صادرات ایزوگام باکیفیت به آستراخان

دعوت می شوید به ارائه بهترین خدمات صادرات ایزوگام به آستراخان با کمترین زمان با حداقل هزینه از مرجع صادراتی ایران مجموعه بزرگ تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام با کیفیت به آستراخان آماده همکاری است. آستراخان نقش ویژه‌ای در حمل و نقل میان روسیه با ایران و همچنین در مسیر ترانزیتی کریدور شمال-جنوب ایفا می‌کند.

صادرات ایزوگام به آستراخان

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

انقلاب صنعتی باعث تحول مفهوم کیفیت و فرایند عملیاتی تولید بتدریج و طی سالها کامل تر و توسعه یافت، تاثیر کیفیت محصولات یا خدمات بر تجارت، اقتصاد و حتی سیاست بین المللی تحقیق بسیار انجام شده تا علاوه بر رعایت استانداردهای تعریف شده، توصیه ها و ابتکار عمل را در راستای ارتقای کیفیت ارائه کنند.
صادرات ایزوگام به آستراخان از سوی مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با تولید ایزوگام با کیفیت هزینه های تولید شده کاهش و از هدر رفت انرژی، سرمایه و زمان تولید پیشگیری کرده و بهره وری افزایش و اثر آن در قیمت تمام شده محصول با کیفیت کاهش یافته است، در نتیجه ایزوگام از قیمت مناسبی برای فروش و عرضه به بازار مصرف از سوی مجموعه هیرمان ارائه شده که کلیه افراد جامعه با هر گونه توان مالی قادر به تهیه و خرید محصول ایزوگام یا برای صادرات ایزوگام به آستراخان باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با تولید ایزوگام با کیفیت هزینه های تولید شده کاهش و از هدر رفت انرژی، سرمایه و زمان تولید پیشگیری کرده است.[/box]

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی

انواع ایزوگام صادراتی

ویژگی های خاص هر کدام از ایزوگام ها سبب کاربری خاصی برای هر کدام از انواع آن تعریف شده است، مواد اولیه یکی از علل ایجاد تفاوت ایزوگام با یگدیگر شده است به طور مثال ایزوگام با تفاوت در تعداد لایه ها از جمله عوامل دسته بندی ایزوگام است.

 • صادرات ایزوگام به آستراخان اگر از نوع تک لایه و دولایه یا سه لایه باشد تفاوت در تعداد لایه های استفاده شده در لایه های درونی و بیرونی ایزوگام تعریف می شود.
 • مواد اولیه تیشو و پلی استرسوزنی نبافته یا فیلم پلی اتیلین برای استحکام ایزوگام به کار می رود.
 • این مواد بر بستر قیر پلیمری که APP تقویت شده باشد قرار می گیرد که به آن ایزوگام نوع A گفته می شود.
 • ایزوگام با روکش و بدون روکش خارجی یکی دیگر از دسته بندی های عایق های رطوبتی تولید شده در مجموعه هیرمان برای صادرات ایزوگام به آستراخان است،
 • سطح خارجی ایزوگام با روکش آلومینیومی یا بدون آن برای مناطق با تابش شدید آفتاب و نور خورشید استفاده می شود.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام با روکش و بدون روکش خارجی یکی دیگر از دسته بندی های عایق های رطوبتی تولید شده در مجموعه هیرمان برای صادرات ایزوگام است.[/box]

انواع ایزوگام صادراتی

شرایط صادرات ایزوگام

کیفیت و احراز شرایط بازار های بین المللی برای صادرات ایزوگام و عرضه در بازارهای کشور های هدف از مهمترین و کلیدیترین شرایط صادرات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آستاراخان کشور روسیه است.
برای صادرات یکسری قوانین و ضوابط مشترک بین المللی وضع شده تا کلیه کشورها با رعایت این ضوابط از وحدت رویه داشته و سبب تضییع حق هیچ کدام از از دو طرف معامله تجاری نشود؛ اما در این بین بعضی کشورها به خاطر حساسیت زیست محیطی و سلامت افراد جامعه قوانین و ضوابط سخت تری برای شرایط صادرات تدوین و وضع شده است.
از جمله این قوانین می توان به استاندارد CE اروپا برای محصولات صنعتی اشاره کرد که در خصوص سازگاری محصول ایزوگام با محیط زیست اشاره دارد.
صادرات ایزوگام به آستاراخان با کسب کلیه استانداردهای کیفیت و کنترل کیفی محصول از سوی سازمان استاندارد ملی و بین المللی ایزو مصرف کننده و خریدار محصول مجموعه هیرمان را به اعتماد به یک برند جهانی دعوت می کند.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]کلیه استانداردهای کیفیت و کنترل کیفی محصول از سوی سازمان استاندارد ملی و بین المللی ایزو مصرف کننده و خریدار محصول مجموعه هیرمان را به اعتماد به یک برند جهانی دعوت می کند.[/box]

شرایط صادرات ایزوگام

قیمت بین المللی ایزوگام ایرانی

عرضه کلیه محصولات تولید شده در مجموعه هیرمان دلیجان از طریق بازار بورس کالا یکی از بهترین مکان ها برای تهیه کالا با قیمت بین المللی و درجه اعتبار بالا بوده که در آن تعهد هر دو طرف خریدار و فروشنده بسیار روشن و واضح به انجام تکالیف معامله می پردازند و امکان تقلب و جعل وجود نداشته و یک قیمت منصفانه بین المللی برای محصول عرضه می شود.
بازار بورس کالا با شفاف سازی قیمت انواع ایزوگام و برای صادرات ایزوگام به آستاراخان تعیین یک قیمت واحد از سوی بازار بورس کالا برای ایزوگام به صورت یک ارز ارزشیابی واحد در کلیه بازار های مصرفی اندازه گیری می شود، شرایط حضور یک کالا در بازار بورس داشتن مجوز از جمله برخورداری از پروانه بهره برداری و تولید یکی از نشان های اصالت و اورجینال بودن برند ایزوگام محسوب شده که در صادرات ایزوگام به آستاراخان نقش مهمی داد.
[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]عرضه کلیه محصولات تولید شده در مجموعه هیرمان دلیجان از طریق بازار بورس کالا یکی از بهترین مکان ها برای تهیه کالا با قیمت بین المللی و درجه اعتبار بالا است.[/box]

صادرات ایزوگام به آستراخان

 

انجام مراحل صادراتی ایزوگام

صادرات نقش مهمی در رشد وتوسعه اقتصاد کشورها داشته و یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در توسعه یافتگی کشورها محسوب می شود، صادرات کالا باعث ایجاد درامدزایی برای کشور شده و علاوه بر ارزآفرینی سبب رونق صنایع و اشتغالزایی برای کشور می شود؛
انجام مراحل صادرات ایزوگام به آستاراخان به تجربه و تخصص و دانش کافی نیازمند است به دلیل زمان بر بودن فرایند صادرات و ضوابط و قوانین خاص که برای صادرات هر کالا در نظر گرفته شده دانش و تجربه خاصی را انجام خدمات صادرات می طلبد.
تیم متخصص و مجرب بازرگانی و فروش مجموعه هیرمان دلیجان با آشنایی کامل به قوانین و ضوابط صادرات و واردات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به آستراخان مرجع صادرات ایزوگام ایران به دیگر کشورها شناخته شده که در کمترین زمان با صرفه حداقل هزینه و کمترین زمان انجام امور صادرات ایزوگام به آستراخان را با سفارش مشتری انجام دهد.
[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]تیم متخصص و مجرب بازرگانی و فروش مجموعه هیرمان دلیجان با آشنایی کامل به قوانین و ضوابط صادرات و واردات ایزوگام به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام با مرجع صادرات ایزوگام ایران است.[/box]

انجام مراحل صادراتی ایزوگام

صادرات ایزوگام به آستراخان

صادرات ایزوگام به آستاراخان روسیه شهری با آبو هوای نیمه خشک- نیمه مرطوب با پوشش گیاهی استپ است و مشاورین مجموعه هیرمان با ارائه خدمات مشاوره برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام بر یاین نوع آب و هوا که زمسنان های بسیار سرد است و شامل ماه های آذر، دی و بهمن می شود. سردترین ماه سال هم در این شهر، دی ماه است. و تابستان های بسیار گرم که دمای هوا به اوج خود در ماه ای تیر و مرداد می رسد.
مشاورین تیم بازرگانی هیرمان دلیجان با اشراف کامل به ویژگی های انواع محصولات ایزوگامی هیرمان بهترین خدمات مشاوره رایگان ارائه و در انتخاب نوع ایزوگام برای صادرات ایزوگام به آستاراخان پشتیبان خریداران و مشتریان است.
آستاراخان به عنوان شریان اصلی ارتباطی ایران با روسیه محسوب شده بخصوص بعداز راه اندازی خط راه آهن آستاراخان، رشت و تهران که جنوب را به شمال ارتباط داده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مشاورین تیم بازرگانی هیرمان دلیجان با اشراف کامل به ویژگی انواع محصولات ایزوگام هیرمان بهترین خدمات مشاوره رایگان ارائه و در انتخاب نوع ایزوگام برای صادرات ایزوگام پشتیبان خریداران و مشتریان است.[/box]

صادرات ایزوگام به آستراخان

محصولاتی جدید برای صادرات به خاورمیانه

کارخانه هیرمان دلیجان صادرات ایزوگام به آستراخان و دیگر کشورهای همسایه و همچنین صادرات به اروپا و صادرات به آسیا و کشورهای منطقه را در دستور کار خود دارد. کشورهای بسیاری را می توانیم اشاره کنیم که ایزوگام درجه یک و باکیفیت هیرمان به آن ها صادر شده و محموله های بعدی در حال سفارش هستند.

 • ترکیه
 • عراق
 • روسیه
 • سوریه
 • عمان
 • قطر
 • یمن
 • ترکمستان
 • تاجیکستان
 • ارمنستان
 • افغانستان
 • سنگاپور و دیگر کشورهای آسایی جنوب شرقی و حتی کشورهای افریقایی از جمله مشتریان شرکت هیرمان دلیجان هستند.

[toggle title=”” state=”open”]محصولاتی مانند بردین دلیجان و شرق هیرمان به صورت ایزوگام های فویل دار ساده و ایزوگام طرح دار برای صادرات ایزوگام به آستراخان و دیگر کشورها در کارخانه هیزمان دلیجان تولید می شوند. کلیه مجوزهای صادراتی برای این محصولات از طرف کارشناسان دریافت می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آستراخان

مسیر های ارسال ایزوگام

صادرات ایزوگام به آستراخان یکی از شهر های مهم روسیه است که در جنوب شرقی مسکو و در فاصله 1،411 کیلومتری آن و در دلتای رود ولگا- جایی که این رود به دریای خزر می ریزد- واقع شده است.
مسیرهای صادرات از طریق مرزهای آبی و یا بنادر و مرزهای زمینی طراحی شده است و وجود بازارهای مرزی یکی از راه های ورود و خروج انواع محصولات و کالاها است.
مرزهای شرقی و شمالی و جنوب و غرب ایران برای این کار تقریبا” آماده سازی شده اند و باید همکاری گروه های کارشناسی و گمرک هر چه بیشتر شده تا صادرات محصولات و صادرات ایزوگام به آستراخان و دیگر کشورها هموارتر گردد.
تمرچین

 • باشماق
 • پرویزخان
 • آستارا
 • مهران
 • دوغارون
 • سیرانبند
 • ایلام
 • بانه
 • جوانرود، نمونه هایی از مرزهای زمینی و بنادری مانند بوشهر، بندرعباس و چابهار هم از مهمترین مرزهای آبی کشور هستند.

[toggle title=”” state=”open”]برای این که اطلاعات دقیق از نحوه تولید و همچنین نوع ایزوگام مناسب برای کشور مقصد را دریافت کنید می توانید از طریق راههای ارتباطی و وب سایت اقدام کنید.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آستراخان

ایزوگام شرق هیرمان محصولی مناسب صادرات

از دیرباز انواع ایزوگام در کارخانه های دلیجان تولید شده اند که مشهورترین و شناخته شده ترین آن ها شاید ایزوگام شرق دلیجان باشد. در هر پروژه ای می توانید نمونه ای از ایزوگام شرق را پیدا کنید.
ایزوگام های صادراتی شرق دلیجان که برای صادرات ایزوگام به آستراخان انتخاب شده اند از خصوصیات ویژه ای برخوردار هستند از جمله:

 • استانداردهای بین المللی
 • داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه
 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک
 • به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول
 • ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی
 • ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که تماما” به همراه محصول ارسال می شود.

صادرات ایزوگام به آستراخان

باید متذکر شویم که ایزوگام صادراتی شرق دارای ویژگی های خاص دیگری است از جمله:

 • ایزوگام صادراتی شرق دلیجان دچار پوسیدگی نمی شود و دارای قابیلت های انعطاف پذیری بالا است.
 • ایزوگام دلیجان شرق به جهت دارا بودن پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی ساختمان مقاومت بالایی دارد.
 • ایزوگام صادراتی عمر میانگین بسیار بالایی دارد چرا که با بهترین کیفیت قیر پلیمری تولید شده است.
 • ایزوگام های صادراتی در گرما و سرما از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد.
 • ایزوگام های صادراتی دلیجان پس از گذراندن آزمون های گوناگون در آزمایشگاه های کارخانه های فرآوری، ضریب پایداری بالایی دارد.

 

صادرات ایزوگام به آستراخان

روش های معمول فروش ایزوگام شرق دلیجان

برای خرید ایزوگام و صادرات ایزوگام به آستراخان نیاز است که بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام تولید و برای فروش آماده سازی شود و همچنین باید قیمت ایزوگام به روز و مناسب تعیین شده باشد. این عوامل در کارخانه هیرمان دلیجان با توجه به تقاضای بازار سنجیده می شود.

 • نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان
 • سایت معتبر کارخانه ایزوگام دلیجان با انواع تولیدات
 • خرید مستقیم از کارخانه با بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان اصل
 • دفاتر فروش و پخش ایزوگام
 • فروشگاه های مصالح ساختمانی
 • کارخانه تولید کننده ایزوگام
 • فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان
 • سایت های اینترنتی معتبر
 • فروشگاه های اینترنتی

[toggle title=”” state=”open”]از طریق روش های بالا خرید ایزوگام صادراتی مقدور است و برای این که بتوانید بهترین خدمات در هنگام فروش ایزوگام و خدمات پس از فروش را دریافت کنید می توانید از طریق خرید مستقیم از شرکت هیرمان دلیجان اقدام نمایید و ضمانت نامع معتبر دریافت نمایید.[/toggle]

صادرات ایزوگام به آستراخان

اشاره ای به خصوصیات و ویژگی ایزوگام های دلیجان و ایزوگام صادراتی دلیجان 

 • قیمت ایزوگام دلیجان مناسب تر است.
 • کیفیت بالاتر و استحکام بیشتری دارد.
 • فروش آن بی واسطه است.
 • قیر پلیمری باکیفیت عالی دارد
 • گروه های نصب برای اجرای آن کمتر دچار مشکل می شوند.
 • فروش اینترنتی و نمایندگی های فعال دارد
 • مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی
 • وزن سبک
 • ایزوگام بردین صادراتی به تنهایی یک عایق کامل شناخته می شود.
 • ایزوگام نیاز به برف روبی ندارد.

و همچنین می توانیم اشاره کنیم که عایق رطوبتی انتخاب شده برای صادرات ایزوگام به آستراخان :

 • در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
 • منجر به آلودگی هوا نمی شود.
 • نصب سریع و ساده دارد.
 • در مقابل اسیدها و اشعه خورشید مقاوم است.
 • قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

[toggle title=”” state=”open”]ایزوگام بردین صادراتی دلیجان و ایزوگام شرق هیرمان نمونه ای کامل از بهترین ایزوگام برای صادرات هستند.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!