خانه / صادرات آسیا / خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

بهترین شیوه ی انجام خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا را از گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام در ایران برخوردار شوید.

صادرات ایزوگام به آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی به عنوان مرکز گردشگری در کشور ترکیه است، با بلوارهای زیبا ودرختان نخل و لنگرگاه‌ها خودنمائی می‌کند. در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد.

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

گروه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید انواع ایزوگام های با کیفیت و درجه یک در شهر دلیجان با ۷۵ درصد کارخانه های تولید ایزوگام شهر دلیجان، گروه تولیدی هیرمان دلیجان موفق به کسب نشان های کیفیت ملی و جهانی در تولید محصول با کیفیت و سازگار با سلامت محیط زیست عمومی و ملی تولید کند.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با توجه به ضرورت حضور مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق های رطوبتی پا به عرصه حضور گذاشته است؛ شناسایی بازار مصرف داخلی و خارجی در کسب رضایت حداکثری مشتریان بدست آورد و تنها به تولید ایزوگام کفایت نکرده بلکه در عرصه صادرات و انجام خدمات گمرکی صادرات محصول اطمینان و اعتماد بازار جهانی را در صادرات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آنتالیا بدست آورده است؛ تامین نیاز مشتری به لحاظ قیمت و کیفیت یکی از ارزشهای شرکت هیرمان در صادرات ایزوگام به آنتالیا است.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با توجه به ضرورت حضور مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق های رطوبتی پا به عرصه حضور گذاشته است.

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه برای صادرات ایزوگام به آنتالیا با مراجعه به سایت فروش گروه هیرمان دلیجان به روی شبکه اینترنت می توانند به راحتی از انواع ایزوگام و مشخصات فنی هر نوع ایزوگام مطالعه و با دقت به سطح کاربری ایزوگام، نوع آب و هوا با کمک متخصصان فروش مشاوره ای رایگان این مجموعه به انتخاب درست در خرید ایزوگام داشته باشید.

ارزش های بزرگ مجموعه هیرمان دلیجان تلفیق تخصص و تجربه تولید ایزوگام با دانش روز و اطلاعات فنی برای تولید ایزوگام برپایه اصول علمی، بهترین کیفیت، رقابت با تولیدات روز دنیا است، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک کوشیده است عمر مفید محصولات را همراه با ویژگی قیمت مناسب و سازگار با محیط زیست برای صادرات ایزوگام به آنتالیا افزایش دهد.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان خریداران محصولات مجموعه هیرمان را شایسته اطمینان در مصرف و ایجاد آرامش در خرید محصولات این مجموعه می داند.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان خریداران محصولات مجموعه هیرمان را شایسته اطمینان در مصرف و ایجاد آرامش در خرید محصولات مجموعه هیرمان می داند.

خریداران ایزوگام ایرانی در ترکیه

مسیرهای صادرات ایزوگام به ترکیه

یکی از اولویت های مهم در صادرات کالا و ازجمله صادرات ایزوگام به آنتالیا است، حمل و نقل و انتخاب بهترین روش برای رساندن کالا از کشور مبداء به کشور مقصد است، عموما مسیری که برای صادرات کالا انتخاب می شود به لحاظ امنیت، هزینه و زمان مورد توجه و دقت قرار گرفته که بهترین گزینه با توجه به حجم محموله صادراتی و نوع کالا فسادپذیر باشد یا خیر، از بین راه های مختلف انتخاب و شناسایی می شود؛

ایران ترکیه به لحاظ موقعیت جغرافیایی مناسب که هر دو کشور داشته می توانند بهترین خدمات ترانزیتی کالا برای دوکشور از طریق تفاهم نامه های مشترک فراهم آورد، دسترسی ترکیه به کشورهای اروپایی می تواند بهترین مسیر انتقال کالا به اروپا و صادرات ایزوگام به آنتالیا باشد و در مقابل ایران به لحاظ انتقال کالا بهترین و مناسب ترین مسیر برای انتقال کالاها و محصولات ترکیه به کشورهای چون قطر، افغانستان و پاکستان باشد.

بهترین مسیر صادراتی به لحاظ امنیت، هزینه و زمان مورد توجه و دقت قرار گرفته که بهترین گزینه با توجه به حجم محموله صادراتی باشد.

مسیرهای صادرات ایزوگام به ترکیه

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

شرایط صادرات ایزوگام به آنتالیا ترکیه در برخی امور گمرکی از جمله صدور پروما، ثبت فاکتور فروش به قیمت ارز از طریق بازار بورس کالا و… مشترک بوده تنها ترکیه بعد از پیوستن به اتحادیه گمرکی اروپا در اول ژانویه ۱۹۹۶ این الحاق نظام جدید صادرات و واردات ترکیه در هشت فصل شامل لیست حدود ۱۸۰۰۰ قلم کالا می باشد و با ۸ تا ۱۲ رقم در نظام گمرکی ترکیه هماهنگ شناسایی می شوند. دولت ترکیه در نتیجه قرار داد اتحادیه و نظام گمرکی ترکیه، حقوق گمرکی را برای اعضا به صفر رساند.

از دیگر شرایط صادرات ایزوگام به آنتالیا ترکیه هر کالایی که وارد کشور ترکیه شود لازم است مطابق بخشنامه های این کشور عوارض، تعرفه گمرکی و مالیات آن پرداخت شود. در کشور آسیایی اروپایی عوارض کالاهای وارداتی با قیمتهای CIF محاسبه می شود و واردکنندگان موظف به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده طبق قیمت CIF می باشد.

نظام جدید صادرات و واردات ترکیه در هشت فصل شامل لیست حدود ۱۸۰۰۰ قلم کالا می باشد.

شرایط صادرات ایزوگام به ترکیه

خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

صادرات ایزوگام به آنتالیا نیازمند دریافت گواهی صادرات از رینگ بورس کالا با قیمت بین المللی است، ایزوگام به دلیل جزء فراورده های نفتی دست دوم محسوب می شود برای صادرات نیاز به مجوز گمرکی ایران برای مواد اولیه در تولید به قیمت بین المللی محاسبه شده و ارائه خدمات انجام می گیرد.

گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با کمک مشاوران تراز اول در زمینه مالی و بازرگانی بهترین خدمات گمرکی در کمترین زمان و پایین ترین هزینه برای صادرات ایزوگام به آنتالیا با توجه واردکنندگان به کشور ترکیه موظف به پرداخت مالیات برارزش افزوده CIF هستند به آن معنا است که قیمت کالا، بیمه و کرایه تا بندر مقصد را فروشنده تحویل کالا هنگامى به انجام مى‌رساند که کالا در بندر بارگیرى از لبه کشتى عبور کند.

اصطلاح CIF برای روش های صادراتی کالا با کشتی و حمل ونقل دریایی استفاده می شود اگر طرفین قصد استفاده از روش حمل ونقل دریایی را نداشته باشند از اصطلاح(CIP) پرداخت کرایه حمل و بیمه کالا تا مقصد استفاده می شود.

گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با کمک مشاوران تراز اول در زمینه مالی و بازرگانی بهترین خدمات گمرکی در کمترین زمان و پایین ترین هزینه است.

خدمات صادرات ایزوگام به آنتالیا

کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک

گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با دارا بودن چندین تیم متخصص و قوی بازاریابی، فروش با دانش روز برخورداری از مدیران و مشاورران تراز اول به خصوص در زمینه بازرگانی و مالی و سابقه درخشان چندین ساله در صادرات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آنتالیا آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه صادرات ایزوگام و ترخیص ایزوگام صادراتی در تمامی مراحل ثبت سفارش ایزوگام تا ترخیص ایزوگام از گمرک براساس درخواست مشتری انجام می شود.

کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک برای صادرات ایزوگام به آنتالیا در خصوص انجام خدمات گمرکی به صورت تخصصی و اطمینان خاطر به گروه تولید بازرگانی هیرمان دلیجان بسپارید.

می توانید با تماس و ارتباط از طریق راهای ارتباطی که در ذیل درج گردیده مشاوره های رایگان و نحوه ی دقیق انجام مجوزهای لازم برای صادرات ایزوگام را از مشاوران این شرکت جویا شوید.

کسب مجوزهای گمرکی خریداران ترک به صورت تخصصی و اطمینان خاطر خریداران را به گروه تولید بازرگانی هیرمان دلیجان بسپارید.

کسب مجوزهای گمرکی و ارائه ضمانت نامه به خریداران ترک

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان

صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان به عراق

صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان به عراق از طریق راه ها و مرزهای زمینی صورت میگیرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان