خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

بهترین شیوه ی انجام خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا را از گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام در ایران برخوردار شوید. صادرات ایزوگام به آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی به عنوان مرکز گردشگری در کشور ترکیه است، با بلوارهای زیبا ودرختان نخل و لنگرگاه‌ها خودنمائی می‌کند. در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد.

صادرات ایزوگام به آنتالیا

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

گروه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید انواع ایزوگام های با کیفیت و درجه یک در شهر دلیجان با 75 درصد کارخانه های تولید ایزوگام شهر دلیجان، گروه تولیدی هیرمان دلیجان موفق به کسب نشان های کیفیت ملی و جهانی در تولید محصول با کیفیت و سازگار با سلامت محیط زیست عمومی و ملی تولید کند.
گروه تولیدی هیرمان دلیجان با توجه به ضرورت حضور مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق های رطوبتی پا به عرصه حضور گذاشته است؛ شناسایی بازار مصرف داخلی و خارجی در کسب رضایت حداکثری مشتریان بدست آورد و تنها به تولید ایزوگام کفایت نکرده بلکه در عرصه صادرات و انجام خدمات گمرکی صادرات محصول اطمینان و اعتماد بازار جهانی را در صادرات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آنتالیا بدست آورده است؛ تامین نیاز مشتری به لحاظ قیمت و کیفیت یکی از ارزشهای شرکت هیرمان در صادرات ایزوگام به آنتالیا است.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی هیرمان دلیجان با توجه به ضرورت حضور مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق های رطوبتی پا به عرصه حضور گذاشته است.[/box]

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه برای صادرات ایزوگام به آنتالیا با مراجعه به سایت فروش گروه هیرمان دلیجان به روی شبکه اینترنت می توانند به راحتی از انواع ایزوگام و مشخصات فنی هر نوع ایزوگام مطالعه و با دقت به سطح کاربری ایزوگام، نوع آب و هوا با کمک متخصصان فروش مشاوره ای رایگان این مجموعه به انتخاب درست در خرید ایزوگام داشته باشید.
ارزش های بزرگ مجموعه هیرمان دلیجان تلفیق تخصص و تجربه تولید ایزوگام با دانش روز و اطلاعات فنی برای تولید ایزوگام برپایه اصول علمی، بهترین کیفیت، رقابت با تولیدات روز دنیا است، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک کوشیده است عمر مفید محصولات را همراه با ویژگی قیمت مناسب و سازگار با محیط زیست برای صادرات ایزوگام به آنتالیا افزایش دهد.
گروه تولیدی هیرمان دلیجان خریداران محصولات مجموعه هیرمان را شایسته اطمینان در مصرف و ایجاد آرامش در خرید محصولات این مجموعه می داند.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی هیرمان دلیجان خریداران محصولات مجموعه هیرمان را شایسته اطمینان در مصرف و ایجاد آرامش در خرید محصولات مجموعه هیرمان می داند.[/box]

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه

مسیرهای صادرات ایزوگام به ترکیه

یکی از اولویت های مهم در صادرات کالا و ازجمله صادرات ایزوگام به آنتالیا است، حمل و نقل و انتخاب بهترین روش برای رساندن کالا از کشور مبداء به کشور مقصد است، عموما مسیری که برای صادرات کالا انتخاب می شود به لحاظ امنیت، هزینه و زمان مورد توجه و دقت قرار گرفته که بهترین گزینه با توجه به حجم محموله صادراتی و نوع کالا فسادپذیر باشد یا خیر، از بین راه های مختلف انتخاب و شناسایی می شود؛
ایران ترکیه به لحاظ موقعیت جغرافیایی مناسب که هر دو کشور داشته می توانند بهترین خدمات ترانزیتی کالا برای دوکشور از طریق تفاهم نامه های مشترک فراهم آورد، دسترسی ترکیه به کشورهای اروپایی می تواند بهترین مسیر انتقال کالا به اروپا و صادرات ایزوگام به آنتالیا باشد و در مقابل ایران به لحاظ انتقال کالا بهترین و مناسب ترین مسیر برای انتقال کالاها و محصولات ترکیه به کشورهای چون قطر، افغانستان و پاکستان باشد.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین مسیر صادراتی به لحاظ امنیت، هزینه و زمان مورد توجه و دقت قرار گرفته که بهترین گزینه با توجه به حجم محموله صادراتی باشد.[/box]

صادرات ایزوگام به آنتالیا

 

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

شرایط صادرات ایزوگام به آنتالیا ترکیه در برخی امور گمرکی از جمله صدور پروما، ثبت فاکتور فروش به قیمت ارز از طریق بازار بورس کالا و… مشترک بوده تنها ترکیه بعد از پیوستن به اتحادیه گمرکی اروپا در اول ژانویه 1996 این الحاق نظام جدید صادرات و واردات ترکیه در هشت فصل شامل لیست حدود 18000 قلم کالا می باشد و با 8 تا 12 رقم در نظام گمرکی ترکیه هماهنگ شناسایی می شوند. دولت ترکیه در نتیجه قرار داد اتحادیه و نظام گمرکی ترکیه، حقوق گمرکی را برای اعضا به صفر رساند.
از دیگر شرایط صادرات ایزوگام به آنتالیا ترکیه هر کالایی که وارد کشور ترکیه شود لازم است مطابق بخشنامه های این کشور عوارض، تعرفه گمرکی و مالیات آن پرداخت شود. در کشور آسیایی اروپایی عوارض کالاهای وارداتی با قیمتهای CIF محاسبه می شود و واردکنندگان موظف به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده طبق قیمت CIF می باشد.
[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]نظام جدید صادرات و واردات ترکیه در هشت فصل شامل لیست حدود 18000 قلم کالا می باشد.[/box]

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

صادرات ایزوگام به آنتالیا نیازمند دریافت گواهی صادرات از رینگ بورس کالا با قیمت بین المللی است، ایزوگام به دلیل جزء فراورده های نفتی دست دوم محسوب می شود برای صادرات نیاز به مجوز گمرکی ایران برای مواد اولیه در تولید به قیمت بین المللی محاسبه شده و ارائه خدمات انجام می گیرد.
گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با کمک مشاوران تراز اول در زمینه مالی و بازرگانی بهترین خدمات گمرکی در کمترین زمان و پایین ترین هزینه برای صادرات ایزوگام به آنتالیا با توجه واردکنندگان به کشور ترکیه موظف به پرداخت مالیات برارزش افزوده CIF هستند به آن معنا است که قیمت کالا، بیمه و کرایه تا بندر مقصد را فروشنده تحویل کالا هنگامى به انجام مى‌رساند که کالا در بندر بارگیرى از لبه کشتى عبور کند.
اصطلاح CIF برای روش های صادراتی کالا با کشتی و حمل ونقل دریایی استفاده می شود اگر طرفین قصد استفاده از روش حمل ونقل دریایی را نداشته باشند از اصطلاح(CIP) پرداخت کرایه حمل و بیمه کالا تا مقصد استفاده می شود.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با کمک مشاوران تراز اول در زمینه مالی و بازرگانی بهترین خدمات گمرکی در کمترین زمان و پایین ترین هزینه است.[/box]

خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک

گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با دارا بودن چندین تیم متخصص و قوی بازاریابی، فروش با دانش روز برخورداری از مدیران و مشاورران تراز اول به خصوص در زمینه بازرگانی و مالی و سابقه درخشان چندین ساله در صادرات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آنتالیا آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه صادرات ایزوگام و ترخیص ایزوگام صادراتی در تمامی مراحل ثبت سفارش ایزوگام تا ترخیص ایزوگام از گمرک براساس درخواست مشتری انجام می شود.
کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک برای صادرات ایزوگام به آنتالیا در خصوص انجام خدمات گمرکی به صورت تخصصی و اطمینان خاطر به گروه تولید بازرگانی هیرمان دلیجان بسپارید.
می توانید با تماس و ارتباط از طریق راهای ارتباطی که در ذیل درج گردیده مشاوره های رایگان و نحوه ی دقیق انجام مجوزهای لازم برای صادرات ایزوگام را از مشاوران این شرکت جویا شوید.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]کسب مجوزهای گمرکی خریداران ترک به صورت تخصصی و اطمینان خاطر خریداران را به گروه تولید بازرگانی هیرمان دلیجان بسپارید.[/box]

کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک

تولید و صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه

خاورمیانه سرزمینی است که در اطراف سواحل جنوبی و شرقی دریای مدیترانه کشیده شده و از مراکش تا شبه جزیره عربستان و ایران و گاهی نیز تا فراتر از آن امتداد یافته است. بخش مرکزی این ناحیه کلی، پیش از این خاور نزدیک خوانده می‌شده است.
خاورمیانه تقریبا تمام کشورهای شرق حوزه مدیترانه مانند ترکیه، سوریه، لبنان، فلسطین، اسراییل، مصر و کشورهای شبه جزیره عربستان (عربستان، کویت، امارات متحده و عمان) به اضافه کشورهای ایران، افغانستان و حتی پاکستان و در قاره آفریقا کشورهای سودان و بخشی از لیبی را شامل می‌ شود.

 • مصر
 • بحرین
 • فلسطین
 • سوریه
 • عراق
 • عربستان سعودی
 • عمان
 • قطر
 • لبنان و یمن از دیگر کشورهای خاورمیانه به شمار می رروند. علاوه بر صادرات ایزوگام به آنتالیا، می توانید ایزوگام های صادراتی دلیجان را در کشورهای دیگر هم ببینید.

[toggle title=”” state=”open”]مبادلات ارزی و استفاده از امکانات لازم برای صادرات ایزوگام به خاورمیانه توانسته است به رشد چشمگیر اقتصادی و ارزآوری منجر شود و در این زمینه کلیه استانداردها به خوبی حفظ خواهند شد.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آنتالیا

صادرات ایزوگام بردین به کشورهای همسایه ایران

تولید ایزوگام صادراتی کاملا” منطبق با استانداردهای جهانی است و به همین ترتیب است که در هنگام تولید آن توجه و دقت بسیار زیادی در انتخاب نوع و کیفیت انواع مواد اولیه و از همه مهم تر انتخاب و مصرف قیر پلیمری مصرفی می شود. کشورهای همسایه ایران مانند عراق و لفغانستان به جهت سال ها جنگ و برای بازسازی نیاز به انواع عایق های رطوبتی دارند تا بتوانند ساخت و سازهای خود را ادامه دهند.
ایزوگام صادراتی به کشورهای همسایه از جمله به :

 • عمان عمان
 • قطر قطر
 • کویت کویت
 • امارات امارات متحده عربی
 • بحرین بحرین
 • عربستان عربستان سعودی
 • قزاقستان قزاقستان
 • روسیه روسیه
 • افغانستان افغانستان
 • پاکستان پاکستان
 • جمهوری آذربایجان جمهوری آذربایجان
 • ترکمنستان ترکمنستان
 • ترکیه ترکیه
 • عراق عراق
 • ارمنستان ارمنستان صادر می شود . صادرات ایزوگام به آنتالیا موجب درآمدزایی و اشتغال است.

[toggle title=”” state=”open”]ایزوگام بردین دلیجان دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر است و با توجه به این که استانداردهای بالایی در تولید ایزوگام بردین دلیجان رعایت می شود به راحتی این محصول را عایقی با استانداردهای بسیار بالا تعریف کرده است.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آنتالیا

صادرات مستقیم ایزوگام به ترکیه

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف و بخصوص کشورهای همسایه از مهم ترین عواملی است که کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان را در انجام این امر بسیار مداوم تر کرده است.
صادرات ایزوگام به آنتالیا شرایط صادرات ایزوگام به کشورهای دیگر را هم فراهم می کند. ایران کشوری است که پتانسیل تولید و عرضه بهترین عایق های رطوبتی پیش ساخته را داشته و توان صادرات ایزوگام به اروپا؛ صادرات ایزوگام به آسیا و خاورمیانه و صادرات ایزوگام به کشورهای افریقایی را هم دارد.

 • آنتالیا
 • استانبول
 • آناتولی
 • بدروم
 • ترابازون
 • ون
 • مارماریس
 • بورسا
 • ارزروم و دیگر شهرهای کشور ترکیه بستر مناسبی برای صادرات ایزوگام به آنتالیا و ترکیه است.

[toggle title=”” state=”open”]ترکیه کشوری سرد است و بهترین ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود و با بارگیری و ترانزیت کاملا” استاندارد و طبق تایید کارشناسی به کشور ترکیه صادر می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آنتالیا

ثبت سفارش ایزوگام دلیجان به شیوه های مختلف

نحوه ثبت سفارش خرید ایزوگام می تواند عامل بسیار مهم و تاثیرگذار در روند صادرات ایزوگام به آنتالیا و دیگر کشورهای منطقه ای است. ایزوگام به شیوه های مختلف می تواند ثبت سفارش شود و در این جا به چند نمونه رایج و ثبت سفارش خرید ایزوگام می پردازیم:

 • ثبت سفارش خرید اینترنتی ایزوگام
 • خرید عمده به صورت مستقیم از درب کارخانه
 • خرید ایزوگام از نمایندگی های معتبر در سراسر کشور
 • سایت معتبر کارخانه ایزوگام دلیجان با انواع تولیدات
 • دفاتر فروش و پخش ایزوگام
 • فروشگاه های مصالح ساختمانی
 • کارخانه تولید کننده ایزوگام
 • فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان
 • سایت های اینترنتی معتبر
 • فروشگاه های اینترنتی؛ راه های مختلفی که به شما پیشنهاد می شود بر اساس نوع ثبت سفارش ایزوگام و کشور مقصد و نوع ایزوگام متغیر است.

[toggle title=”” state=”open”]صادرات ایزوگام به آنتالیا هم از این طریق امکان پذیر است و به این معنی است که بهترین ایزوگام درجه یک پلیمری برای کشورهایی مانند ترکیه و عراق تولید و بسته بندی و بارگیری و ترانزیت می شود. صادرات ایزوگام به کلیه کشورها با پلمپ گمرکی صورت می گیرد.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آنتالیا

معرفی برخی از ویژگی های ایزوگام صادراتی

ایزوگام صادراتی اصل دلیجان دارای مشخصات زیر است:

 • ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان تولید شده با قیر پلیمری درجه یک است.
 • وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 • ایزوگام صادراتی دلیحان استاندارد ملی و بین المللی است.
 • فروش مستقیم از کارخانه ایزوگام هیرمان دارد.
 • بسته بندی جدید و ضمانت نامه معتبر دارد.

ایزوگام درجه یک صادراتی که برای صادرات ایزوگام به آنتالیا و شهرهای مختلف ترکیه تولید و ساخته می شود دارای قیر پلیمری است و مخصوص مناطق سردسیری تولید می شود و مقاومت ان طبق آزمایشات مختلف مورد بررسی و سپس تایید و بسته بندی می شود.صادرات ایزوگام به آنتالیا

 • کانال تلگرام ایزوگام هیرمان 
 • ییج اینستاگرام ایزوگام هیرمان
 • صفحه رسمی فیس بوک
 • خرید از درب کارخانه ایزوگام هیرمان به قیمت ارزان
 • خرید از دفتر فروش مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران
 • مراجعه به صفحه آپارات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به شما اطلاعات دقیقی از چگونگی تولید و بسته بندی و بارگیری انواع ایزوگام هیرمان دلیجان به شما خواهد داد.

[toggle title=”” state=”open”]برای دریافت اطلاعات جامع تر از چگونگی ایزوگام هیرمان دلیجان و همچنین نحوه تولید و ارسال به کشورهای دیگر در وب سایت درج و قیمتهای هر رول ایزوگام هیرمان دلیجان به دقت و با تخفیف به خریدار اعلام خواهد شد.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!