صادرات ایزوگام پشم شیشه به قندهار

صادرات ایزوگام به قندهار یکی از کارهایی است که کارخانه پشم شیشه ایران آن را در سال 1398 به خوبی آغاز کرده است و ایزوگام کارخانه پشم شیشه و ایزوگام دلیجان به قندهار سومین شهر پر جمعیت افغانستان بسیار اقتصادی است. قندهار به شکل یک مربع مستطیل و چون طبق نقشه ساخته شده بسیار منظم است شهر به چند محله تقسیم شده و هر محله متعلق به یک یا چند قوم و قبیله‌ است. صادرات ایزوگام به قندهار

ایزوگام پشم شیشه ایران

مجموعه ایزوگام پشم شیشه ایران اولین و بزرگترین مجموعه تولیدکننده عایق های رطوبتی، حرارتی و صوتی در ایران با منابع انسانی متخصص و مجرب در تولید انواع ایزوگام های با کیفیت در ایران که مفتخر به دریافت انواع نشان های استانداردهای ملی و بین المللی و کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده و افتخار واحد صنعتی نمونه برای چندین سال متوالی است.
شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران برای صادرات ایزوگام به قندهار اکنون با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و آزمایشگاه مجهز به جدیدترین ابزارهای کنترل و تست کیفی عایق های رطوبتی، انواع عایق ها با ویژگی و سلیقه مشتری تحت استانداردهای ملی و بین المللی تولید می کند، تیم فروش مجموعه پشم شیشه ایران بعد از شناسایی نیاز بازار ارائه خدمات مشاوره و پاسخ گویی به فروش و صادرات ایزوگام به قندهار را با اطمینان خاطر به خریدار انجام می دهد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه ایزوگام پشم شیشه ایران اولین و بزرگترین مجموعه تولیدکننده عایق های رطوبتی، حرارتی و صوتی در ایران با منابع انسانی متخصص و مجرب در تولید انواع ایزوگام های با کیفیت در ایران است.[/box]

ایزوگام پشم شیشه ایران

کاربرد پشم شیشه در عایق کاری

کاربرد پشم شیشه برای عایق کاری در ساختمان و سازه های ساختمانی به حدود 70 سال سابقه باز می گردد، اما سابقه استفاده از پشم شیشه در عایق کاری در ایران به حدود 40 سال قبل باز می گردد؛ در واقع آنچه که به آن پشم شیشه اطلاق می گردد متشکل از مواد بازیافت شده از شیشه ذوب شده همراه با مقداری ماسه معمولی و رزین است.
صادرات ایزوگام به قندهار مجموعه عایق های پشم شیشه ایران که ماده اصلی تشکیل دهنده آن سیلین و شیشه است که بعد از ذوب شدن وارد ماشین های الیاف ساز شده و تحت تاثیر نیروی گریز از مرکز به شکل الیاف پشم در می آید.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه عایق های پشم شیشه ایران که ماده اصلی تشکیل دهنده آن سیلیس و شیشه است بعد از ذوب شدن وارد ماشین های الیاف ساز شده و تحت تاثیر نیروی گریز از مرکز به شکل الیاف پشم در می آید.[/box]

کاربرد پشم شیشه در عایق کاری

استاندارد ایزوگام پشم شیشه صادراتی

استاندارد های کیفی در محصول برای جلب اعتماد و حفظ سلامت مصرف کننده برای سالها متمادی استفاده از محصول از سوی سازمان های مربوط تنظیم و ابلاغ می شود، شرکت های تولیدی موظف به رعایت وکنترل موارد ذکر شده به عنوان استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد و سازمان های بین المللی است.
آزمون های تعیین کیفیت ایزوگام و یا عایق رطوبتی برای صادرات ایزوگام به قندهار با یک خط مش مشترک کیفیت و بهبود وکنترل آن تحت نام ایزو به بررسی و انطباق محصول با عوامل محیطی و زیست محیطی و سلامت مشتری در استفاده از ایزوگام می پردازد.
تست کیفیت پایداری حرارتی عایق های رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرد با کمک دستگاه آون که در این روش ایزوگام در ابعاد 10 د ر10 برش خورده و به مدت 2 ساعت در دستگاه قرار می گیرد در این مدت صادرات ایزوگام به قندهار دچار چکه و آب شود.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت های تولیدی موظف به رعایت وکنترل موارد ذکر شده به عنوان استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد و سازمان های بین المللی است.[/box]

استاندارد ایزوگام پشم شیشه صادراتی

سفارش خرید ایزوگام پشم شیشه از افغانستان

سفارش خرید ایزوگام پشم شیشه از افغانستان را می توانید به صورت الکترونیک و با استفاده از شبکه های بر بستر اینترنت چون وب سایت های رسمی مجموعه پشم شیشه ایران در طول 24 ساعت شبانه روز بدون هر گونه تعطیلی و خاموشی ویترین فروشگاه با کمترین زمان صرفه شده، مشاوره ها و راهنمای خرید ایزوگام برای صادرات ایزوگام به قندهار را دریافت و سفارش کنید.
سیستم سفارش آنلاینی از دقت و صحت بیشتر و مطمئن تری در سفارشات برخوردار بوده و خریدارو مشتری ایزوگام برای صادرات ایزوگام به قندهار به راحتی از موجودی های و آخرین تغییرات تولیدی شرکت تولید کننده در زمینه نوع مواد اولیه در فرایند تولید و قیمت مد نظر خود را ارائه و بهتر تصمیم گیری کند.
سفارش خرید را به عنوان یک سند محسوب شده که در آن مشتری از تولیدکننده مقدار مشخصی از کالا را با قیمت مشخص و تعیین شده را متعهد و توافق می کند.
[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]وب سایت های رسمی مجموعه پشم شیشه ایران در طول 24 ساعت شبانه روز بدون هر گونه تعطیلی و خاموشی ویترین فروشگاه با کمترین زمان صرفه شده، مشاوره ها و راهنمای خرید ایزوگام است.[/box]

سفارش خرید ایزوگام پشم شیشه از افغانستان

اخذ مجوزهای صادرات ایزوگام

اخذ مجوزهای صادراتی ایزوگام برای صادرات ایزوگام به قندهار را به تیم مهندسی فروش مجموعه پشم شیشه ایران با اطمینان خاطر بسپارید و ایزوگام سفارش شده را در محل مورد نظر دریافت کنید.
اخذ گواهینامه های خرید قیراز بازار بورس کالا از جمله شرایط اساس در صاردات ایزئوگام است که تیم بازرگانی ایران با کمترین زمان و حداقل هزینه این مجوز را دریافت می کند؛ لازم است برای صادرات ایزوگام به قندهار انطباق آنالیز نمونه ارسالی به آزمایشگاه کمرگی با اسناد ارائه شده براسسا درصد مواد تشکیل دهنده و دیگر عوامل باشد.
تیم بازرگانی مجموعه پشم شیشه ایران با اشراف به کلیه قوانین و ضوابط مربوط به کلیه خدمات و مجوزات لازم برای صادرات ایزوگام براساس درخواست مشتری را انجام می دهد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]تیم مهندسی فروش مجموعه ایران به عنوان مشاوره امین برای انتخاب نوع ایزوگام مناسب منطقه ی آب وهوایی مورد نیاز خریدار مشاوره های رایگان را ارائه و اطلاع رسانی می کند.[/box]

اخذ مجوزهای صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به قندهار

صادرات ایزوگام به قندهار سرزمینی با آب و هوایی قاره ای تابستان گرم و زمستان سرد را مردم افغان تجربه می کنند، برای سفارش خرید ایزوگام مناسب آب و هوا که کاربری مفید برای این نوع منطقه آب وهوایی داشته باشد، و گاهی میانگین دما دی ماه به زیر 15 درجه سلسیوس زیر صفر می رسد لازم است با مشاورین فروش مجموعه پشم شیشه ایران مشاوره کرده تا بهترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام برای منطقه آب وهوایی انتخاب و سفارش داده شود.
بلندترین نقطه کشور قله نوشاخ به بلندای ۷٬۴۸۵ متر ارتفاع از سطح دریا در شمال شرقی کشور در مرز تاجیکستان است. ایزوگام مطبق این نوع آب وهوا لازم است در پایداری مقاومتی و استحکام مناسب برای دما حداقل و حداکثری حرارتی را داشته باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]مشاورین فروش مجموعه پشم شیشه ایران مشاوره کرده تا بهترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام برای منطقه آب وهوایی انتخاب و سفارش داده شود.[/box]

لیست قیمت ایزوگام صادراتی به روز

قیمت ایزوگام از جمله عوامل بسیار مهمی است که در صادرات ایزوگام بسیار پراهمیت است و فروش ایزوگام با انتشار لیست قیمت به روز برای شرکت ها و بازرگانی ها مهم است.
قیمت ایزوگام به صورت متر مربع و با توجه به عواملی مانند نوع قیر و همچنین کیفیت مواد و نوسان قیمت مواد اولیه تعیین می شود. علاوه بر این ها:

 • قیمت قیر و کیفیت قیر مصرفی در تولید ایزوگام
 • نوع تیشو و قیمت وارداتی آن
 • پلی استر باکیفیت
 • نوع ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام
 • ضخامت ایزوگام
 • نوع پلیمرها و کیفیت مواد افزودنی
 • روکش ایزوگام؛ در لیست قیمت صادرات ایزوگام به قندهار و یا برای مصارف داخلی مورد دقت قرار می گیرد.

[toggle title=”” state=”open”]برای این که بتوانید قیمت به روز ایزوگام های صادراتی از قبیل انواع ایزوگام پشم شیشه و ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان را مورد بررسی قرار دهید از راه های ارتباطی مانند وب سایت و تماس با کارشناسان استفاده کنید.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قندهار

کارخانه ایزوگام هیرمان و معرفی محصولات پلیمری

تیم مهندسی فروش مجموعه ایران به عنوان مشاوره امین برای انتخاب نوع ایزوگام مناسب منطقه ی آب وهوایی مورد نیاز خریدار مشاوره های رایگان را ارائه و اطلاع رسانی می کند.
کاربرد پشم شیشه این الیاف استوانه ای کوتاه طولی که در اصطلاح مترادف فیبر بازیافتی یا ضعیف شده می باشد برای صادرات ایزوگام به قندهار تولید و عرضه می شود.
کارخانه ایزوگام هیرمان هم تولیدات خود را برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی نموده و مجوزهای لازم را کسب کرده است.صادرات ایزوگام به قندهار افغانستان کشوری محصور در خشکی و کوهستانی که بین آسیای میانه در طول جغرافیایی ۶۰ تا ۷۵ درجه شرقی و عرض ۲۹ تا ۳۸ درجه شمالی قرار گرفته ‌است،

 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام بان کستر دلیجان
 • ایزوگام های طرح دار
 • ایزوگام شرق هیرمان؛ نمونه هایی از تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان هستند.

صادرات ایزوگام به قندهار

ایزوگام بردین دلیجان نمونه ای تولیدات درجه یک و ایزوگام صادراتی هیرمان است که مجوزهای صادراتی را داشته و با قیمت مناسب و مجوزهای گمرکی به فروش می رسد.
برتری ها و کیفیت ایزوگام صادراتی بردین برای صادرات ایزوگام به قندهار بسیار اهمیت دارد:

 • مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی
 • وزن سبک
 • ایزوگام بردین صادراتی به تنهایی یک عایق کامل شناخته می شود.
 • ایزوگام نیاز به برف روبی ندارد.
 • در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
 • منجر به آلودگی هوا نمی شود.
 • نصب سریع و ساده دارد.
 • در مقابل اسیدها و اشعه خورشید مقاوم است.
 • قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

[toggle title=”” state=”open”]ثبت سفارش، تولید و بسته بندی ایزوگام بردین دلیجان برای صادرات ایزوگام به قندهار در کمترین زمان برنامه ریزی می شود و ایزوگام بسته بندی شده پس از بارگیری و پلمپ گمرکی راهی مسیرهای ترانزیت می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قندهار

شرکت ایزوگام هیرمان و انتخاب مسیرهای صادرات

حمل و نقل و ترانزیت محصولات برای صادرات بسیار مهم و مورد توجه هستند و مسیرهای ارسال کالاها و محصولاتی مانند عایق های پیش ساخته رطوبتی مورد توجه هستند تا رول های ایزوگام در هنگام حمل و نقل آسیب نبینند.
ایزوگام از ایران از طریق مسیرهای آبی و همچنین مرزهای زمینی به کشورهای مختلف صادر می شود. صادرات ایزوگام به قندهار و افغانستان از طریق مرزهای زمینی است. صادرات به اروپا؛ صادرات به خاورمیانه و صادرات به کشورهای منطقه در دستور کار و اولویت شرکت هیرمان است.

 • تمرچین
 • باشماق
 • دوغارون
 • سیرانبند
 • پرویزخان
 • مهران
 • ایلام
 • جوانرود
 • پیرانشهر
 • آستارا
 • چزابه
 • بندرعباس
 • بندر بوشهر
 • بندر چابهار و دیگر مرزهای شرقی و غربی ایران مسیرهای مناسب برای ترانزیت کالاهای ایرانی هستند.

[toggle title=”” state=”open”]کلیه عوامل و همچنین همکاری های گمرک کشور می تواند راه های صادرات ایزوگام به قندهار افغانستان و دیگر کشورها را ساده تر و سریع تر کند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قندهار

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

سرمایه گذاری بر روی صادرات انواع عایق های رطوبتی به کشورهای مختلف یکی از اهداف کارخانه های ایزوگام دلیجان و هیرمان است. برای رسیدن به این مقصود تلاش بسیاری شده است.
ایزوگام های درجه یک پلیمری که متناسب با آب و هوای منطقه ای کشورهای مخنلف هستند مورد بررسی قرار گرفته و تولید می شوند.

 • ترکیه
 • عراق
 • اربیل
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • گرجستان
 • تاجیکستان
 • قرقیزستان
 • آستراخان
 • روسیه
 • قطر
 • تانزانیا
 • ونزوئلا
 • آلمان و کشورهای دیگر در اروپا، خاورمیانه و کشورهای منطقه ای مقصد خوبی برای صادرات ایزوگام ایرانی هیرمان هستند.

[toggle title=”” state=”open”]صادرات ایزوگام به قندهار و دیگر شهرهای افغانستان و همسایگان ایران از جمله ترکیه و عراق از طریق شرکت هیرمان به صورت متمرکز پیگیری و بهترین شیوه های تولید و بسته بندی و صادرات به کار گرفته می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قندهار

روش های مناسب فروش ایزوگام دلیجان و پشم شیشه

روش های فروش ایزوگام به میزان متناسب و با بررسی های انجام شده کارشناسی کمک بزرگی به خریداران و مصرف کننده های عمده ایزوگام می کند. شناخت ایزوگام و نوع آب و هوای منطقه ای به میزان صادرات و روش های فروش موثر؛ کمک می کند.
عایق های رطوبتی شرکت های ایزوگام هیرمان دلیجان و پشم شیشه به صورت های مختلفی به فروش می رسند و بهتر است از منابع معتبر و به صورت مستقیم خریداری شوند.

 • نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان
 • سایت معتبر کارخانه ایزوگام دلیجان با انواع تولیدات
 • خرید مستقیم از کارخانه با بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان اصل
 • دفاتر فروش و پخش ایزوگام
 • فروشگاه های مصالح ساختمانی
 • کارخانه تولید کننده ایزوگام
 • فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان
 • سایت های اینترنتی معتبر
 • فروشگاه های اینترنتی

[toggle title=”” state=”open”]فروش ایزوگام هیرمان برای صادرات ایزوگام به قندهار و دیگر کشورها به صورت مستقیم از درب کارخانه بسیار مطمئن تر است و قیمت های مناسب تر هم دارد و کارخانه هیرمان دلیجان به بهترین شکل هماهنگی های لازم برای اخذ مجوزهای ضروری را پیگیری می کند.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!