خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام نوع C هیرمان دلیجان چه تفاوتی با دیگر ایزوگام و محصولات گروه تولیدی هیرمان دلیجان دارد؟ چگونه هیرمان مرجع صادراتی ایزوگام است؟

صادرات ایزوگام نوع C با ذکر مشخصات فنی آن بر روی لیبل های هر رول از عایق های رطوبتی می توان به شناسایی نوع ایزوگام دست یافت؛ و گروه هیرمان با داشتن سال سابقه درخشان در صادرات و اشراف به قوانین صادراتی مرجع صادرات ایزوگام است.

مشخصات فنی ایزوگام نوع C هیرمان

مشخصات فنی ایزوگام نوع C هیرمان برای صادرات ایزوگام نوع C تعیین شماره آزمون های مورد نیاز برای صادرات ایزوگام از سوی سازمان استاندارد ملی ایران مشخص و اعلام شده است:

  1. انعطاف پذیری ایزوگام نوع C برای دمای پایین حداکثر تا ۵- درجه سانتیگراد با توجه به شماره آزمون ISIRI 3881 تعیین شده است.
  2. تعیین مقاومت حداقل دمای بالای برای این نوع ایزوگام با آزمون استاندارد به شماره بالا با ۹۰ درجه سانتیگراد تعیین شده است.
  3. ایزوگام نوع C مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم حداقل طولی ۴۰ و عرضی ۳۰ کیلوگرم بر ۵ سانتیمتر مربع است.
  4. افزایش حداقل طول نسبی برای این نوع ایزوگام طول ۲۵ و عرض ۲۵ که با شماره INSO -120182 آزمون استاندارد شده است.

مقاومت در برابر پارگی ایزوگام برای صدرات ایزوگام نوع C حداقل طول ۱۲و عرض ۱۰ گبلو گرم بر حسب نیرو وارد از طریق دستگاه کششی استفاده می شود با شماره ۲۰۱۸۰-۱ INSO سازمان استاندارد ملی ایران تعیین شده است.

انعطاف پذیری در دمای پایین ایزوگام نوع C هیرمان قابلیت مقاومت در دمای ۵- درجه سانتیگراد را با روش آزمون ISIRI 3881 دارد.

کیفیت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

کیفیت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام نوع C مرهون تلاش بی دریغ پرسنل متخصص و مجرب در کلیه سطوح تولید، مدیران اجرایی و مدیران عالی شرکت بوده و رسالت بزرگ مجموعه هیرمان تولید محصول با حداکثر رضایت بخشی مشتری است.

از این رو آزمایشگاه مجهز گروه تولیدی هیرمان دلیجان با استفاده از به روز ترین سیستم های کنترل و بهبود کیفیت محصول قابلیت اندازه گیری سختی و نرمی قیر به عنوان مواداولیه پایه تولید و صادرات ایزوگام نوع C مطابق استاندارد ملی ایران به شماره ۳۸۶۸ و نفوذ و جذب آب در قیر با استاندارد شماره ۲۹۵۰ سازمان استاندارد ملی ایران توسط کادر مجرب آزمایشگاه تعیین کیفیت می شود.

کیفیت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان با برخورداری و کسب اعتماد سازمان استاندارد سازی ایران به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصول توانسته به کسب نشان های برتر بین المللی کیفیت ISO در قبال تعهدات مدیریت به کیفیت برتر محصول، حفظ محیط زیست و حمایت مصرف کنندگان در قبال سلامت فردی و عمومی اشاره دارد.

کیفیت تولید ایزوگام مرهون تلاش بی دریغ پرسنل متخصص و مجرب در کلیه سطوح تولیدی و اجرایی مجموعه هیرمان دلیجان است.

کیفیت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

استانداردهای صادراتی ایزوگام

سازمان استاندارد ملی ایران در راستای حفظ و اصالت کالای ایرانی و صنعت عایق های رطوبتی به تدوین استانداردهای برای صادرات کالا و صادرات ایزوگام قرار داده تا با رعایت این قوانین و ضوابط محصول و کالا مجوز گمرگی را برای صادرات ایزوگام دریافت کند.

از جمله استانداردهای لازم الاجرا و قوانین برای صادرات ایزوگام نوع C ضروری بوده مقدار حداکثر و حداقل و نوع قیر استفاده شده در تولید ایزوگام باید با ویژگی های مشخص شده در استاندارد مطابقت داشته باشد. استاندارد ملی ایران۳۸۸۵: سال ۱۳۹۶

  1. مقدار قیر استفاده شده در فرایند تولید ایزوگام برای صادرات ایزوگام نوع C از سوی تولید کننده اظهار شده با نمونه ی ارائه شده برای صادرات مطابقت داشته باشد.
  2. نوع قیر به لحاظ درجه خالص بودن و روان بودن قیر و یا استفاده از ترکیبات چون پلی الفین برای اصلاح قیر پالایشگاهی استفاده شد در مشخصات فنی برای صادرات ایزوگام مشخص شده باشد.
سازمان استاندارد ملی ایران در راستای حفظ و اصالت کالای ایرانی و صنعت عایق های رطوبتی به تدوین کرده است.

استانداردهای صادراتی ایزوگام

ایزوگام نوع C برای کدام اقلیم تولید شده؟

عایق های رطوبتی هیرمان بر اساس مناطق و محل مصرف و یا صادرات ایزوگام نوع Cدسته بندی کنیم به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

  1. ایزوگام مناطق گرمسیری که ویژگی های و خاصیت های مخصوصی برای این منطقه آب و هوایی را دارد
  2. صادرات ایزوگام نوع C از نوع ایزوگام مناطق معتدل که به دو نوع C , Hدسته بندی شده و ویژگی های ظاهری مطابق با دیگر ایزوگام ها را دارد و فرایند تولید در آن به گونه ای است که انعطاف پذیری در دمای پایین ایزوگام نوع C قابلیت
  3. مقاومت در دمای ۵- در جه سانتیگراد را با روش آزمون ISIRI 3881 دارد؛ براساس روش آزمون ISIRI 3881 استاندارد شده است؛ تعیین مقاومت به جریان دمای بالا ایزوگام نوع C 90 درجه سانتیگراد و که بر اساس روش آزمون INSO 20181 استاندارد شده است.

ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری که قابلیت مقاومت در سرمای شدید و بارش باران و برف را داشته و دچار شکستگی و خوردگی نشود.

ایزوگام نوع C از نوع ایزوگام مناطق معتدل که به دو نوع C , Hدسته بندی شده و ویژگی های ظاهری مطابق با دیگر ایزوگام ها را دارد.

ایزوگام نوع C برای کدام اقلیم تولید شده؟

قیمت دلاری ایزوگام نوع C هیرمان

قیمت دلاری ایزوگام برای صادرات ایزوگام نوع C هیرمان برای دریافت مجوز گمرگی لازم است کلیه اقلام مصرفی در تولید ایزوگام به قیمت بین المللی و دلار محاسبه شده و قیر استفاده شده در تولید به دلیل آن که یک فراوده ی نفتی دست دوم محسوب شده از طریق بورس کالا ارزیابی و تعیین قیمت شده باشد.

اگر قیر استفاده شده از تولیدات داخلی باشد لازم است به قیمت دلار دلار ارز بین المللی از مراجع رسمی اخذ و ارائه گردد؛ به دلیل افزایش حجم پروژه های عمرانی، تفاوت شدید قیمت داخلی و خارجی، افزایش صادرات عایق های رطوبتی و رشد قاچاق قیر سبب افزایش رشد تقاضای قیر و افزایش قیمت ان بوده این دلایل سبب ارائه قیمت قیر و عرضه آن از طریق بازار بورس کالا است.

قیمت ایزوگام برای صادرات ایزوگام نوع C سبب ارزآوری به کشور شده و رشد اقتصادی و امید به تولید صنایع تولیدی عایق های رطوبتی را در کشور سبب می شود.

قیمت دلاری ایزوگام برای صادرات ایزوگام نوع C هیرمان برای دریافت مجوز گمرگی لازم است کلیه اقلام مصرفی در تولید ایزوگام است.

قیمت دلاری ایزوگام نوع C هیرمان

صادرات ایزوگام نوع C

صادرات ایزوگام نوع C به دلیل مشخصات فنی خاص این نوع ایزوگام برای مناطق و کشورهای با آب و هوای معتدل مناسب و سازگاری است، استفاده از ایزوگام با مشخصات فنی ویژه هر منطقه آب و هوای برای صادرات سبب افزایش طول عمر مفید ایزوگام شده و می توانید به راحتی برای چندین سال از عایق بندی سطح مورد نظر اطمینان خاطر داشته باشید.

مشاوران فروش گروه تولید هیرمان دلیجان با سعه صدر آماده پاسخ گویی برای تامین نیاز مشتریان در انتخاب نوع ایزوگام برای منطقه آب و هوایی کشور مورد نظر هستند و افتخار گروه تولیدی هیرمان دلیجان برخورداری از کلیه امکانات

ارتباطی برای سهولت دسترسی و آسانی ارتباط مشتریان برای صادرات ایزوگام نوع C به کلیه نقاط دنیا است.

مجموعه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان دارای چندین تیم بازاریابی متخصص و قوی با دانش روز که می تواند بهترین مشاور امین و مجری ارائه خدمات صادرات ایزوگام باشد.

مشاوران فروش گروه تولید هیرمان دلیجان با سعه صدر آماده پاسخ گویی برای تامین نیاز مشتریان در انتخاب نوع ایزوگام هرمنطقه آب و هوایی است.

صادرات ایزوگام نوع C

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به تفلیس

صادرات ایزوگام هیرمان به تفلیس گرجستان

بهترین مشاور برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان مجموعه هیرمان دلیجان با عنوان برند معتبر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان