خانه / صادرات آسیا / مسیر صادرات ایزوگام به ابوظبی

مسیر صادرات ایزوگام به ابوظبی

مجموعه هیرمان دلیجان به عنوان بهترین مرجع صادرات ایزوگام مناسب ترین مسیر و شیوه ی صادرات ایزوگام به ابوظبی را از طریق سیستم حمل و نقل دریایی می داند.

صادرات ایزوگام به ابوظبی امارات متحده‌ عربی نام کشوری که در غرب قاره آسیا قرار دارد از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی مشترک دارد و با قطر از غرب و با ایران از شمال همسایه است و از شهرهای مهم آن می‌توان به دبی، شارجه، العین و عجمان اشاره کرد.

تولید ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان

تولید ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان برای صادرات ابه ابوظبی به عنوان اولین مجموعه علمی تخصصی در زمینه تولید و صادرات ایزوگام در ایران پا به عرصه حضور در صنعت عایق های رطوبتی نموده است، فرایند تولید بسته به نوع ایزوگام ( تک لایه یا دولایه) مطابق با نظر و سفارش مشتری انجام می شود.

تیشو یا همان پشم شیشه وارد تشت قیر می شود، و بعد با مواد پلیمری و قیر آغشته می گردد بر اساس ضخامت ایزوگام سفارش شده از سوی مشتری برای تولید ایزوگام در کارخانه هیرمان دلیجان خروجی تعبیه شده در بالای تشت قیر تنظیم شده، تا ایزوگام به ضخامت مورد نظر مشتری رسیده و استاندارد مورد نظر را بدست آورده و برای صادرات ایزوگام به ابوظبی کیفیت و مرغوبیت لازم برخوردار باشد.

پس آغشته شدن تیشو و پلی استر به قیر ورق آلومنیومی به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می شود، لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک‌ها سرد میگردد.

تولید ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان به عنوان اولین مجموعه علمی تخصصی در زمینه تولید و صادرات ایزوگام در ایران است.

تولید ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام ایران به کشورهای عربی

مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان با شناسایی نوع بازار مصرف عایق های رطوبتی برای صادرات ایزوگام ایران به کشورهای عربی تلاش نموده برای صادرات ایزوگام به ابوظبی با شناختن مخاطبان محصول ایزوگام و خریداران بالقوه این محصول؛ با ارائه دقیق اطلاعات دقیق مشخصات فنی هر نوع ایزوگام و بیان توضیح طبقه بندی ایزوگام بر اساس کاربرد به عنوان بهترین استراتژی افزایش کیفیت و طول عمر بهینه ایزوگام از آن نام برد، شناخت خریداران خاص که توانایی شناسایی محصول با کیفیت از نامرغوب و کیفیت پایین را داشته باشند در بازار کنونی مصرف به سختی انجام می شود.

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام به ابوظبی برای شناسایی محصول ایزوگام با کیفیت که از مرغوبیت خوبی داشته باشد وجه به این نکته را برای خریداران الزامی می دارد: برای خرید ایزوگام از ایزوگام های نشان استاندارد ملی و بین المللی دارند خریداری شود.

شناسایی محصول ایزوگام با کیفیت و مرغوبیت خوبی داشته باشد از ایزوگام های نشان استاندارد ملی و بین المللی دارند خریداری شود.

صادرات ایزوگام ایران به کشورهای عربی

ایزوگام استاندارد آب و هوای گرم و مرطوب

استانداردهای لازم برای ایزوگام های مناسب آب و هوای گرم و مرطوب برای صادرات ایزوگام به ابوظبی با استفاده از استانداردهای تعیین شده در سازمان استاندارد ملی و بین المللی به شماره ی INSO 20184 تعیین شده که انعطاف پذیری در دمای پایین ۵ درجه سانتی گراد و تعیین مقاومت در دمای بالا حداقل ۱۲۰ درجه سانتیگراد برای پیشگیری از باز شدن و شر شدن قیر ایزوگام مقاوم و انعطاف پذیری باشد و دارای طول عمر مفید بالا باشد.

ایزوگام استاندارد آب و هوای گرم و مرطوب در تعیین مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم طول و عرض با شماره INSO

۲۰۱۸۲-۱ اندازه گیری و آزمایش شده تا برای تولید ایزوگام در این صنعت یک نظام واحد استاندارد و یکسان کیفیت ایزوگام را در این صنعت اندازه گیری و تعیین کند و از سوی تمامی مراجعه کیفیت بین المللی هم مورد قبول و توافق باشد.

استاندارد تعیین شده در سازمان استاندارد به شماره ی INSO 20184 تعیین شده که انعطاف پذیری در دمای پایین ۵ درجه سانتی گراد و تعیین مقاومت در دمای بالا حداقل ۱۲۰ درجه سانتی گراد است.

ایزوگام استاندارد آب و هوای گرم و مرطوب

مسیر صادرات ایزوگام به امارات

محدوده ی جغرافیایی امارات برای صادرات ایزوگام به ابوظبی از شمال و شمال غربی خلیج فارس، از جنوب و جنوب غربی عمان و عربستان سعودی، از سمت غرب به قطر و عربستان سعودی، و از سمت شرق به دریای عمان و عمان باعث شده تا سیستم حمل ونقل دریایی در این کشور امیر نشین بسیار رواج و مناسب باشد،

برای ارتباط ترانزیت بین کشور ها این کشور مبادرت به ساخت زیر ساخت های بیاری از جمله ساخت بندر دست ساز جبل علی در دهه ۱۹۷۰ که بزرگترین بنادر دست ساز بشر در جهان است؛ صادرات ایزوگام به ابوظبی از طریق مرجع صادرات ایزوگام ایران گروه تولیدی هیرمان دلیجان از مسیر دبی و دیره، بنادر مهم این کشور است.

بیشتر مراکز مالی و بانک‌ها در منطقه بندری می‌باشد. دبی اهمیتش را به عنوان یک مسیر تجاری در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به دست آورد. شهر دبی تجارت آزاد طلا دارد.

صادرات ایزوگام به ابوظبی از طریق مرجع صادرات ایزوگام ایران گروه تولیدی هیرمان دلیجان از مسیر دبی و دیره، بنادر مهم کشور امارات است.

مسیر صادرات ایزوگام به امارات

قیمت خرید ایزوگام صادراتی

تیم فروش و بازاریابی گروه تولیدی هیرمان دلیجان با جمع آوری اطالاعات از نیاز های بازار مصرف داخلی و برای صادرات ایزوگام به ابوظبی در جهت طراحیایزوگامی با طول عمر مفید بالا، کیفیت مرغوب و درجه یک محصول که از قیمت مناسبی برای مشتری برخوردار بوده کاربری آسانی داشته باشد را به عنوان شاخص های اولیه تولید ایزوگام معرفی و به واحد تولید عرضه داشته است.

قیمت خرید ایزوگام صادراتی به گونه برآورد و تعیین شده تا همه اقشار جامعه را بتواند تحت پوشش قرار اده و کیفیت محصول کاسته نشود، در ایزوگام تک لایه که فقط شامل لایه پلی استر است قیمت ایزوگام ارزانترنسبت به ایزوگام دولایه و سه لایه است چون تنها از یک لایه پلی استر استفاده شده است.

خرید ایزوگام از مراکز فروش رسمی ایزوگام برای صادرت ایزوگام به ابوظبی با تخفیفات مناسب و کیفیت خوب برای فروش به مشتری دارند.

خرید ایزوگام از مراکز فروش رسمی ایزوگام برای صادرت ایزوگام با تخفیفات مناسب و کیفیت خوب برای فروش به مشتری دارند.

قیمت خرید ایزوگام صادراتی

صادرات ایزوگام به ابوظبی به همراه ضمانت نامه

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان تنها فروش و صادرات ایزوگام به ابوظبی و دیگر نقاط دنیا را پایان فرایند خدمت به مشتری ندانسته بلکه با تاکید بر ایجاد، حفظ و توسعه و تعمیق رابطه با مشتریان سعی بر ارائه محصول با کیفیت و مرغوب که از بهترین خدمات پس فروش برای اعتماد مشتریان به کیفیت محصولات این مجموعه را داشته باشد قرار داده است.

مشارکت مدیران ارشد یکی از مهمترین عوامل موفقیت مجموعه هیرمان برای تولید ایزوگام با کیفیت که موفق به کسب نشان های متعدد در کیفیت و مرغوبیت بین المللی و ملی داشته است را برخوردار است؛

انجام تست های کیفی دوره ای برای اطمینان مشتری از کیفیت محصول برای رسیدن به یک سطح مطلوب و حداکثری از کیفیت ایزوگام با دقت و سخت گیری بسیار به تولید ایزوگام در جهت صادرات ایزوگام به ابوظبی که همراه ضمانت نامه کیفیت محصول برا اعتماد بخشی مشتریان انجام می شود.

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان تنها فروش و صادرات ایزوگام را پایان فرایند خدمت به مشتری ندانسته است.

صادرات ایزوگام به ابوظبی به همراه ضمانت نامه

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی و کیفیت پلیمری صورت می گیرد و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان