مسیر صادرات ایزوگام دلیجان به کربلا

صادرات ایزوگام به کربلا بهترین و کم هزینه ترین مسیر از مرجع صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان با چندین دهه سابقه در صادرات انواع عایق رطوبتی است. صادرات ایزوگام به کربلا تا سال ۶۱ هجری قمری بیابان بزرگی بوده به نام‌های نینوا، غاضریه و طف. اما بعد از سال ۶۱ قمری و رویداد کربلا، حرم حسین بن علی و برادرش عباس بن علی در شهر کربلا از مکان‌های مقدس اسلامی است.

صادرات ایزوگام به کربلا

خریداران ایزوگام ایرانی در کربلا

خریداران ایزوگام ایرانی در کربلا با اطمینان خاطر از کیفیت برتر عایق های رطوبتی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به امر خرید و واردات محصول ایزوگام این شرکت مبادرت کنند؛ زیرا حساسیت کلیه پرسنل تولید، مدیران و تیم بازرگانی در کنترل کیفیت محصول و بهبود محصول تلاشی مضاعف داشته و با به خدمت گرفتن تکنولوژی های روز دنیا و مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفی به تولید ایزوگام مورد رضایت مشتری و کیفیت بالا محصول ایزوگام به همراه طول عمر مفید بالا از رسالت های بزرگ گروه تولیدی هیرمان دلیجان اقدام می کنند.
کیفیت صادرات ایزوگام به کربلا را به طور خلاصه استانداردهای تعریف شده برای محصول ایزوگام بر اساس استانداردهای تعیین شده سازمان استاندارد ملی و جهانی است، برای صادرات ایزوگام به کربلا آنچه خریداران ایزوگام ایرانی برای کیفیت مد نظر قرار داده شامل: اندازه، جنس، قابلیت های فیزیکی و شیمیایی، ظاهر، دوام و… است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]رضایت مشتری و کیفیت بالا محصول ایزوگام و طول عمر مفید بالا از رسالت های بزرگ گروه تولیدی هیرمان دلیجان اقدام می کنند.[/box]

صادرات ایزوگام به کربلا

 

قیمت و کیفیت مناسب ایزوگام دلیجان

قیمت و کیفیت مناسب ایزوگام دلیجان برای صادرات ایزوگام به عراق با یکدیگر ارتباط مستقیم داشته و بهترین ایزوگام هیرمان بر اساس نوع ایزوگام تعداد لایه های به کار گرفته شده درتولید ایزوگام و وزن هر رول ایزوگام و نوع کاربری استفاده شده آن و قیمت ایزوگام را متفاوتی داشته که با مراجعه به وب سایت فروش شرکت هیرمان دلیجان به راحتی و در تمام طول شبانه روز و روزهای تعطیل به آسانی می توانید مشاهده کنید.
وب سایت فروش گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با ویترینی همیشه روشن به ارائه آخرین محصولات تولید شده مشخصات فنی محصول و نوع کاربری محصول و تغییرات قیمت برای راهنمایی خریداران برای صادرات ایزوگام به کربلا فراهم شده است.
گروه تولیدی هیرمان دلیجان با پیاده سازی سیستم های جامع کیفیت برای هماهنگی واحدهای گوناگون برای ایجاد، حفظ و بهبود کیفیت محصول تولید شود که کیفیت بالا مورد رضایت کامل مشتری بوده و با حداقل قیمت برآورد کند تولید شود.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]وب سایت فروش گروه تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با ویترینی همیشه روشن به ارائه آخرین محصولات تولید شده مشخصات فنی محصول است.[/box]

قیمت و کیفیت مناسب ایزوگام دلیجان

مسیر صادرات ایزوگام به عراق

آمار منتشر شده در سال ۹۶ کشور عراق پس از چین و امارات سومین بازار صادراتی ایران بوده به طوری که ۱۳ میلیون تن کالا به ارزش ۶.۴ میلیارد دلار از ایران به کشور عراق محصولات گوناگون ارسال شده است.
وجود اماکن متبرکه زیارتی، زائران و مسافران زیادی در طول سال و به ویژه در ایام اربعین از ایران به عراق سفر می کنند و در مقابل، زائران زیادی نیز برای زیارت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام از عراق به ایران سفرکرده مسیر راه آهن شلمچه- بصره یکی از کم هزینه ترین مسیر های صادرات محصل و صادرات ایزوگام به کربلا می تواند باشد.
توجه بیشتر به زیرساخت های صادرات کالا و صادرات ایزوگام به کربلا برای ایجاد یک مسیر کم هزینه و با کمترین زمان برای صادرات کالا به کشور عراق از جمله ضرورت های مورد توجه دو کشور است.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای ایجاد یک مسیر کم هزینه و با کمترین زمان برای صادرات کالا به کشور عراق از جمله ضرورت های مورد توجه دو کشور است.[/box]

مسیر صادرات ایزوگام به عراق

قیمت روز ایزوگام صادراتی

برای انتقال کالا از کشوری به کشور دیگر نیازمند یک واحد پولی مشترک بوده تا مبادلات تجاری بین دو کشور را سهل تر و آسان تر نماید و در عین حال برای دو کشور سودآور باشد واحد پولی مشترک در نظر گرفت هشده برای تجارت بین المللی دلار یا همان ارز است.
صادرات ایزوگام به کربلا با توجه به این که ایزوگام یک فراورده ی نفتی دسته دوم در صنعت نفت محسوب شده ضروری و قانونی بوده که براساس بازار بورس کالا قیمت گذاری و تعیین قیمت شود.
وزارت نفت با اعلام قیمت این فراورده نفتی یا همان قیر نقش اساسی و مهمی در تولید ایزوگام داشته، هرماه به صورت متوسط قیمت خرید این فراورده در کشورهای منطقه قیمت گذاری و اعلام می گردد.
صادرات ایزوگام به کربلا با ارائه قیمت ایزوگام به نرخ روز دلار الزامی است، مواداولیه در تولید ایزوگام به قیمت بین المللی یا همان دلار محاسبه شود.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]با ارائه قیمت ایزوگام به نرخ روز دلار الزامی است، مواداولیه در تولید ایزوگام به قیمت بین المللی یا همان دلار محاسبه شود.[/box]

قیمت روز ایزوگام صادراتی

صادرات ایزوگام به کربلا

نقش صادرات کالا و محصول در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست و صادرات کالا و محصول به خصوص صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور به همراه داشته و افزایش اشتغال در جامعه شده و صادرات ایزوگام به کربلا سبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور و تولیدکننده های این صنعت شده و باعث امیدواری به تولید محصول با کیفیت و مرغوب درجه یک برای افزایش سهم صادراتی کشور به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور در زمینه تولید عایق های رطوبتی افزایش سهم کشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار در عرصه تحولات نوین اقتصاد جهانی است.
صادرات ایزوگام به کربلا با حذف و کاهش تعررغه های گمرگی می توان رونق اقتصادی را برای دو کشور همسایه به همراه داشته به خصوص این رویکرد نوین در تحولات اقتصادی جهانی است.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]صادرات باعث امیدواری به تولید محصول با کیفیت و مرغوب درجه یک برای افزایش سهم صادراتی کشور به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور در زمینه تولید عایق های رطوبتی است.[/box]

صادرات ایزوگام به کربلا

اجرای کلیه امور صادراتی ایزوگام

اجرای کلیه امور صادراتی ایزوگام به کربلا را به تیم بازرگانی متخصص و مجرب گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه در امر صادرات به کلیه نقاط دنیا و برخورداری از مشاوران تراز اول در زمینه های مالی و گمرگی را با اطمینان خاطر واگذار کنید.
رشد تکنولوژی و سرعت رو به رشد این صنعت سبب شده که دیگر هیچ کشوری نتواند همه چیز را تولید کند، همین موضوع سبب رونق صادرات و واردت کشورها و افزایش ارتباطات و مناسبت های تجاری بین کشورها شده تا کشورها با وضع قوانین خاص و عمومی به راحتی به کالا و محصول مورد نظر خود دست یابند.
برای صادرات ایزوگام به کربلا نیاز به طی مراحل گوناگون گمرگی داشته که یکی از این موارد وجود فاکتور معتبر برای صادرات کالا یا ایزوگام از طرف تولیدکننده و یا شرکت بازرگانی به قیمت بین المللی الزامی است.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اجرای کلیه امور صادراتی ایزوگام به کربلا را به تیم بازرگانی متخصص و مجرب گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه در امر صادرات واگذار کنید.[/box]

اجرای کلیه امور صادراتی ایزوگام

ایزوگام مخصوص صادرات به عراق

کشور عراق از همسایه های بسیار مهم و استراتژیک کشور ایران است که صادرات انواع کالاها و محصولات ایرانی به این کشور برای هر دو طرف اهمیت ویژه دارد. ایزوگام صادراتی برای کشور عراق با توجه به نوع آب و هوا و میزان بارندگی تولید می شود و به این ترتیب استانداردهای روز جهانی در تولید ایزوگام اهمیت ویژه دارد.
صادرات ایزوگام به کربلا و دیگر شهرهای عراق از جمله :

 • بغداد
 • بصره
 • موصل
 • نجف
 • سامرا
 • اربیل
 • کرکوک
 • دهوک
 • سلیمانیه
 • کوت
 • ناصریه
 • بعقوبه و دیگر شهرهای این کشور از موفقیت های شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بوده است.

[toggle title=”” state=”open”]مسیرهای صادرات ایزوگام به کربلا و شهرهای مختلف عراق بر طبق اصل گمرک و همجنین انتخاب کوتاه ترین مسیر در نظر گرفته می شود و این امر به تولید کننده و خریدار کمک می کند که بیشترین همکاری را با یکدیگر داشته باشند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کربلا

 

مسیرهای صادراتی و انجام امور گمرکی

بازارچه ها و مسیرهای صادراتی برای ارسال ایزوگام به کشورهای مختلف دارای اهمیت خاصی است و بازارهای مرزی و مرزهای آبی برای کشورهایی که با یکدیگر مراودات ارزی و صادراتی دارند مورد توجه بسیار هستند.
برای صادرات ایزوگام به کربلا و شهرهای مختلف عراق بازارچه ها و مسیرهای صادراتی مورد بررسی قرار می گیرند و بهترین و کوتاهترین مسیر صادراتی به خریدار معرفی می شود و در مرز و یا در کشور مقصد؛ محصول پلمپ شده تحویل می شود.

 • بازارچه مرزی شیخ صالح
 • بازارچه رمزی سیرانبند
 • بازارچه مرزی شوشمی
 • بازارچه مرزی پرویز خان
 • بازارچه مرزی سومار
 • بازارچه مرزی آبادان
 • بازارچه مرزی اروند کنار
 • بازارچه مرزی مهران
 • بازازچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی قاسم رش، از جمله مسیرها و مرزهای صادرات ایزوگام به کربلا و عراق هستند.

[toggle title=”” state=”open”]مسیرهای صادراتی ایزوگام ببه صلاحدید، باز و یا بسته خواهند بود و به این ترتیب از قبل مرزهای باز و قابل استفاده مورد بررسی قرار می گیرند و به این ترتیب می توانید از کارشناسان شرکت هیرمان در این زمینه راهنمایی بگیرید.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کربلا

مبادلات مرزی با کارشناسان هیرمان دلیجان

مبادلات مرزی عبارت است از خرید و فروش کالا توسط ساکنان مناطق مرزی و تعاونی های مرز نشینان دارای مجوز، پیله وران، بازارچه های مرزی، ملوانان، خدمه و کارکنان شناورهای دارای حداکثر 500 تن ظرفیت در حجم و درسقف تعیین شده از جانب وزارت بازرگانی. طبق آئین نامه ساماندهی مبادلات مرزی کلیه اهالی ساکن در مناطق مرزی با دریافت کارت مبادلات مرزی مشمول تسهیلات مبادلات مرزی خواهند بود.
برای انجام امور و تشریفات گمرکی می توانید از کارشناسان و مشاورین متخصص شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان استفاده نمایید.
فرم های مورد نیاز برای مبادلات مرزی عبارتند از:

 • فرم 022-2-م اظهارنامه کالاهای ورودی
 • فرم 23 اظهارنامه واردات
 • فرم 24 در صورتیکه اظهارنامه بیش از یک قلم کالا باشد

مدارک مورد نیاز برای مبادلات مرزی

 • اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
 • گواهی حمایت در صورت نیاز
 • گواهی استاندارد در صورت نیاز
 • مراحل ترخیص کالا

[toggle title=”” state=”open”]صادرات ایزوگام به کربلا و شهرهای عراق با انجام تشریفات گمرکی و در نهایت دقت صورت می گیرد و به این ترتیب مجوزهای صادراتی و پلمپ گمرکی برای انواع ایزوگام سفارشی تقاضا و اخذ و دریافت می شود. ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر به همراه محصول ارسال می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کربلا

صادرات ایزوگام  دلیجان به کشورهای همسایه

کشورهای همسایه ایران همواره یکی از بازارهای لازم برای صادرات انواع محصولات ایرانی به شمار آمده است و صادرات ایزوگام به کربلا و دیگر کشورهای همسایه برای شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان مورد توجه بوده است.
شرکت تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان برای این که با کشورهای همسایه خود مبادلات مرزی دشاته باشد با ارتقای سطح کیفیت تولیدات و فروش با قیمت مناسب اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

 • بحرین بحرین
 • عربستان عربستان سعودی
 • قزاقستان قزاقستان
 • روسیه روسیه
 • عمان عمان
 • قطر قطر
 • کویت کویت
 • امارات امارات متحده عربی
 • افغانستان افغانستان
 • پاکستان پاکستان
 • جمهوری آذربایجان جمهوری آذربایجان
 • ترکمنستان ترکمنستان
 • ترکیه ترکیه
 • عراق عراق
 • ارمنستان ارمنستان

[toggle title=”” state=”open”]این کشورها با کشور ایران دارای مرزهای زمینی و آبی هستند و به خوبی می توانند بازار مناسبی برای صادرات ایزوگام باشند چرا که ساخت و سازها و انجام امور ساختمانی در این کشورها رشد بالایی داشته است و می تواند به درآمد ارزی کشور ما هم کمک نماید.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کربلا

ایزوگام صادراتی شرق دلیجان

شرکت ایزوگام شرق دلیجان هم در داخل کشور و هم برای بازارهای صادراتی تلاش بسیاری از خود نشان داده است و به جهت این که تولید ایزوگام در این کارخانه با بهترین مواد اولیه و استفاده از قیر پلیمری بسیار مرغوب بوده است همواره رضایت مشتری را بر قیمت و میزان فروش ترجیح داده است.
ویژگی های بارز و روشن ایزوگام های صادراتی با رول های ایزوگام که در داخل کشور مصرف می شود سبب شده است که ایزوگام صادراتی از قیمت بالاتری برخوردار باشد.
ایزوگام صادراتی به عراق دارای مشخصات زیر است:

 • قیر پلیمری 70-60 در تولید آن به کار رفته است.
 • تیشو و پلی استر درجه یک دارد.
 • قدرت جذب آب بسبیار بالایی دارد.
 • ضخامت و وزن استاندارد دارد.
 • چسبندگی و مقاومت بالایی در هنگام نصب دارد.
 • مقاومت کششی آن در برابر پارگی مورد تایید آزمایشگاه است.
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد.
 • بسته بندی و لیبل معتبر همراه با ضمانت نامه دارد.
 • هیچگونه آسیب دیدگی در رول ها مشاهده نمی شود.

[toggle title=”” state=”open”]ثبت سفارش خرید ایزوگام صادراتی از طریق تماس تلفنی، کانال تلگرام ایزوگام، صفحه فیس بوک، وب سایت و پیج اینستاگرام امکان پذیر است و در صورت ارسال پیام؛ در کمترین زمان می توانید منتظر تماس کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان باشید. قیمت ایزوگام صادراتی به روز شده اعلام می شود.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!