صادرات ایزوگام از ایران به دیالی عراق

بهترین شرایط برای صادرات ایزوگام به دیالی عراق از ایران توسط تیم بازرگانی و امین گروه هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه صادرات ایزوگام به دیالی و دیگر نقاط جهان فراهم است.

صادرات ایزوگام به دیالی عراق از استان‌های شرقی کشور عراق است، این استان در مرز با ایران قرار گرفته و با استان‌های کرمانشاه و ایلام در ایران هم‌مرز است. مرکز این استان شهر بعقوبه است، استان دیاله دارای تنوع قومی بالایی می‌باشد. مردم این استان عرب، کرد و ترکمن می‌باشند

مسیر صادرات ایزوگام از ایران به عراق

کشور عراق یکی از واردکننده های عمده محصولات غذایی و مصالح ساختمانی است، و ایران یکی از صادرکننده های کالا در کنار آمریکا و چین به عراق است، مرز بصره عراق نزدیکترین بازار صادراتی عراق به ایران بوده صادرات به عراق را تسهیل کرده و هزینه های جانبی صادرات کالا و زمان دسترسی به کالا را صرفه جویی می کند.

سرعت گیری ساخت راه آهن شلمچه – بصره، که حدود 25 کیلومتر از خط آهن مسیر خرمشهر به بصره باقی مانده است در صورت تکمیل، راه آهن ایران به عراق متصل می‌شود. حمل و نقل ریلی به عراق به کاهش شدید هزینه‌ حمل کالا و گمرکی برای صادرات ایزوگام به دیالی منجر می‌شود. هزینه‌های حمل و نقل در عراق بالا است.

صادرات ایزوگام به دیالی از استان های هم مرز با ایران از شرق با استان گرمانشاه هم مرز است؛ کوتاه ترین جاده بین المللی به طول 960 کیلومتــر که تهران را به بغداد متصـــل می نماید، از این استان عبور می کند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]راه آهن ایران به عراق حمل و نقل ریلی را با کاهش شدید هزینه‌ حمل کالا و گمرکی برای صادرات ایزوگام به عراق منجر می‌شود.[/box]

مسیر صادرات ایزوگام از ایران به عراق

تولید ایزوگام صادراتی هیرمان

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان تولید ایزوگام صادراتی هیرمان را با رسالت رضایت بخشی مشتری به لحاظ کیفیت محصول، قیمت مناسب و تنوع محصولات گوناگون برای تامین نیاز های مختلف مصرفی تولید می کند؛ اما سوال ایزوگام مرغوب و درجه یک چگونه ایزوگامی است؟ پاسخ به این سوال را می توانید از مشاوران فروش گروه تولیدی هیرمان دلیجان به صورت شبانه روز آماده پاسخ گویی و مشاوره برای مشتریان و مصرف کنندگان به صادرات ایزوگام به دیالی داشته و امکانات وب سایت گروه تولیدی هیرمان به راحتی با یک جستجوی در اینترنت فراهم است.

دریافت و کسب نشان استاندارد های ملی و جهانی تولید ایزوگام یکی از عوامل تعیین کننده در مرغوبیت صادرات ایزوگام به دیالی عراق با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب از جمله قیر، یکی از مواد اولیه ایزوگام در طول عمر آن تاثیر دارد.
ایزوگام با کیفیت و درجه یک در برابر تغییرات دمای هوا سرما و گرما از خود انعطاف پذیری مناسب داشته باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]دریافت و کسب نشان استاندارد های ملی و جهانی تولید ایزوگام یکی از عوامل تعیین کننده در مرغوبیت تولید صادراتی ایزوگام است.[/box]

تولید ایزوگام صادراتی هیرمان

شرایط صادرات ایزوگام به عراق

یکی از شرایط صادرات کالا به کشور جانبی بازاریابی به عنوان مهمترین قدم در صادرات می توان نام برد؛ شناخت بازارهای خارجی و راه های نفوذ به آن از مهمترین قسمت های که نیازمند اطلاعات از کیفیت کالا، قیمت و میزان مصرف در بازار خریدار است.

راههای رسیدن به این اطلاعات از طریق شرکت درنمایشگاه های بین المللی و مذاکره با خریداران بهترین روش شناخت و بازاریابی و وب سایت های اینترنتی مناسب ترین گزینه و در دسترس ترین برای دریافت سابقه شرکت فروشنده و صادرکننده کالا است.

صادرات ایزوگام به دیالی عراق نیاز به دریافت گواهی انطباق با استاندارد مورد تقاضا عراق COC برای حفظ سلامت ملی و عمومی است که این گواهینامه برابری دارد با گواهینامه CE اروپا برای سازگاری محصول ایزوگام با محیط زیست است.

صدور پروفرما یکی از اسنادی برای دریافت مجوز صادرات ایزوگام به دیالی عراق که در آن نام فروشنده و خریدار، آدرس، شماره و تاریخ صدور پروفرما، نام و مشخصات فنی ایزوگام ذکر شده است.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]وب سایت های اینترنتی مناسب ترین گزینه و در دسترس ترین برای دریافت سابقه شرکت فروشنده و صادرکننده ایزوگام است.[/box]

شرایط صادرات ایزوگام به عراق

استانداردهای ایزوگام هیرمان دلیجان

تولید ایزوگام با استانداردهای ملی و جهانی برای اطمینان بخشی و اعتماد مصرف کنندگان عایق های رطوبتی در خرید محصولی که علاوه بر تامین نیاز مد نظر آنها برای سلامت عمومی و محیط زیست انها آسیبی نداشته از اهداف گروه تولیدی هیرمان دلیجان و با حساسیت در کنترل دقیق کیفیت ایزوگام تولید شده در آزمایشگاه مجموعه و بررسی کیفیت محصول و طرح و برنامه ریزی در جهت بهبود کیفیت روز افزون آن برای ارائه به بازار مصرف و احترام به مصرف کننده و صادرات ایزوگام به دیالی عراق برای کلیه ی محصولات شرکت تولیدی هیرمان است.

تست کیفی به شماره 3885 سازمان استانداردملی ایران برای رعایت و کنترل استانداردهای لازم از سوی سازمان برای تولیدکننده های عایق های رطوبتی است.

اولویت بندی تکنیک های مهندسی برای تولید ایزوگام برای صادرات ایزوگام به دیالی عراق بر اساس اهمیت فرایند کنترل کیفیت است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اولویت بندی تکنیک های مهندسی برای تولید ایزوگام برای صادرات ایزوگام به دیالی عراق بر اساس اهمیت فرایند کنترل کیفیت است.[/box]

استانداردهای ایزوگام هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام به دیالی

طبق برآوردهای انجام شده بازار صادرات ایزوگام به دیالی عراق با توجه نیاز این کشور به توسعه زیرساخت های این کشور ایزوگام از اقلام پرکاربرد در این صنعت برای پیشگیری از خوردگی و زنگ زدگی سازه ها در اثر نفوذ رطوبت است.

صادرات ایزوگام به دیالی یکی از کریدورهای کشورهای آسیایی میانه با کشور عراق می توان محسوب کرده تا این استان علاوه بر فرودگاه ابن فرنانس در شمال یعقوبیه، سه فرودگاه دیگر جهت پرواز های داخلی المـــنصوریه، العظیم و بنی اســــــد وجود دارد.

استان دیالی حلقه ارتباطی جاده های اصلی شمال عراق را به جنوب و شهرهای شمالی را به بغداد متصل می نماید. کوتاه ترین جاده بین المللی به طول 960 کیلومتــر که تهران را به بغداد متصـــل کرده از این استان عبور می کند.

استان دیالی دارای مناطق زیارتی، گردشگری و تفریحی مختلفی مهمترین آنها: دریاچه حمرین، منطقه الصدور، سد قزانیه و سد العظیم می باشند. استان دیالی مسیر اصلی عبور زائرین کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان است.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]صادرات ایزوگام هیرمان به استان دیالی عراق از کریدورهای کشورهای آسیایی میانه با کشور عراق می توان محسوب کرد.[/box]

صادرات ایزوگام به دیالی

اخذ مجوزهای صادرات ایزوگام

بعد از انقلاب صنعتی آنچه که بیشتر مورد توجه تولیدکننده ها قرارگرفت ارتباط بین مشتری با تولیدکننده کالا است، گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان با ارائه خدمات پس فروش به مشتریان و ایجاد تضامین کیفیت محصول با رعایت استاندارد ها در سراسر دنیا اطمینان و آرامش در مصرف به مشتریان محصولات خویش هدیه داده است.

گسترش شبکه های با زمینه های اینترنت سبب افزایش و رشد تجارت اینترنتی برای گروه های تولیدی و خدماتی تا مشتریان بستری مناسب و راحت برای خرید و رفع نیاز کالا به قیمت مناسب در کمترین زمان فراهم آورده است.

ارائه خدمات و مجوزهای گمرگی را صادرات ایزوگام به دیالی بعد از انتخاب و سفارش نوع ایزوگام و از طریق وب سایت گروه تولیدی هیرمان دلیجان انجام می شود.

گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان با چندین تیم بازاریابی متخصص و قوی توانسته به عنوان یک مرجع صادرات ایزوگام در ایران با سابقه درخشان به ارائه خدمات گمرگی و مجوزات لازم را به درخواست مشتریان و خریداران در کمترین زمان فراهم آورد.

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان با چندین تیم بازاریابی متخصص و قوی به عنوان یک مرجع صادرات ایزوگام در ایران است.[/box]

اخذ مجوزهای صادرات ایزوگام

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!