خانه / صادرات آسیا / هزینه صادرات ایزوگام به شهر ازمیر

هزینه صادرات ایزوگام به شهر ازمیر

کمترین هزینه صادرات ایزوگام به ازمیر از گروه مرجع صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان و حداقل زمان به دریافت مجوزهای گمرکی صادرات ایزوگام به شهر ازمیر برسید.

صادرات ایزوگام به ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و موقعیت مهم از لحاظ تجاری، صنعتی و بندری. ازمیر در گویش قدیمی لین Smurne و زبان آتنی قدیم Smyrna نوشته می‌شد یونانیها این شهر را بنام Simirni می‌شناسند.

شرایط صادرات عایق رطوبتی ایزوگام

شرایط صادرات عایق رطوبتی ایزوگام و از جمله صادرات ایزوگام به ازمیر ترکیه بر اساس بخشنامه ۵۰۵۹۷/۹۴/۵۸ اعلام شده به مدیران اجرایی گمرکی موضوع ضوابط صدور عایق رطوبتی (ایزوگام و ….) تحت ردیف تعرفه شماره ۶۸۰۷۱۰۱۰ از محل قیر خریداری شده از رینگ صادراتی بورس کالا توسط واحدهای تولیدی ، بشماره ۵۴۹۱۳/۲۱۰/۹۴ دفتر مقررات صادرات و اردات سازمان توسعه تجارت ایران ارسال و اعلام میدارد:

برای صادرات ایزوگام به ازمیر ترکیه و صادرات عایق های رطوبتی توسط واحدهای تولیدی( از محل قیر خریداری شده از رینگ صادراتی بورس ) پس از ارائه گواهی خرید قیر(به میزان استفاده در تولید محصول عایق رطوبتی ) و اصل اسناد منشا تامین مواد اولیه قیر عرضه شده در بورس کالا (صادره از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و شرکتهای تابعه) و ضمیمه نمودن اسناد مذکور به اظهار نامه با رعایت کلیه مقررات و ضوابط مربوطه بلامانع می باشد .

صادرات عایق های رطوبتی توسط واحدهای تولیدی( از محل قیر خریداری شده از رینگ صادراتی بورس ) است.

شرایط صادرات عایق رطوبتی ایزوگام

کسب استانداردهای جهانی ایزوگام هیرمان دلیجان

کسب استانداردهای جهانی ایزوگام هیرمان دلیجان از سوی سازمان بین‌المللی استانداردسازی که وظیفه ی وضع استانداردهای کلی و جزئی برای هماهنگ کردن استانداردهای متفاوت جهانی و متشکل از بیش از ۲۰۰ کمیته‌های فنی (Technical Committee/TC) بوده که این کمیته ها شامل اعضای فعال (P-Member) و اعضای ناظر(O-Member) است.

اعضا وظیفه دارند موضوعاتی را که تدوین استاندارد آنها ضروری به نظر می‌رسد بررسی و مطرح نمایند. پس از موافقت اعضا با موضوع پیشنهادی، مدارک علمی و فنی مربوط (Committee Draft) تهیه و بین اعضاء (از جمله ایران) توزیع می‌گردند که پس از انجام اصلاحات لازم به صورت پیش‌نویس استاندارد بین‌المللی (Draft International Standard) تهیه شود.

گواهینامه استاندارد اصلی مدیریت کیفیت گروه تولیدی هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام به ازمیر بر اساس استاندارد های گواهینامه ISO 9001-2008 بیان کننده یکسری اصول و الزامات که هر شرکت باید آن‌ها را طراحی و تعریف و اجرا کند تا موفق به کسب این گواهینامه شده و برای صادرات ایزوگام به ازمیر استانداردهای جهانی داشته باشد.

سازمان بین‌المللی استانداردسازی وضع استانداردهای کلی و جزئی برای هماهنگ کردن استانداردهای متفاوت جهانی و متشکل ۲۰۰ کمیته‌های فنی است.

کسب استانداردهای جهانی ایزوگام هیرمان دلیجان

انواع ایزوگام مناسب با اقلیم های مختلف

یکی از موارد مهم در انتخاب یک ایزوگام مرغوب و افزایش طول عمر مفید آن توجه به مشخصات فنی نصب شده بر روی هر رول بوده که تعیین کننده نوع ایزوگام و مواداولیه به کاررفته در ایزوگام است، سبب جداسازی در انواع ایزوگام سردسیر، معتدل و گرمسیر می شود که هر کدام سازگاری و انتخاب نوع ایزوگام با توجه به اقلیم های مختلف آب و هوایی است.

صادرات ایزوگام به ازمیر با توجه به نوع آب و هوای ترکیه که کوهستانی و پر باران است و شرایط آب و هوایی، ازمیر دارای پاییز و زمستانی ملایم و بارانی و تابستانی خشک و طولانی نوع ایزوگام مناسب این شرایط آب و هوایی را ایزوگام ویژه مناطق معتدل است.

