خانه / صادرات آسیا / صادرات ایزوگام عایق رطوبتی به فلوجه عراق

صادرات ایزوگام عایق رطوبتی به فلوجه عراق

صادرات ایزوگام به فلوجه عراق عایق رطوبتی با فرمولاسیون ویژه مناطق گرمسیر از طریق مرجع صادرات گروه ایزوگام هیرمان به عرضه صادرات ایزوگام به فلوجه افتخار دارد.

صادرات ایزوگام به فلوجه استانی از کشور عراق با آب و هوایی غالبا صحرایی که گاهی دمای هوا به ۴۰ درجه سانتیگراد و ۴۸ درجه سانتیگراد لازمه استفاده از ایزوگام با فرایند تولید ویژه مناطظق گرمسیری را می طلبد.

مصرف ایزوگام در شهرهای عراق

مصرف ایزوگام در شهرهای عراق و صادرات ایزوگام به فلوجه با توجه به برآورد بانک جهانی، زیرساخت ها و بخش های مختلف عراق بر اثر حمله داعش به این کشور ۴۶ میلیارد دلار خسارت را به همراه داشت؛ که بانک جهانی برای بازسازی عراق یک برنامه جامع به مبلغ ۸۹ میلیلرد دلار طراحی و به کشور عراق پیشنهاد شده است، مسکن یکی از قسمت بشترین خسارت را داشته و آب و برق بشترین خسارت را درمیان زیر ساخت ها داشته است؛ که برنامه پیشنهادی بانک مسکن بشترین رقم به بخش مسکن اختصاص یافته است.

صادرات ایزوگام به فلوجه با توجه با گسترش و توسعه زیر ساخت ها در این کشور و افزایش ساخت و ساز های مسکن از ضروریاتی وارداتی و اقتصاد کنونی کشور عراق محسوب می شود.

استفاده از ایزوگام درجه یک گروه تولیدی هیرمان دلیجان با پوشش کاری انتقال سیالات جهت محافظت از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل مختلف جوی یا محیط های شیمیایی است.

استفاده از ایزوگام درجه یک گروه تولیدیی هیرمان دلیجان با پوشش کاری انتقال سیالات جهت محافظت از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل مختلف جوی یا محیط های شیمیایی است.

مصرف ایزوگام در شهرهای عراق

کاربرد ایزوگام عایق رطوبتی

مصارف گوناگونی عایق رطوبتی برای صادرات ایزوگام به فلوجه سبب افزایش تنوع تولید و در نتیجه افزایش انتظار مصرف کننده برای تامین نیاز ایزوگام با درجه کیفیت بالا که سهولت نصب را داشته و علاوه بر آن از عمر مفید بالایی داشته باشد، مقاومت ایزوگام به تغییرات دما و جو سبب کاربرد آن در مناطق گوناگون و شرایط آب و هوایی مختلف شده به طوری که بعضی از ایزوگام ها کاربری برای مناطق گرمسیر داشته و صادرات ایزوگام به فلوجه با توجه به آب و هوای گرمسیری، لزوم استفاده از ایزوگام با ایستادگی و پایداری حرارتی بالا (۱۲۰+) و بهینه گی چسبندگی و با کمک لایه آلومینیومی قادر به انعکاس نور خورشید را داشته باشد.

کاربری دیگری که برای ایزوگام تعریف شده برای عایق بندی خطوط انتقال سیالات و عایق بندی پی ساختمان و فونداسیون های سازه های ساختمانی در تماس رطوبت برای جلوگیری از خوردگی و نم زدگی است، عموما از ایزوگام های با انعطاف پذیری بسیار بالا که از استحکام کششی مناسبی برخوردار بوده باشد.

مقاومت ایزوگام به تغییرات دما و جو سبب کاربرد آن در مناطق گوناگون و شرایط آب و هوایی مختلف شده به طوری که بعضی از ایزوگام ها کاربری برای مناطق گرمسیر است.

کاربرد ایزوگام عایق رطوبتی

انواع ایزوگام صادراتی شرکت هیرمان

نیاز صنعت ایزوگام برای برخورداری از یک مجموعه علمی و تخصصی در زمینه تولید انواع ایزوگام و فروش و صادرات ایزوگام به دیگر کشورها سبب ایجاد گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان تنها مرجع صادراتی ایزوگام در ایران پا به عرصه ظهور در این صنعت گذاشته و توانسته با تلاش پرسنل سخت کوش خود به افتخارات و نشان های کیفی و بین المللی متعدد دست پیدا کند.

صادرات ایزوگام به فلوجه عراق با توجه به نوع آب و هوا لازم است از نوع ایزوگام BPP از نوع قیر ۷۰/۶۰ خالص پالایشگاهی و کیفیت ممتاز کاربرد دارد؛ یکی از با کیفیت ترین و بهترین قیر های شناخته شده است؛ ماندگاری ایزوگام پلیمری و

طول عمر زیاد آن بیش از ۱۵ سال و انعطاف پذیری بالا و وزن کمی که این نوع ایزوگام بر ساختمان یا سازه تحمیل کرده، برای شرایط آب وهوای گرمسیری صادرت به فلوجه بسیار مناسب است.گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان تنها مرجع صادراتی ایزوگام در ایران پا به عرصه ظهور در این صنعت گذاشته است.

انواع ایزوگام صادراتی شرکت هیرمان

صادرات ایزوگام به فلوجه

صادرات ایزوگام به فلوجه عراق کشوری با اقتصاد تک محصولی که ۹۵% درآمد این کشور از صادرات این محصول است؛ اقتصاد دستوری قبل از تحولات سیاسی عراق هرگونه مالکیت تجاری را برای خارجی را در این کشور ممنوع کرده بود که بعد از تحولات سیاسی حکومت ائتلاف موقت مردمی عراق دستورات الزام آور خصوصی سازی اقتصاد عراق و گشایش آن بر سرمایه گذاری خارجی فراهم کرده است.

صادرات ایزوگام به فلوجه عراق با توجه با افزایش رشد اقتصادی این کشور نیازمند افزایش زیرساخت ها کشور عراق بوده تا بتواند به سمت اقتصاد پویا و رهایی از تک محصولی بودن به علاوه توسعه یافتگی نیاز دارد ضروری بوده و از سوی

دیگر کیفیت برتر محصولات شرکت هیرمان در تولید انواع ایزوگام ها با کاربری گوناگون می تواند به عنوان یک حامی مطمئن برای عایق بندی و کاربری های گوناگون این صنعت در ایجاد زیرساخت ها و ساختمان های مقاوم کشور عراق محسوب شود.

کیفیت برتر محصولات شرکت هیرمان در تولید انواع ایزوگام ها با کاربری گوناگون می تواند به عنوان یک حامی مطمئن صنعت عراق است.

صادرات ایزوگام به فلوجه

فروش تضمینی ایزوگام به خریداران عراقی

فروش تضمینی ایزوگام به خریداران عراقی برای کیفیت برتر محصولات و مرغوبیت استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید ایزوگام برای رضایت مشتری به عنوان یکی از اساسی ترین اهداف و ماموریت های گروه تولیدی هیرمان دلیجان در صنعت تولید ایزوگام بوده تا با افزایش کیفیت و خدمات پس فروش برای خریداران و صادرات ایزوگام به فلوجه را اطمینان بخش و اعتماد آفرینی کنند.

خدمات پوشش بیمه مسئولیت برای کلیه محصولات گروه تولیدی هیرمان دلیجان به عنوان یک اعتبار بخشی از کیفیت محصولات در استفاده و مصرف محصولات ایزوگام را به صادرات ایزوگام به فلوجه می بخشد.

اعتبار برند ایزوگام هیرمان دلیجان به اختصاص دادن ضمانت نامه های ده ساله برای کلیه محصولات شرکت تا بتواند آرامش و اطمینان مصرف را برای خریداران هدیه آورد.

ارائه بهترین خدمات پس فروش برای انواع ایزوگام های تولید شده هیرمان و انجام مشاوره های رایگان و در همه ساعات شبانه روز از طریق وب سایت های فروش گروه تولیدی هیرمان فراهم است.

اعتبار برند ایزوگام هیرمان دلیجان به اختصاص دادن ضمانت نامه های ده ساله برای کلیه محصولات شرکت تا بتواند آرامش و اطمینان مصرف را برای خریداران هدیه آورد.

فروش تضمینی ایزوگام به خریداران عراقی

ارسال بار به همراه خدمات گمرکی

مجموعه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان دارای مشاوران تراز اول متخصص در بازرگانی و مالی بوده تا با استفاده از تجربه و دانش و بهره گیری از تلاش های مضاعف و قوی تیم بازاریابی و فروش این مجموعه انجام کلیه خدمات گمرگی و ارسال بار را به کلیه نقاط دنیا از جمله صادرات به فلوجه عراق را به راحتی فراهم کرده است.

اشراف کامل این مجمو عه به قوانین و مقرارات صدور کالا به دیگر کشورها اطمینان خاطر خریداران و واردکننده های گرامی را فراهم کرده تا با اعتماد به مجموعه هیرمان کلیه مراحل صادرات توسط تیم مجرب و معتمد هیرمان انجام شود.

دریافت گواهی بازرسی کالا به عنوان یکی از مراحل صادرات ایزوگام به فلوجه و دیگر کشورها بوده از مراجع قانونی مورد توافق دو طرف انجام می شود.

مجموعه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با سابقه چندین ساله در زمینه صادرات ایزوگام و مطلع به قوانین و ضوابط گمرگی و ارسال کالا مشاوره امین و مرجع در امر صادرات است.

اشراف کامل مجموعه هیرمان به قوانین و مقرارات صدور کالا به دیگر کشورها اطمینان خاطر خریداران و واردکننده های گرامی را فراهم آورد.

ارسال بار به همراه خدمات گمرکی

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی و کیفیت پلیمری صورت می گیرد و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان