خانه / صادرات آسیا / شرایط صادرات ایزوگام به لاهور

شرایط صادرات ایزوگام به لاهور

گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان مرجع امین و مورد اعتماد صادرات ایزوگام در ایران بهترین مشاوره برای شرایط صادرات ایزوگام به لاهور است.

صادرات ایزوگام به لاهور یکی از شهرهای جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز ایالت پنجاب این کشور، پس از کراچی دومین شهر بزرگ پاکستان، شهر لاهور در لیست بزرگ‌ترین شهرهای پاکستان قرار دارد و در افکار مردم به عنوان قلب پاکستان مطرح می‌گردد.

تولید ایزوگام صادراتی

مجموعه تولیدی و بازرگانی ایزوگام هیرمان دلیجان به عنوان اولین مجموعه بر پایه ی علمی و تخصصی در زمینه تولید ایزوگام، فروش و صادرات ایزوگام با ارائه بهترین کیفیت و مرغوبیت درجه یک در تولید ایزوگام توانسته نیاز بازار مصرف با تکیه بر دانش بازاریابی تخصصی شناسایی و ایزوگام مطابق سلیقه و نیاز مشتری با قیمت مناسب که کلیه اقشار جامعه بتوانند آن را خریداری کنند تولید کرده و به بازار مصرف و صادرات ایزوگام به لاهور ارائه کند.

کیفیت ایزوگام تولید شده در مجموعه هیرمان بر ای صادرات ایزوگام به لاهور به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب نقش اساسی در کیفیت ایزوگام مواد اولیه به خصوص قیر که مهمترین و اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام است و بیشترین مصرف را در تولید ایزوگام نسبت به دیگر مواد اولیه ایزوگام دارد، قیر در انواع گریدها با کیفیت های گوناگون در بازار به قیمت های متفاوتی وجود دارد

ایزوگام مطابق سلیقه و نیاز مشتری با قیمت مناسب که کلیه اقشار جامعه آن را خریداری کنند تولید کرده و به بازار مصرف و صادرات ایزوگام ارائه کند.

تولید ایزوگام صادراتی

قوانین صادرات ایزوگام

قوانین صادرات ایزوگام بر اساس تصویب سازمان تجارت و بازرگانی ایران برای پیشگیری از خسارت به نام برند و کیفیت کالای ایرانی با حساسیت و دقت تنظیم به اجرا گذاشته می شود؛ برای صادرات ایزوگام به لاهور نیاز به تهیه فاکتور خرید به عنوان اولین سند رسمی برای صادرات کالا محسوب شده و بعد از صدور فاکتور برای مجموعه تولیدی نیاز به اخذ مجوزهای قانونی برای صادرات ایزوگام است که گروه تولیدی هیرمان دلیجان به چندین سال سابقه اجرا و انجام کلیه ی مراحل اخذ مجوزات کمرگی در کمترین زمان و با حداقل ترین هزینه با خاطری آسوده بسپارید.

بر اساس بخشنامه ی ۵۰۵۹۷/۹۴/۵۸ به مدیران اجرایی گمرکی موضوع قوانین و ضوبط صادرات ایزوگام به لاهور تحت ردیف تعرفه شماره ۶۸۰۷۱۰۱۰ از محل قیر خریداری شده از رینگ صادراتی بورس کالا توسط واحدهای تولیدی باشد، و اگر قیر خریداری شده از محل تولید داخلی باشد لازم به تهیه فاکتور خرید بر اساس قیر استفاده شده در تولید بر اساس قیمت بورس کالا است.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان به چندین سال سابقه اجرا و انجام کلیه ی مراحل اخذ مجوزات کمرگی در کمترین زمان و با حداقل ترین هزینه با خاطری آسوده بسپارید.

قوانین صادرات ایزوگام

مقررات حمل و نقل ایزوگام

برای توسعه صادرات به دیگر کشورها مجموعه تولیدی نیازمند مقدمات و الزمات مختلفی دارند تا با انجام این مقدمات بتوانند به توسعه و رشد صاردات در کشور نائل شوند از جمله موارد مهم که در افزایش صادرات نقش مهمی دارد افزایش توان رقابتی بنگاه های داخلی، بهبود محیط کسب و کار، بهره گیری مناسب از مزیت ها و ظرفیت های داخلی

دستیابی به فناوری های روز دنیا است؛ که در این بین مهم ترین و کلیدی ترین الزامات توسعه صادرات، فراهم ساختن زیر ساخت ها و به طور خاص زیرساخت های حمل ونقل است.
مهمترین عوامل در بازرگانی بین المللی بعد از توافق معامله، حمل ونقل کالا از کشور مبداء به کشور مقصد با کمترین هزینه و اطمینان عدم خسارت است، صادرات ایزوگام به لاهور را به تیم بازرگانی امین و با سابقه هیرمان دلیجان سپرده و آرامش و اطمینان را ارمغان صادرات ایزوگام به لاهور هدیه ببرید.

صادرات ایزوگام را به تیم بازرگانی امین و با سابقه هیرمان دلیجان سپرده و آرامش و اطمینان ارمغان اعتماد آفرینی هدیه ببرید.

مقررات حمل و نقل ایزوگام

ارائه خدمات کامل فروش و صادرات ایزوگام

ارائه بهترین خدمات کامل فروش و صادرات ایزوگام به لاهور را از مجموعه هیرمان دلیجان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام به دیگر نقاط دنیا در انواع محصولات عایق های رطوبتی با کیفیت ترین نوع برای تامین نیاز مشتری است، مجموعه هیرمان خرید محصول را پایان تعهد مجموعه هیرمان ندانسته بلکه شروع فرایندی برای ارائه خدمات به مشتری است؛ مجموعه هیرمان با اجرای سیستم CRM جلب حداکثری رضایت مشتری و خریدار و مشتری هموار گروه را به عنوان یک پشتیبان و امین برای ارائه خدمات فروش و صادرات ایزوگام به لاهور و دیگر نقاط دنیا داشته باشد.

ایجاد انواع ضمانت های کیفی و گارانتی برای انواع محصولات عایق های رطوبتی مجموعه هیرمان دلیجان نشان از اطمینان مرغوبیت و کیفیت ایزوگام های تولید شده این مجموعه که مفتخر به دریافت انواع استانداردهای کیفی ملی و بین المللی است؛ که بیمه مسئولیت ایران آن را پشتوانه محکمی قرار داده است.

مجموعه هیرمان با اجرای سیستم CRM جلب حداکثری رضایت مشتری و خریدار و مشتری هموار گروه را به عنوان یک پشتیبان و امین برای ارائه خدمات فروش و صادرات ایزوگام به دیگر نقاط دنیا داشته باشد.

ارائه خدمات کامل فروش و صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به لاهور

شهر لاهور پاکستان با قرار گیری در عرض جغرافیایی شمال ۳۱°۴۵′ و طول جغرافیایی شرق ۷۴°۳۹′ واقع شده این شهر با ناحیه شیخ اوپورا از سمت شمال و غرب، ، از سمت جنوب به ناحیه کاسور و از سمت شرق به رودخانه وگاه محدود شده است، صادرات ایزوگام به لاهور با وجود رودخانه راوی در شمال لاهور جریان دارد که سنگ های رسوبی فراوانی در این منطقه است باعث ایجاد منظره ای زیبا شده است.

با توجه به این که آب و هوای لاهور در طی ماه‌های می، ژوئن و ژوئیه خیلی گرم است، صادرات ایزوگام به لاهور از نوع ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری باشد تا کیفیت و مرغوبیت محصول به دلیل استفاده اشتباده از نوع ایزوگام کاسته نشود.
مشاوران مجموعه هیرمان دلیجان با ارائه تخصصی خدمات مشاوره انتخاب نوع ایزوگام مناسب منطقه ی آب و هوایی و کمک به تامین نیاز مشتری است.

آب و هوای لاهور در طی ماه‌های می، ژوئن و ژوئیه خیلی گرم است، صادرات ایزوگام به آن از نوع ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری است.

صادرات ایزوگام به لاهور

سفارش خرید و صادرات ایزوگام

آب و هوای گرمسیری شهر لاهور که در برخی ماه ها به ۴۰ تا ۴۵ درجه سانتی گراد می رسد لزوم رعایت صادرات ایزوگام به لاهور ویژه مناطق گرمسیری را پیشنهاد شده تا با افزایش قدرت مقاومتی ایزوگام در برابر دمای بالای ۱۰۰ درجه سانتی گراد داشته و قیر دچار شر و جداشدن از بستر ایزوگام را نشود.

بستر داخلی برای تولید ایزوگام صادرات به لاهور در نظر گرفته شده بر پایه تیشو یا همان پشم شیشه و پلی استر سوزنی نبافته که با قیر پلیمری واز کیفیت ترین نوع قیر پالایشگاهی ۶۰-۷۰ استفاده می شود، به دلیل تابش مستقیم خورشید در شهر لاهور لازمه استفاده از ورق آلومینیومی با ضخامت ۱۲ میکرون به عنوان لایه بیرونی ایزوگام استفاده شده تا باعث بازتابش نور خورشید شده و اثر اشعه های ماوراء بنفش را بر سطح ایزوگام کاسته و کم شود.

ایزوگام به لاهور ویژه مناطق گرمسیری را پیشنهاد شده تا با افزایش قدرت مقاومتی ایزوگام در برابر دمای بالای ۱۰۰ درجه سانتی گراد داشته باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به کابل

صادرات ایزوگام تولیدی هیرمان به کابل

صادرات ایزوگام به کابل تولیدی هیرمان از مرجع صادرات ایزوگام با تیم متخصص و قوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان