صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان به استانبول

صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان به استانبول از مرجع صادرات ایزوگام گروه بازرگانی هیرمان باکسب حداکثری اعتماد و اطمینان خریداران به صادرات ایزوگام به استانبول است.

صادرات ایزوگام به استانبول، ترکیه (Turkey) از کشورهای منطقه اوراسیا به شمار می‌رود و بخش بزرگ‌تر آن در غرب آسیا و بخش کوچک‌تر در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. از شرق با ارمنستان، جمهوری خودمختار نخجوان و ایران و از جنوب با عراق و سوریه مرز مشترک زمینی دارد.

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان به عنوان اولین مجموعه تولیدی علمی و متخصص و مجهزبه تکنولوژی برتر در زمینه تولید ایزوگام های استاندارد ملی و جهانی و کسب رضایت حداکثری مصرف کنندگان و مشتریان محصولات مجموعه برای کسب و ایجاد یک برند معتبر و قابل اعتماد تلاش ها، اهداف و ماموریت های برای مجموعه هیرمان تعریف کرده تا با حرکت در این مسیر پیشرفت و تعالی مجموعه همسو با انتظار مشتریان برای تولید یک محصول با کیفیت و استاندارد که از قیمت مناسبی برخوردار باشد.

کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام های گوناگون و متنوع برای صادرات ایزوگام به استانبول توانسته سلایق و تامین نیاز مختلف مشتریان را در سراسر دنیا برای انتخاب یک محصول سازگار با نوع آب و هوا منطقه مورد نظر مشتری یا ارجحیت تعداد لایه ها و قیمت مناسب که استاندارد و کیفیت درجه یک برای صادرات ایزوگام به استانبول داشته باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان اولین مجموعه تولیدی علمی و متخصص و مجهزبه تکنولوژی برتر در زمینه تولید ایزوگام های استاندارد ملی و جهانی است.[/box]

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

استانداردهای صادراتی ایزوگام

استانداردهای صادراتی ایزوگام محصولات تولید شده در مجموعه ی تولیدی هیرمان دلیجان با هدف افزایش اعتماد و اطمینان مشتری به مصرف ایزوگام با کیفیت علاوه بر این که محافظت از نم زدگی و پشگیری از رطوبت کیفیت و مرغوبیت استاندارد برخوردار باشد؛

سلامت و حفاظت محیط زیست را در تولید محصول در نظر داشته برای کسب وفاداری مشتری و اطمینان مصرف و آرامش خاطر از خرید و صادرات ایزوگام به استانبول توانسته کلیه عوامل کنترل شده کیفیت محصول را بر اساس آزمون های سازمان استاندارد ملی با شماره های خاصی از سوی این سازمان تدوین شده و براساس قوانین و ضوابط بین المللی کیفیت جهانی طی نموده است.

صادرات ایزوگام به استانبول که از استاندارد مقاومت ایزوگام برابر یخ زدگی و سرما با دستگاه خمش و دمای ۱۵ – درجه یک تکه ایزوگام ۱۰×۱۰ با مقاومت پارگی ایزوگام در برابر پاره شدن از جمله تست های کیفی که برای تولید یک ایزوگام با کیفیت انجام می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه ی تولیدی هیرمان دلیجان با هدف افزایش اعتماد و اطمینان مشتری به مصرف ایزوگام استاندارد است.[/box]

استانداردهای صادراتی ایزوگام

خریداران ایزوگام مرغوب در ترکیه

خریداران ایزوگام مرغوب گروه تولیدی هیرمان دلیجان در ترکیه با اطمینان از کیفیت محصول و طول عمر ایزوگام های این مجموعه به راحتی می توانند کلیه مشخصات فنی محصولات این گروه را از وب سایت فروش گروه تولیدی هیرمان به صورت شبانه روزی و در کمترین زمان آگاه شده و برای انجام مشاوره ی انتخاب محصول سازگار با منطقه آب و هوایی صادرات ایزوگام به استانبول ترکیه از طریق تماس با مشاوران گروه بهترین نوع عایق رطوبتی سازگار با منطقه آب و هوایی مورد نیاز را انتخاب و خریداری کنند.

خریداران ترکیه با بررسی سابقه درخشان گروه تولیدی هیرمان دلیجان در تولید و فروش محصولات با کیفیت عایق های رطوبتی این گروه توانسته به عنوان یک مرجع صادرات ایزوگام در ایران با دانش و تجربه در انجام خدمات و مجوزات گمرکی صادرات ایزوگام به استانبول ترکیه را بنا به درخواست و نیاز مشتری با کمترین زمان و حداقل هزینه انجام دهد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه هیرمان به عنوان یک مرجع صادرات ایزوگام در ایران با دانش و تجربه در انجام خدمات و مجوزات گمرکی صادرات ایزوگام به خریداران ترکیه انجام دهند.[/box]

خریداران ایزوگام مرغوب در ترکیه

مسیر صادرات ایزوگام به ترکیه

یکی از مهمترین مراحل بعد از خرید کالا برای صادرات و واردات انتخاب روش حمل و نقل کالا و مسیر مناسب برای حمل ونقل کالا و محصول است، با توجه به حجم و وزن و ارزش کالاه و فوریت زمانی آنها و محدودیت بودجه و در نظر گرفتن ریسک و امنیت برای هر محموله و بادر نظر گرفتن مبدا و مقصد آن باید یکی از روش ها حمل و نقل و مسیر را انتخاب و برای صادرات ایزوگام به استانبول را عمده ترین شیوه در صادرات و ورادات کالا به شیوه ی دریایی است انجام می شود.

این شیوه به دلیل حداقل هزینه و نداشتن نیاز به زیرساخت های خاصی چون ریل مورد توجه اکثر تاجران ترکیه است.

صادرات ایزوگام به استانبول ترکیه که از سه طرف به دریا راه دارد. دریاهای سیاه و مرمره، اژه و مدیترانه از طریق دو تنگه بسفر و داردانل به دریاهای آزاد مرتبط می‌شوند و از لحاظ جغرافیایی موقعیت مناسبی به این کشور برای حمل ونقل دریایی کم هزینه را می دهد.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]یکی از مهمترین مراحل بعد از خرید کالا برای صادرات و واردات انتخاب روش حمل و نقل کالا و مسیر مناسب برای حمل ونقل کالا و محصول است.[/box]

مسیر صادرات ایزوگام به ترکیه

قیمت ایزوگام هیرمان با نرخ روز دلار

در یک کسب و کار آنچه که مورد توجه بوده قیمت به عنوان عنصری برای کسب درآمد که انگیزش و تلاش برای تولید محصول را در صنعت و صنایع ایجاد می کند، اهداف و سیاست ها و راهبردهای صاحبان کسب و کار ارتباط مستقیم به قیمت کالا در بازار دارد؛ قیمت ایزوگام هیرمان با نرخ روز دلار برای صادرات ایزوگام به استانبول جز فرآورده های نفتی دست دوم محسوب شده لازم است براساس نرخ روز دلار از طریق بازار بورس کالا برای شفاف سازی قیمت و حذف بازار کاذب و قیمت های کاذب و ارائه قیمت واقعی با نرخ روز دلار است.

صادرات ایزوگام به استانبول طبق ضوابط قیمت گذاری کالای تولید داخل مشمول قیمت گذاری از طریق بازار بورس کالا به قیمت دلار نرخ گذاری می شود و قیمت گذاری بورس کالا سبب تعهد خریداران و فروشندگان به انجام معاهدات فی مابین می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]طریق بازار بورس کالا برای شفاف سازی قیمت و حذف بازار کاذب و قیمت های کاذب و ارائه قیمت واقعی با نرخ روز دلار است.[/box]

قیمت ایزوگام هیرمان با نرخ روز دلار

صادرات ایزوگام به استانبول

صادرات ایزوگام به استانبول ترکیه کشوری با آب و هوایی کوهستانی و نسبتاً پرباران است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه شمال غرب آسیا و اروپا محسوب می شود و کشورهای بسیاری، به ویژه کشور ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند.

ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار است و مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.

صادرات ایزوگام به استانبول ترکیه از طریق راه لاجورد،که از افغانستان کشوری که هیچ راه آبی ندارد آغاز و از طریق ایران ترکمنستان، آذربایجان و گرجستان به ترکیه و سپس به اروپا وصل می‌کند و با توجه به پتانسیل‌های موجود و مزیت‌های فراوان یکی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین مسیرها برای بازرگانان و صادرات کالاهای افغانستان و ایران به اروپا است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است .[/box]

صادرات ایزوگام به استانبول

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!