صادرات ایزوگام به ازمیر بر اساس نوع ایزوگام منطقه معتدل که دارای دو نوع ایزوگام C و H دسته بندی می شود که هر کدام مشخصات فنی خاصی دارد، انعطاف پذیری در دمای پایین ایزوگام C 15- و نوع H 0 درجه سانتیگراد استاندارد شده است.

یکی از موارد مهم در انتخاب یک ایزوگام مرغوب و افزایش طول عمر مفید آن توجه به مشخصات فنی نصب شده بر روی هر رول است.

انواع ایزوگام مناسب با اقلیم های مختلف

صادرات ایزوگام به ازمیر

صادرات ایزوگام به ازمیر از تاریخی‌ترین مناطق کشور ترکیه ، با قدمت ۶۵۰۰ سال قبل از میلاد و بسیاری از دوره‌های تاریخی از عصر آهن، عصر طلایی را شاهد بوده است.شهر ازمیر از شهرهای ساحلی ترکیه که در دریای اژه واقع شده است و از مهم‌ترین شهرهای غرب ترکیه شناخته می‌شود. ازمیر همچنین یکی از بندرهای مهم تجاری منطقه ترکیه شناخته می‌شود و هرساله گردشگران زیادی را جذب می‌کند.

صادرات ایزوگام به ازمیر از طریق برند معتبر هیرمان دلیجان به شهر ازمیر که بر اساس قصه ها و افسانه‌های کهن جنگجویان افسانه‌ای، «آمازون‌ها» این شهر را به نام ازمیر، نام‌گذاری کرده‌اند.

جنوب ازمیر سراسر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی گوناگون از دوره‌های پیشین همانند شهر تاریخی (افس) از بزرگترین و زیباترین شهرهای باستانی در دنیا و آبهای معدنی در سواحل چشمه، شهر باستانی ترووا و … همه ساله تعداد کثیری توریست علاقه‌مند به دریا و آثار تاریخی را به خود جلب می کند.

برند معتبر هیرمان با صادرات ایزوگام به شهر ازمیر که بر اساس داستان ها و افسانه ها (آموزن ها) این شهر را ازمیر نامیده اند.

صادرات ایزوگام به ازمیر

اخذ مجوزهای بورس و گمرکی

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با کمک کارشناسان و مدیران مالی و مشاوران تراز اول مالی و بازرگانی با دانش روز مجرب به ارائه خدمات گمرگی مربوط به صادرات ایزوگام را با رعایت کلیه قوانین و ضوابط مربوط به اخذ مجوز های لازم گمرگی صادرات ایزوگام به ازمیر را به درخواست مشتریان و خریداران محصولات ایزوگامی هیرمان دلیجان با کمترین زمان صرف شده و با حداقل هزینه های گمرکی انجام می دهند.

اخذ گواهی از محل قیر خریداری شده از رینگ صادراتی بورس کالا از شرایط و ضوابط صادرات ایزوگام و دریافت مجوز گمرگی بوده ارسال مجوز صادراتی منوط به انطباق آنالیز نمونه ارسالی به آزمایشگاه با اسناد ارائه شده برای محموله صادراتی است.

محموله های صادراتی ایزوگام به ازمیر برای مجوز گمرگی الزامی است که مواداولیه در تولید ایزوگام به قیمت بین المللی محاسبه شود؛ با واگذاری به تیم فروش هیرمان با اطمینان و متعهد با خیالی آسوده منتظر کالای خود باشید.

ارسال مجوز صادراتی منوط به انطباق آنالیز نمونه ارسالی به آزمایشگاه با اسناد ارائه شده برای محموله صادراتی است.

اخذ مجوزهای بورس و گمرکی

صادرات ایزوگام های استاندارد هیرمان

صادرات ایزوگام به ازمیر با انتخاب ایزوگام های استاندارد هیرمان در جهان صنعتی کنونی کیفیت مهمترین نقش را در رقابت فروش محصولات تولیدی مهم و تعیین کننده برای ادامه حیات صنایع است؛ رشد و گسترش کیفیت و بهبود کیفی محصولات استمرار حیات صنعت را باعث شده و رقابت با همتایان داخلی و خارجی را میسر می شود.

بالاترین کیفیت و استاندارد ملی و جهانی عایق های رطوبتی را برای صادرات ایزوگام به ازمیر از گروه تولیدی هیرمان دلیجان که موفق به کسب استانداردهای ملی و جهانی متعدد در کیفیت محصول است به راحتی با انجام سفارش از طریق وب سایت فروش هیرمان یا تماس با مشاورین فروش شرکت در کمترین زمان ممکن داشته باشید.

ایزوگام با کیفیت و استاندارد در برابر تغییرات دمای هوا سرما و گرما از خود انعطاف پذیری مناسب داشته و دچار شکستگی بر اثر سرما یا شر شدن قیر بر اثر دمای بالای هوا نخواهد داشت.

ایزوگام با کیفیت و استاندارد در برابر تغییرات دمای هوا سرما و گرما از خود انعطاف پذیری مناسب است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین بسته بندی و کیفیت پلیمری صورت می گیرد و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان