صادرات ایزوگام تولیدی هیرمان به کابل

صادرات ایزوگام به کابل تولیدی هیرمان از مرجع صادرات ایزوگام با تیم متخصص و قوی فروش در صنعت ایزوگام اطمینان بخش و تضمین شده است. صادرات ایزوگام به کابل پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان کشور محصور در خشکی در آسیای جنوبی است. این کشور حدفاصل آسیای میانه، آسیای غربی و خاورمیانه است. تاریخ کامل کشور افغانستان باید در تاریخ ایران اوستایی و شاهنامه‌ای و در تاریخ خراسان جستجو نمود.

صادرات ایزوگام به کابل

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با آگاهی تاثیر مواد مرغوب در تولید ایزوگام با کیفیت درجه یک همراه با وِیژگی قیمت مناسب که عوامل محیطی سازگار بوده و برای محیط زیست بدون ضرر باشد، تضامین پس از فروش ایزوگام نشان اطمینان مجموعه هیرمان از کیفیت محصولات تولید شده در این مجموعه است، کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان برای تولید و صادرات ایزوگام به کابل از الیاف پلاستیکی باز یافت شده و ناخالصی در تولید بعضی ایزوگام نامرغوب استفاده می شود به کار نمی برد.
استفاده از مواد مرغوب برای تولید سبب افزایش قابلیت کیفیت ایزوگام از کشش مقاومت و پایداری ایزوگام در برابر تغییرات دمای محیطی شده و سابقه 10 ساله تولید ایزوگام با کیفیت برای صادرات ایزوگام به کابل و دیگر نقاط دنیا را باعث شده است.
وب سایت فروش شرکت هیرمان دلیجان از قدرت، ثبات، پویایی و موفقیت شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای آشنایی بازار مصرف در تولید انواع محصول جدید عایق های رطوبتی با کسب موفقیت نشان های استاندارد ملی و جهانی است.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]وب سایت فروش شرکت هیرمان دلیجان از قدرت، ثبات، پویایی و موفقیت شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای آشنایی بازار مصرف در تولید است.[/box]

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

انواع ایزوگام باکیفیت و مرغوب

خاصیت متفاوت هرکدام از ایزوگام ها باعث تغییر کاربری متفاوت ایزوگام ها در مناطق متفاوت آب و هوایی را سبب شده هر کدام خاصیت خاصی را برای انواع ایزوگام را شامل شده ایزوگام برای مناطق سردسیر دارای مقاومت و پایداری در دمای حداقل را داشته و دچار پارگی و شکست نمی شود، ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر با پایداری بالای حرارتی در برابر گرما قیر آن دچار شر و بازشدن نمی شود، بعضی از ایزوگام های مطابق سلیقه مشتری برای کاربری خاص مثلا: کف پوش استخر یا نما ساختمان سفارش داده می شود که در آن ویژگی خاص زیبایی ایزوگام برای صادرات ایزوگام به کابل بیشتر لحاظ و در فرایند تولید مهم در نظر گرفته شده است.
صادرات ایزوگام به کابل با روکش آلومینیومی برای مناطق با تابش زیاد نور خورشید و ساعت طولانی تابش آفتاب مناسب است در محافظت برابر انعکاس نور خورشید و اشعه ماورا بنفش و در برابر محلول های اسیدی و باز ایزوگام را مقاوم می کند.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خاصیت متفاوت هرکدام از ایزوگام ها باعث تغییر کاربری متفاوت ایزوگام ها در مناطق متفاوت آب و هوایی را سبب شده است.[/box]

انواع ایزوگام باکیفیت و مرغوب

قیمت روز ایزوگام به دلار

قیمت روز ایزوگام به دلار برای صادرات ایزوگام به کابل بر اساس نوع ایزوگام، وزن هر رول از ایزوگام و نوع کاربری آن ارائه قیمت به خریداران صادرکننده ها براساس موارد ذکر شده ارائه می شود و کیفیت مواد اولیه تولید به الاخص قیر استفاده شده در تولید از موارد مهم در فرایند تولید ایزوگام به قیمت روز ایزوگام به دلار نقش و تاثیرگذار است.
لیست قیمت روز ایزوگام را می توانید از وب سایت فروش شرکت ایزوگام با ارائه مشخصات فنی هر نوع ایزوگام از برای یک خرید ایزوگام اطمینان بخش و مطمئن آگاه شده و راهنمایی لازم بدست آورید.
صادرات ایزوگام به کابل با توجه به این که ایزوگام یک فراورده نفتی دست دوم است لازم به ارائه قیمت بر اساس بازار بورس کالا ارائه می وشد و برای صادرات فاکتور الزامی بوده و جز اسناد گمرکی محسوب می شود.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت روز ایزوگام را می توانید از وب سایت فروش شرکت ایزوگام با ارائه مشخصات فنی هر نوع ایزوگام داشته باشد.[/box]

قیمت روز ایزوگام به دلار

مسیر صادرات به سمت افغانستان

مسیر صادرات ایزوگام به کابل، افغانستان این سرزمین از لحاظ قدمت تاریخی، یکی از کهن‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود؛ سرزمین افغانستان امروزی به دلیل قرارگرفتن در مسیر جاده ابریشم محل پیوندگاه تمدن‌های بزرگ جهان بوده و در طول سده‌ها، قشرهای پیاپی از هویت‌ها، فرهنگ‌ها و باورها سرزمینی را که امروزه افغانستان نامیده می‌شود باز شناسانده‌اند.
صادرات ایزوگام به کابل پایتخت سرزمین افغانستان امروزی این کشور در محل ژیواستراتژیکی مهمی قرارگرفته که آسیای شرقی، آسیای جنوبی، آسیای غربی و آسیای میانه را به هم وصل می‌کند، برای دسترسی به دریا نیاز به تعامل های ترانزیتی با کشورهای همسایه خویش از جمله ایران داشته و محصولات یا کالا با کامیون به سمت بنادر ایران از جمله چابهار حرکت می کنند تا افغانستان که از فقیر ترین اقتصادهای جهان به دلیل سه دهه جنگ را داشته باعث رونق و رشد اقتصاد این کشور جنگ زده شود.
[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]از کهن‌ترین کشورهای جهان سرزمین افغانستان امروزی به دلیل قرارگرفتن در مسیر جاده ابریشم محل پیوندگاه تمدن‌های بزرگ است.[/box]

مسیر صادرات به سمت افغانستان

شرایط صادرات ایزوگام

شرایط صادرات ایزوگام به کابل به لحاظ اقتصادی ایران و افغانستان بسترها و فرصتهای فراوان همکاری های مشترک در جهت توسعه پایدار دو کشور دارند، از سوی افغانستان به دلیل محصور بودن در خشکی و مشکلات موجود افغانستان سعی دارد مسیرهای بدیل ترانزیتی و دسترسی به آبهای آزاد را برای خود فراهم آورد، بنادر جنوبی ایران یکی از کم هزینه ترین و مناسب ترین گزینه ها برای تاجران افغانستانی است. بنادر ایران قطعاً ایران یکی از مهم ترین مسیرهای ترانزیتی افغانستان و آسیای میانه خواهد شد.
روابط تجاری ایران و افغانستان به دلیل همسایگی ایران و افغانستان برای هر دو کشور اهمیت دارد. افغانستان یکی از بازارهای عمده برای کالاهای ایرانی است.
گروه تولیدی هیرمان با سابقه درخشان وکسب مجوزات لازم برای ورادات ایزوگام به کشور افغانستان از سوی مراجع رسمی این کشور یکی از مطمئن ترین و مورد اعتماد ترین مجموعه های تولیدی ایزوگام برای صادرات ایزوگام به کابل افغانستان است.
[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی هیرمان با سابقه درخشان وکسب مجوزات لازم برای ورادات ایزوگام به کشور افغانستان از سوی مراجع رسمی این کشور یکی از مطمئن ترین مجموعه تولیدی ایزوگام است.[/box]

شرایط صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به کابل

صادرات ایزوگام به کابل با کمک اتاق تجارت و صنایع افغانستان می تواند بهترین کمک برای صادرات و ورادات به این کشور باشد، تا با فراهم آوردن زمینه های مساعد و موافق با معیارهای جهانی برای تجارت با افغانستان است؛ برای این منظور اتاق تجارت و صنایع افغانستان چهار هدف استراتژیک تعیین کرده است،

 1. تحکیم اتاق صنایع و تجارت
 2. جلب اعتماد و حمایت مشارکت کاروباروها در هر سکوی اقتصادی
 3. رسیدن به سطحی از نفوذ به منظور به وجود اوردن محیط مطلوب
 4. افزایش ظرفیت سازمانی این اهداف برای توسعه اقتصاد صادراتی و وارداتی افغانستان برای جلب بازار های بین المللی و رسیدن به اعتماد بین المللی تعیین شده تا مجموعه های چون ایزوگام هیرمان دلیجان که از پیشگامان صنعت ایزوگام در زمینه صادرات و برای صادرات به کابل اطمینان و آرامش خاطر فراهم آورد.
  مجموعه تولیدی بازرگانی ایزوگام هیرمان دلیجان به ارائه بهترین و کم هزینه ترین خدمات گمرکی در زمینه صادرات ایزوگام به دیگر کشورها است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی بازرگانی ایزوگام هیرمان دلیجان به ارائه بهترین و کم هزینه ترین خدمات گمرکی در زمینه صادرات ایزوگام به دیگر کشورها است.[/box]

صادرات ایزوگام به کابل

مسیرهای صادرات ایزوگام

معمولا” مشکلاتی که برای صادرکننده های ایزوگام و دیگر محصولات ایجاد می شود ارتباط مستقیم با مسائل گمرکی داشته و در این بین شرکت هیرمان دلیجان برای رفع مشکلات خود در این مسیر از راه های قانونی و کارشناسان زبده استفاده می کند تا بتواند بهترین مسیرهای صادراتی را انتخاب کند.
بازارچه های مرزی برای صادرات ایزوگام به کابل و دیگر کشورهای همسایه از جمله این مسیرها هستند که مرتبط کننده ایران و کشورهای همسایه و دیگر کشورها خواهند بود. برای مبادلات مرزی مورد نیاز صادرات نیاز است که فرم ها و مدارک زیر تهیه و ارسال شوند:

 • فرم 022-2-م اظهارنامه کالاهای ورودی
 • فرم 23 اظهارنامه واردات
 • فرم 24 در صورتیکه اظهارنامه بیش از یک قلم کالا باشد
 • اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
 • گواهی حمایت در صورت نیاز
 • گواهی استاندارد در صورت نیاز
 • مراحل ترخیص کالا

[toggle title=”” state=”open”]کلیه کارهای مربوط به تشریفات گمرکی  همچنین هماهنگی های لازم با مرزبانان و دریافت گواهینامه ها نیاز است که از ترخیص کاران و متخصصین این حرفته استفاده شود که شرکت هیرمان دلیجان به خوبی از این افراد باتجربه استفاده می کند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کابل

بازارچه های مرزی ایران و کشورهای همسایه کدامند؟

بازارچه مرزی محوطه ای واقع در نقاط مرزی است که تشریفات ترخیص کالا بین ایران و کشورهای همجوارش با حضور نماینده گمرک انجام می شود و مبادلات مرزی صورت می گیرد.هر مرزی یک سقف تعیین شده برای صادرات در مقابل واردات دارد.
به تعدادی از مهمترین بازارچه های مرزی ایران و کشورهای همسایه اشاره می کنیم که دروازه ای برای صادرات ایزوگام به کابل و دیگر کشورها هستند.

 1. بازارچه تمرچین
 2. بازارچه قاسم رش
 3. بازارچه صنم بلاغی
 4. بازارچه ساری سو
 5. بازارچه سرو
 6. بازارچه نوردوز
 7. بازارچه سیرانبند
 8. بازارچه رازی
 9. بازارچه سیف
 10. بازارچه شوشمی
 11. بازارچه شیخ صالح
 12. بازارچه پرویز خان
 13. بازارچه سومار
 14. بازارچه اروندکنار
 15. بازارچه مهران و ……..از جمله این بازارهای مرزی هستند که در صادرات ایزوگام به کابل و دیگر شهرهای کشورهای همسایه در غرب، جنوب و شمال و شرق بسیار موثر هستند.

[toggle title=”” state=”open”]در تولید ایزوگام اهمیت بسیار زیاد در پلمپ گمرکی و داشتن مجوزهای صادراتی است که در شرکت هیرمان دلیجان مورد توجه و دقت بسیار است و به همین منظور اطلاعات دقیق از گواهینامه ها و ضمانت نامه های لازم برای صادرات ایزوگام در وب سایت درج و منتشر می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کابل

ایزوگام مخصوص صادراتی به کشورهای همسایه ایران

واردات و صادرات بین کشورهای همسایه امری بسیار ضروری است و در این بین هم صادرات انواع کالاها و محصولات ایرانی برای ایجاد درآمدزایی و اشتغالزایی اهمیت بسیاری دارد.
عایق های رطوبتی در طی چندین سال تلاش و زحمات بی شائبه کارشناسان و مسئولین کارخانه ایزوگام هیرمان راه خود را به نه تنها به کشورهای همسایه بلکه برای صادرات به اروپا، صادرات به خاورمیانه و صادرات به کشورهای افریقایی باز کرده است.

 • عمان عمان
 • قطر قطر
 • کویت کویت
 • امارات امارات متحده عربی
 • بحرین بحرین
 • عربستان عربستان سعودی
 • قزاقستان قزاقستان
 • روسیه روسیه
 • افغانستان افغانستان
 • پاکستان پاکستان
 • جمهوری آذربایجان جمهوری آذربایجان
 • ترکمنستان ترکمنستان
 • ترکیه ترکیه
 • عراق عراق
 • ارمنستان ارمنستان

[toggle title=”” state=”open”]بازاریابی و تلاش بی وقفه همه همکاران در شرکت هیرمان دلیجان نه تنها راه را برای صادرات ایزوگام به کابل و دیگر پایتخت های کشورهای همسایه باز کرده است؛ بلکه به میزان قابل توجهی شرایط تولید و صادرات ایزوگام به دیگر کشورها را هم بهبود بخشیده است. ایزوگام پلیمری بردین دلیجان در بین محصولات صادراتی بسیار شناخته شده است.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کابل

بازار صادرات ایزوگام ایران به خاورمیانه

ایران با کشورهای همسایه خود مانند : عراق و افغانستان و ترکیه مراودات و مبادلات صادراتی و ارزی بسیاری دارد و این به این معنا است که صادرات ایزوگام به کابل و دیگر کشورها توانسته است به خوبی بر صنعت و استفاده از عایق پیش ساخته برای ساختمان سازی و پروژه های عمرانی تاثیرات مثبت بگذارد.

 • ایران
 • اردن
 • امارات متحده عربی
 • بحرین
 • ترکیه
 • فلسطین
 • سوریه
 • عراق
 • عربستان سعودی
 • عمان
 • قطر
 • کویت
 • لبنان
 • مصر
 • یمن. کشور ایران با بیشتر کشورهای خاورمیانه مراودات اقتصادی دارد و صادرات ایزوگام یکی از محصولاتی است که به این کشورها ارسال می شود.

[toggle title=”” state=”open”]بازار صادرات ایزوگام که با رعایت کلیه استانداردهای جهانی تولید و بسته بندی و بارگیری و پلمپ می شود، هدایت می شود توانسته است به خوبی از درب کارخانه ایزوگام هیرمان هدایت و در کمترین زمان ممکن ایزوگام های مخصوص صادرات تولید و بسته بندی و با مدارک معتبر اعزام شوند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کابل

روش های مناسب خرید ایزوگام صادراتی

روش های فروش ایزوگام در شرکت های ایزوگام به صورت گسترده متفاوت است و بهترین روش های خرید ایزوگام را می توانید در سایت شرکت هیرمان جستجو نمایید و لیست برترین تولیدات کارخانه هیرمان را به این صورت می توانید به روز شده دریافت نمایید.

 1. دفتر فروش مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران
 2. مراجعه مستقیم به درب کارخانه و بارگیری و با پلمپ گمرک
 3. صفحات و کانال های اینترنتی ایزوگام هیرمان از جمله فیس بوک، تلگرام و ایسناگرام
 4. مشاهده و بررسی فیلم های آموزشی در صفحه آپارات تولید در کارخانه ایزوگام هیرمان
 5. وب سایت و تماس های تلفنی با کارشناسان فروش
 6. ارتباط با کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
 7. دفاتر فروش و پخش ایزوگام
 8. فروشگاه های مصالح ساختمانی

[toggle title=”” state=”open”]میزان نیاز و تناژ مورد تقاضا را در ثبت سفارش اعلام و ارسال نمایید و در کمترین زمان صادرات ایزوگام به کابل و یا دیگر شهرهای کشور افغانستان با استانداردهای روز جهانی هماهنگ خواهد شد. سرعت در کارها و گرفتن گواهینامه های صادراتی و تولید به روز ایزوگام از جمله خدمات شرکت هیرمان است.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!