خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام استاندارد به آنکارا

صادرات ایزوگام استاندارد به آنکارا

بررسی صلاحیت و سوابق صادرات ایزوگام به آنکارا اعتبارآفرینی مرجع صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان در صادرات ایزوگام استاندارد به آنکارا است.

صادرات ایزوگام به آنکارا، از لحاظ موقعیتی دومین شهر بزرگ ترکیه و به عنوان پایتخت این کشور؛ موقعیت جغرافیایی شهر آنکارا بین ۴ کوه و ۳ رودخانه قرار دارد. شهری که مرکز فرهنگ، بازرگانی، و جاذبه های گردشگری است.

برندهای شناخته شده ایزوگام در ترکیه

شهر دلیجان با برخورداری از حدود ۷۵ درصد کارخانه های تولیدی ایزوگام به عنوان قطب تولید عایق های رطوبتی ایزوگام در ایران شناخته شده و این امر سبب افزایش قدرت رقابت پذیری بین تولیدکننده های این صنعت در تولید ایزوگام و کیفیت و مرغوبیت برند ایزوگام ایران در جهان شده است.

از برندهای شناخته شده ی ایزوگام صادرات به آنکارا برند معتبر و با کیفیت هیرمان دلیجان است، که موفق به اخذ اعتماد و اطمینان مصرف کننده در استفاده و نصب آسان عایق بر روی سطح، تنوع محصول، تولید ایزوگام مطابق سلیقه مشتری و با قیمت مناسب از دلایل اعتبار برند هیرمان در بازار داخلی و خارجی بوده که در این بین بهترین خدمات پس از فروش و ضمانت های کیفی اعتبار برند هیرمان دلیجان را دربین دیگر برندهای صادرات ایزوگام به آنکارا ترکیه متمایز کرده است.

کلیه محصولات مجموعه هیرمان دلیجان به پاس برخورداری از استانداردهای کیفی ملی و جهانی از بهترین برند کیفیت با مرغوبیت درجه یک عایق های رطوبتی است.

مجموعه هیرمان دلیجان به پاس برخورداری از استانداردهای کیفی ملی و جهانی از بهترین برند کیفیت با مرغوبیت درجه یک عایق های رطوبتی است.

برندهای شناخته شده ایزوگام در ترکیه

تولید ایزوگام مطابق با استانداردهای جهانی

استانداردهای جهانی به صورت کلی یا جزئی و برای هماهنگی بین استانداردهای متفاوت جهانی به تاسیس سازمان بین المللی استاندارد سازی( The International Organization for Standardization) که به اختصار (ISO) گفته می شود در سال ۱۹۴۷ که مرکز آن در ژنو سوئیس است ایجاد گردید؛ ایزو با ارتباط قوی با دولتها فعالیت داشته و به ترویج جهانی استانداردهای اقتصادی و صنعتی می پردازد تا مبادلات صنایع و فنون مختلف هماهنگ و در یک راستا باشد.

این موسسه انواع استانداردهای تجاری و صنعتی جهانی را تعیین می کند.

از جمله استانداردهای تعیین شد برای کیفیت صادرات ایزوگام به آنکار برای تعیین میزان مقاومت پایداری عایق های رطوبتی بر اساس شماره ی آزمون۱-۲۰۷۹۱ سازمان استاندارد ملی ایران که براساس روش ازمون۲۰۰۰ EN 1107-1 تدوین شده است.

تولید ایزوگام مطابق استانداردهای جهانی برای صادرات ایزوگام به آنکارا نیاز به بخش آزمایشگاهی مجهز که نیروی انسانی متخصص و مجربی برخوردار باشد تا کیفیت و کارایی ایزوگام مورد بررسی و مداقه قرار گرفته و ارزیابی شود.

بخش آزمایشگاهی مجهز که نیروی انسانی متخصص و مجرب تا کیفیت و کارایی ایزوگام مورد بررسی و مداقه قرار گرفته و ارزیابی شود.

تولید ایزوگام مطابق با استانداردهای جهانی

مسیر صادرات ایزوگام به ترکیه

مسیر صادرات ایزوگام به آنکارا ترکیه کشوری اوراسیایی که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در شمال غرب آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان (منطقه‌ای در جنوب شرق اروپا) قرار دارد؛

موقعیت جغرافیایی ترکیه به گونه ای است که محلی برای ارتباطات بین دو قاره اروپا و آسیا می باشد. کشورهایی که با ترکیه هم مرز هستند عبارتند از ایران، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق، سویه، یونان و بلغارستان.

این کشور دارای ۸۱ استان است؛ و ترانزیت کالا از این کشور برای رسیدن به اروپا یکی از بهترین و در عین حال کمترین زمان برای رسیدن به قاره اروپا است.شکل مستطیلی ترکیه برای صادرات ایزوگام به آنکارا که از شرق به غرب امتداد داشته و قرار گرفتن در یکی از حساس ترین مناطق جهان دارای موقعیت راهبردی را برای ترکیه سبب شده است.

ترانزیت کالا از این کشور برای رسیدن به اروپا یکی از بهترین و در عین حال کمترین زمان برای رسیدن به قاره اروپا است.

مسیر صادرات ایزوگام به ترکیه

کسب نشان استاندارد ایزوگام

منابع انسانی توانمند و علمی یکی از مهمترین عوامل مهم و تاثیر گذار در تولید عایق های رطوبتی با کیفیت و ارتقا سطح کیفی ایزوگام تولید شده در یک صنعت ایزوگام برای صادرات ایزوگام به آنکارا است، در کنار منابع انسانی ماشین آلات و برخوداری مجموعه از یک آزمایشگاه مجهز برای بررسی کیفی عایق رطوبتی از عوامل مهم دریافت و کسب نشان استاندارد ایزوگام در صنعت عایق های رطوبتی و دیگر صنایع خواهد بود.

واحد آزمایشگاه برای صادرات ایزوگام به آنکارا در دو مرحله تست مواد اولیه (قیر) و تست محصول نهایی توسط دستگاه های پیشرفته را انجام داده و تجهیزات آزمایشگاه لازم بررسی کیفیت کشش، خمش توسط دستگاه اون انجام می شود.

دستگاه آون که برای تست کیفیت پایداری حرارتی ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد در این روش ایزوگام در اندازه ۱۰ در ۱۰ سانتیمتر برش خورده و در دستگاه آون به مدت ۲ ساعت با دمای گرمایی۱۲۰۰ قرار گرفته و در این مدت قیر نباید چکه کند و آب شود.

منابع انسانی توانمند و علمی یکی از مهمترین عوامل مهم و تاثیر گذار در تولید عایق های رطوبتی با کیفیت و ارتقا سطح کیفی ایزوگام است.

کسب نشان استاندارد ایزوگام

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

شرایط صادرات ایزوگام به آنکارا ترکیه یا دیگر کشور ها لزوم رعایت قوانین و ضوابط گمرکی هر کشور یکی از عناصر مهم و موفقیت آمیز صادرات کالا به دیگر کشورها محسوب شده و سبب اعتبار برند صادرکننده در بازار کشور هدف می شود؛

برای صادرات ایزوگام به آنکارا ترکیه از مدارک لازم فاکتور فروش است که بر اساس قوانین گمرگی باید به نرخ دلار و بازار بورس کالا تعیین قیمت شده باشد، علاوه بر قیمت شرح کالای صادراتی، مقدار کالا، مبلغ، زمان پرداخت تعیین شده باشد.

گواهی حمل ونقل جزئیات کالای که در زمان اظهارشده درگواهی حمل و نقل درج می گردد و در سه نسخه صادرکننده، ادراه گمرک و خریدار صادر می شود.

در خصوص صادرات کالا به ترکیه در مورد کالا و محصولات EU Directives قوانین دیگری برای کالا و محصولات لازم به رعایت است و آن گواهی انطباق کالا و یا گواهی صدور کالا و یا گواهی صدور کالا به بازار ترکیه است.

برای صادرات ایزوگام لزوم رعایت قوانین و ضوابط گمرکی هر کشوری یکی از عناصر مهم و موفقیت آمیز صادرات کالا است.

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

صادرات ایزوگام به آنکارا به همراه ضمانت

صدور ضمانت نامه از سوی مجموعه تولیدی هیرمان برای کلیه محصولات تولیدی این مجموعه نشان از اعتبار و شایستگی اعتماد به برند هیرمان در کیفیت و مرغوبیت ایزوگام هیرمان دلیجان است.

ضمانت نامه ۱۰ ساله به همراه بیمه مسئولیت که به صادرات ایزوگام به آنکارا قرار داده شده سپاس و قدرانی مجموعه هیرمان دلیجان از حسن انتخاب محصولات این مجموعه برای استفاده اطمینان بخش و قیمت مناسب محصولات ایزوگامی هیرمان در صادرات ایزوگام به آنکارا که به مشتریان و و اردکننده های محصولات هیرمان دلیجان هدیه داده شده است.

اعتباربخشی گروه تولیدی هیرمان دلیجان به مصرف کننده محصولات شرکت در قبال پوشش بیمه شامل جبران خسارت های ناشی از مصرف کالا، حمل ونقل و استفاده ازمحل بیمه گذار به سایر نقاط است؛ مشتریان محصولات مجموعه

هیرمان پس از خرید می توانند گروه متخصص و مجرب این مجموعه را در کنار خویش با ضمانت ها و بیمه داشته باشند.

صدور ضمانت نامه مجموعه تولیدی هیرمان برای کلیه محصولات تولیدی این مجموعه نشان از اعتبار و شایستگی اعتماد به برند هیرمان است.

صادرات ایزوگام به آنکارا به همراه ضمانت

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به تفلیس

صادرات ایزوگام هیرمان به تفلیس گرجستان

بهترین مشاور برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان مجموعه هیرمان دلیجان با عنوان برند معتبر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان