صادرات ایزوگام به قونیه از مرز ایران

صادرات ایزوگام به قونیه از مرز ایران با برند معتبر ایزوگام هیرمان دلیجان با آگاهی از کلیه قوانین و ضوابط گمرکی برای نحوه ارسال صورت می گیرد. برند معتبر ایزوگام هیرمان دلیجان آگاه به کلیه قوانین و ضوابط گمرکی برای صادرات ایزوگام به ترکیه و شهرهای آن از جمله قونیه است. قونیه مرکز استان قونیه در کشور ترکیه است، شهر قونیه دارای بزرگترین دشت و بودن هیچ گونه بلندی است؛ نام قونیه در منابع کهن به صورت ایکونیون (Iconıon)، ایکونیوم (Iconıum) و استانکونا (Stancona) آمده‌ است.صادرات ایزوگام به قونیه

کارخانه تولید کننده ایزوگام ایرانی

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه ی درخشان در تولید و پیشرو بودن در صنعت تولید انواع عایق های رطوبتی با کیفیت و درجه یک با دریافت انواع استانداردهای ملی و جهانی کیفیت را آغاز کرده است.
تعیین اهداف و ماموریت ها با پشتوانه منابع انسانی توانمند و متخصص در عرصه صنعت و دانش عایق های رطوبتی و به خدمت گرفتن مدرن ترین تجهیزات تولید عایق های رطوبتی برای ارتقا و بهبود کیفیت در کارخانه ایزوگام هیرمان امری ضروری تلقی شده است.
ایزوگام هیرمان دلیجان با سنجش موارد زیر و با دقت در انتخاب مواد اولیه درجه یک تولید می شود:

 1. مقاومت کششی مطابق با استاندارد
 2. سنجش مقاومت پارگی
 3. اندازه گیری میزان جذب آب
 4. سنجش مقاومت در برابر اشعه UV
 5. اندازه گیری میزان فرسودگی حرارتی در هوا
 6. سنجش و اندازه گیری انعطاف‌پذیری در سرما
 7. میزان پایداری حرارتی
 8. سنجش میزان نفوذ ناپذیری در برابر آب
 9. سنجش ضخامت و وزن هر رول ایزوگام در واحد سطح

کارخانه ایزوگام هیرمان به گونه ای تلاش نموده تا مسیر پیشرفت و تعالی خود را همسو با نظر و انتظار مصرف کنندگان ایزوگام و وارد کنندگان ایزوگام به خصوص صادرات ایزوگام به قونیه هماهنگ نماید.

صادرات ایزوگام به قونیه

تولید ایزوگام با کیفیت بین المللی

تولید ایزوگام با کیفیت بین المللی برای صادرات ایزوگام به قونیه نیاز به استفاده از مواد اولیه مرغوب دارد، به آن معنا که در تولید ایزوگام با کیفیت و استاندارد های بین المللی علاوه بر تخصص و تجربه نیروی انسانی و ماشین آلات استفاده شده در تولید از نقش مواد اولیه در کیفیت محصول نهایی نمی توان چشم پوشی کرد.
تولید بهترین ایزوگام دلیجان با برندهای معتبر در کارخانه معتبر ایزوگام هیرمان بر اساس توجه به :

 • صداقت در گفتار
 • صداقت در عمل
 • تولید ایزوگام با مواد اولیه درجه یک
 • ضخامت مناسب ایزوگام
 • وزن استاندارد هر رول، ضورت می گیرد. در تولید و صادرات ایزوگام به قونیه و کشورهای دیگر، همچنان موارد بالا به دقت رعایت می شود.

مجموعه هیرمان با شناسایی نیاز بازار به تولید انواع ایزوگام با کیفیت بین المللی جدیدترین انواع ایزوگام در صنعت عایق های رطوبتی به نیاز بازار مصرف فراهم کرده است. تماس تلفنی با کارشناسان فروش دفتر مرکزی هیرمان؛ اطلاعات بیشتری را به شما می دهد.

تولید ایزوگام با کیفیت بین المللی

مهمترین برندهای ایزوگام صادراتی

مهمترین برندهای ایزوگام صادراتی را از سابقه و میزان صادرات ایزوگام به دیگر کشور ها از طریق وب سایت های برندها و قسمت نظرات مشتریان در خصوص رضایت و اطمینان مصرف محصول می توان بدست آورد.
گروه تولیدی هیرمان دلیجان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام در ایران با نام برند درخشان هیرمان توانسته اطمینان و اعتماد بازار مصرف محصول را در دیگر صادرات به کشورها از جمله صادرات ایزوگام به قونیه به خاطر کیفیت و ضمانت ها و گارانتی محصولات ایزوگامی این مجموعه بدست آورد.
انتخاب و برتری برند عایق رطوبتی هیرمان دلیجان به تولید و صادرات ایزوگام به قونیه با:

 1. قابلیت اجرا برکلیه سطوح
 2. انعطاف پذیری
 3. چسبندگی فوق العاده
 4. مقاوم در برابر انواع تنش ها مانند کشش و پارگی
 5. طول عمر و ماندگاری بالا
 6. تولید ایزوگام مطابق سلیقه و نیاز مشتری که قیمت مناسب برای استفاده همه ی اقشار جامعه از دلایل برتری برند هیرمان است.

انتخاب برند عایق رطوبتی ایزوگام هیرمان دلیجان به تولید با قابلیت اجرا برکلیه سطوح؛ انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده؛ مقاوم در برابر انواع تنش ها و تولید ایزوگام مطابق سلیقه با قیمت مناسب است. شماره های تماس کارشناسان ما می توانند راهنمای مناسب باشند.

صادرات ایزوگام به قونیه

ارائه قیمت روز ایزوگام جهت صادرات

ارائه قیمت روز ایزوگام جهت صادرات ایزوگام به قونیه بستگی به نوع ایزوگام سفارشی داشته که تعداد لایه های ایزوگام هم در قیمت نهایی آن موثر است. ایزوگام های تک لایه فقط شامل لایه پلی استر است و قیمت ایزوگام ارزانتری نسبت به دیگر ایزوگام ها با تعداد لایه های بیشتر دارد،
در ایزوگام دو لایه از یک لایه اضافه تر تیشو یا همان پشم شیشه در فرایند تولید استفاده شده و مقاومت و استحکام عایق رطوبتی بیشتر شده و درنتیجه نسبت به ایزوگام تک لایه از قیمت بیشتری دارد.
ایزوگام های صادراتی که در بهترین کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شوند، مراحل زیر را طی می کنند:

 • استفاده از مواد اولیه مرغوب
 • استفاده و به کارگیری از تکنولوژی مدرن برای تولید محصول
 •  توجه به استانداردهای تولید
 • تولید محصولات باکیفیت
 • خط تولید بالا
 • تضمین محصولات
 •  ارائه بیمه نامه معتبر
 • فعال در عرصه صادرات
 • دسترسی آسان
 •  قبول سفارش از تمام نقاط ایران و جهان

صادرات ایزوگام به قونیه اگر از نوع ایزوگام پلیمری و سه لایه باشد هزینه تولید و قیمت بیشتری داشته ایزوگام درجه یک پلیمر BPP با کارگیری قیر اصلاح شده با پلیمر تولید می شود، برای نحوه ارسال و صادرات ایزوگام به صورت مستقیم با کارشناسان ما در دفتر مرکزی هیرمان تماس یگیرید.

 

صادرات ایزوگام به قونیه

مراحل صادرات ایزوگام به قونیه

انتخاب برند استاندارد کیفیت هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام به قونیه شهری پیوند دهنده ی ملت ها مولوی بزرگ، عارف و شاعر مشهور، مولانا جلال الدین محمد بلخی رومی، و ملقب «مولوی» در قرن‌های بعد (ظاهراً از قرن نهم) برای وی به کار رفته است.
چه مراحلی برای صادرات ایزوگام به قونیه طی می شود؟

 1. ایزوگام دلیجان صادراتی طبق مقررات و اصول خاص تولید و بسته بندی و بارگیری و حمل می شود.
 2. تولید بهتربن برند ایزوگام صادراتی بر طبق ثبت سفارش است.
 3. ایزوگام بردین صادراتی  تولید شده منطبق بر آب و هوای منطقه ای است.
 4. وزن و ضخامت رول های ایزوگام کاملا اندازه گیری و دقیق محاسبه می شود.
 5. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام صادراتی به کار برده می شود.
 6. بسته بندی ها دقیق و بارگیری زیر نظر کارشناس انجام می شود.
 7. کانتینرهای سرپوشیده برای صادرات ایزوگام به قونیه و کشورهای دیگر در نظر گرفته می شود.
 8. کلیه گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز گمرک اخذ می گردد.
 9. بازارچه های مرزی برای کشور مقصد انتخاب می شود و صادرات ایزوگام به قونیه در نهایت دقت صورت می گیرد.

انتخاب برند استاندارد کیفیت هیرمان دلیجان برای صادرات به قونیه موجب معرفی بهترین کارخانه ایزوگام هیرمان شده است و برندهای معتبر این شرکت با قیمت مناسب برای صادرات تولید می شوند.صادرات ایزوگام به قونیه

 

خدمات فروش و صادرات ایزوگام به ترکیه

فروش محصول تنها یک گذر زمانی کوتاه که مشتری محصول یا کالای خود را تهیه کرده و بهای آن را می پردازد نیست! اما انچه که برای مجموعه هیرمان مورد توجه و مهم است شروع ارتباط با مشتریان و خریداران از زمان فروش محصولات شرکت تعهد اطمینان و اعتماد مشتری برای مجموعه هیرمان آغاز شده و گروه هیرمان با خلق ارزش آفرینی برای مشتریان بهترین خدمات پس از فروش را برای فروش و صادرات ایزوگام به قونیه ترکیه فراهم آورده تا رضایت مندی مشتریان از اطمینان به خرید برند هیرمان با ارائه انواع خدمات برای دریافت مجوزات گمرکی و آگاهی به ضوابط و قوانین صادرات ایزوگام به قونیه با آرامش خاطر خریداران را فراهم آورد.
ضمانت ها و کارنتی کلیه انواع محصولات ایزوگامی این شرکت برای تضمین کیفیت و مرغوبیت ایزوگام های تولید شده در این مجموعه نشان از اهمیت رضایت مندی مشتری در استراتژی خدمات به مشتریان است.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش محصول تنها یک گذر زمانی کوتاه که مشتری محصول یا کالای خود را تهیه کرده و بهای آن را می پردازد نیست![/box]

خدمات فروش و صادرات ایزوگام به ترکیه

نحوه صادرات ایزوگام  به همسایگان ایران / عراق

کشورهای همسایه ایران از سال های دور با یکدیگر مراودات اقتصادی به صورت واردات و صادرات داشته اند و به خوبی شرایط صادرات ایزوگامو یا دیگر محصولات را می دانند. صادرات ایزوگام به قونیه و همچنین صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه با توجه به موارد خاص و شرایط گمرکی و از طریق بازارهای مرزی هماهنگی می شود.
ایزوگام دلیجان صادراتی باید طبق مقررات و اصول خاص تولید و بسته بندی و بارگیری و حمل شود و کلیه قوانین گمرکی باید به دقت بررسی شود.

 1. تولید ایزوگام بر طبق ثبت سفارش کشور و شرکت مورد نظر است.
 2. ایزوگام تولید شده منطبق بر آب و هوای منطقه ای و جغرافیای محل است و دقت در آن اهمیت ویژه دارد.
 3. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام صادراتی کاملا اندازه گیری و دقیق محاسبه می شود.
 4. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام صادراتی به کار برده می شود و بخصوص در انتخاب قیر دقت می شود.
 5. بسته بندی ها دقیق و بارگیری زیر نظر کارشناس انجام می شود.
 6. کانتینرهای سرپوشیده برای صادرات ایزوگام به قونیه و کشورهای دیگر در نظر گرفته می شود.
 7. کلیه گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز گمرکی برای خروج از مرز اخذ می گردد.
 8. بازارچه های مرزی برای کشور مقصد انتخاب می شود و صادرات ایزوگام به عراق و دیگر کشورهای همسایه در نهایت دقت صورت می گیرد.

[toggle title=”” state=”open”]بهترین ایزوگام صادراتی با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و قیر 60/70 تولید می شود و صادرات عایق های رطوبتی نیازمند توجه و دقت و همکاری کارشناسان در گمرک کشور است.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قونیه

دسته بندی های ایزوگام در جهت صادرات

دقت و توجه به نوع ایزوگام و همچنین مواد تشکیل دهنده آن و یا نوع ایزوگام بر اساس نوع روکش و تناز برای ثبت سفارش در نهایت منجر به تعیین قیمت نهایی ایزوگام می شود و همچنین دسته بندی های مختلف ایزوگام کار را برای تولید کننده و مصرف کننده هموارتر میکند.

 • ایزوگام های دو لایه پلیمری
 • ایزوگام با روکش سنگریزه
 • ایزوگام های سفارشی صادراتی
 • ایزوگام با روکش طرح دار
 • ایزوگام تک لایه ویژه و مخصوص
 • ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری
 • ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری
 • ایزوگام های خودچسب و عایق های مخصوص پی و فونداسیون بیشترین مصرف را در هر پروژه ای دارند و اخیرا” تولید عایق های نانو هم به این لیست افزوده شده است.

[toggle title=”” state=”open”]کاربرد ایزوگام و نحوه نصب و اجرای آن و توجه به این نکته که کدام ایزوگام برای کدام منطقه و یا کشور مناسب است اهمیت بالایی دارد و کارایی عایق رطوبتی را دوچندان می کند. صادرات ایزوگام به قونیه و دیگر کشورها و دقت در دسته بندی ایزوگام در دستور کار شرکت هیرمان است.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قونیه

مسیرهای صادراتی ایزوگام برای ارسال سریعتر

شناخت و توجه به مسیرهای ارسال ایزوگام و صادرات ایزوگام به قونیه مهم است و بازارچه های مرزی در این چند سال اخیر با همکاری گمرک توانسته اند نقش بسزایی در ایجاد سهولت و رونق در امر صادرات عایق رطوبتی ایفاء کنند.
ایزوگام محصولی است که دارای گواهینامه های صادراتی است و علاوه بر آن ها مدارک و مجوزهای لازم برای صادرات به کشورهای مختلف باید توسط شرکت تولید کننده ایزوگام اخذ شود و طبق استانداردهای کشور مقصد؛ تولید و بسته بندی و بارگیری صورت می گیرد.
بازارچه های مرزی ایران طبق صلاحدید و با توجه به حجم صادرت کار خود را به خوبی انجام داده و نمونه هایی از این بازارها عبارتند از:

 • بازارچه صنم بلاغی
 • بازارچه ساری سو
 • بازارچه سرو
 • بازارچه نوردوز
 • بازارچه سیرانبند
 • بازارچه رازی
 • بازارچه سیف
 • بازارچه مرزی جلفا
 • بازارچه مرزی ماکو
 • بازارچه شوشمی و …….که راه های ورود خروج بسیاری از کالاها و محصولات به داخل کشور و یا مخصوص صادرات هستند.

[toggle title=”” state=”open”]راه های زمینی و آبی برای انتخاب صادرات ایزوگام به قونیه و یا دیگر کشورها با احتساب صرفه و صلاح اقتصادی و طبق نظریه کارشناسی صورت می گیرد و به این ترتیب سریع ترین و مناسب ترین راه های صادرات ایروگام مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.[/toggle]

صادرات ایزوگام به قونیه

اطلاعات درست در خرید ایزوگام به شما کمک می کند

خرید ایزوگام دلیجان کاری مشکل و البته هزینه بر است چرا که ایزوگام درجه یک و شناسایی آن توسط افراد ماهر صورت می گیرد و خریدار و مصرف کننده که اطلاع دقیقی اط جزئیات تولید و نحوه به کارگیری مواد اولیه نداشته باشد نمی تواند در خصوص نوع و کیفیت ایزوگام اظهار نظر کند.
برای صادرات ایزوگام به قونیه و یا هر کشور دیگری نیاز است که از اطلاعات و راهنمایی مشاوران کمک بگیرید و تهیه و تامین ایزوگام را به افرادی ذی صلاح بسپارید این کار کمک می کند که نه تنها متوجه زیان نمی شوید بلکه در هزینه هایتان هم صرفه جویی می شود.
ایزوگام درجه یک را از طریق :

 • کانال تلگرام ایزوگام هیرمان
 • دفتر مرکزی هیرمان در تهران
 • مراجعه به درب کارخانه ایزوگام هیرمان
 • تماس های تلفنی و مشاوره های رایگان خریداری کنید. صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف و با کمترین قیمت برای خریدار اطمینان بخش خواهد بود.

[toggle title=”” state=”open”]تهیه و تامین بهترین ایزوگام صادراتی از کارخانه و با شیوه های جدید و به روز شده توسط کارشناسان شرکت هیرمان هماهنگ شده و در راه رسیدن به خرید و صادرات ایزوگام، گروه های مشاوره با کادر مجرب در تهیه گواهینامه های صادراتی همراه شما خواهند بود.[/toggle]

اطمینان مصرف محصولات تولید شده در کارخانه تولید ایزوگام هیرمان و تامین نیاز انواع سلایق مشتریان و تولید ایزوگام مطابق سلیقه و نظر مشتری که از قیمت مناسب برای همه اقشار مصرف کننده و صادرات ایزوگام به قونیه باشد از رسالت های بزرگ گروه تولیدی هیرمان دلییجان است.
اطمینان مصرف محصولات تولید شده در کارخانه تولید ایزوگام هیرمان و تامین نیاز انواع سلایق مشتریان است.
گروه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان همواره با طرح پرسش( بهترین ایزوگام از نظر مشتری چگونه ایزوگامی می تواند باشد؟) سعی و تلاش برای تولید ایزوگام با کیفیت و ارتقا و بهبود کیفی محصول را برای مجموعه هیرمان از ارزش های برتر این مجموعه قرار داده اند.
مجموعه هیرمان با شناسایی نیاز بازار به تولید انواع ایزوگام با کیفیت بین المللی برای صادرات ایزوگام به قونیه تولید جدیدترین انواع ایزوگام در صنعت عایق های رطوبتی برای نیاز بازار مصرف فراهم کرده است.
دوام و عمرمفید بیشتر به دلیل استفاده از قیر خالص به جای قیر مازوت دارد.
در ایزوگام دو لایه از یک لایه اضافه تر تیشو یا همان پشم شیشه در فرایند تولید استفاده شده و مقاومت و استحکام عایق رطوبتی بیشتر شده است.

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!