خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام هیرمان به میسان عراق

صادرات ایزوگام هیرمان به میسان عراق

گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان صادرات ایزوگام به میسان به عنوان مرجع صاردات ایزوگام ایران صادرات ایزوگام هیرمان به میسان عراق با کمترین زمان و هزینه انجام می دهد.

جایگاه برتر کیفیت ایزوگام ایران در بازار بین المللی ازجمله صادرات ایزوگام به میسان با درجه کیفیت بالا سبب شده کلیه فرایند تولید ایزوگام در شرکت هیرمان با دقت و حساسیت ویژه ای از تهیه مواد تا تولید و بسته بندی همراه باشد.

تولید ایزوگام باکیفیت صادراتی

تولید ایزوگام با کیفیت صادراتی ایران در بازار بین المللی نشان از مرغوبیت مواد اولیه در تولید ایزوگام ارتباط داشته و دقت و اهمیت ویژه فعالان این صنعت برای جایگاه برتر و با ثبات در صادرات و فروش به دیگر کشورها از جمله صادرات ایزوگام به میسان عراق سبب مداقه بسیار در فرایند تولید ایزوگام از تهیه مواداولیه که بر اساس نوع ایزوگام سفارشی مشتری و تامین نیاز وی تهیه و به سیستم تولید کارخانه ارسال شده و متخصصین و پرسنل اجرایی با کنترل فرایند کیفیت تولید و طرح ریزی سیستم های ارتقا کیفیت و بهبود به ثبیت نقش کیفیت برتر ایزوگام گروه تولیدی هیرمان دلیجان در صادرات ایزوگام به میسان و دیگر کشورها را شده است.

کسب نشان های تولید بین المللی برای کلیه محصولات شرکت تولیدی هیرمان دلیجان سبب رغبت و تمایل خریداران خارجی به عایق رطوبتی با کیفیت هیرمان شده است.

کسب نشان های تولید بین المللی برای کلیه محصولات شرکت تولیدی هیرمان دلیجان سبب رغبت و تمایل خریداران خارجی به عایق رطوبتی با کیفیت هیرمان شده است.

مصرف گسترده ایزوگام ایرانی در عراق

جایگاه و نقش مصرف گسترده ی عایق های رطوبتی تولیدشده ایران از سوی بازارهای خارجی به دلیل کیفیت برتر محصول تولید شده، سابقه چندین ساله تولید عایق های رطوبتی در ایران، رقابت پذیری این صنعت در ایران ، انجام خدمات گمرگی با کمترین زمان و هزینه، کسب نشان های برتر کیفیت و مرغوبیت ایزوگام ایرانی، اطمینان بازارهای بین المللی برای تعاملات تجاری با ایران سبب افزایش تقاضای ایزوگام ایرانی در صادرات ایزوگام به میسان عراق است.

منابع انسانی متخصص و علمی که در صنعت تولید عایق های رطوبتی به عنوان یک پتانسیل برتر در تولید ایزوگام با کیفیت ایرانی با به خدمت گرفتن دانش نیروهای متخصص سبب اطمینان و اعتماد مصرف محصولی با برتری دانش تولید است.
نزدیکی مرزی ایران و عراق و دارا بودن فرهنگ مشترک با مردمان جنوب غرب ایران که قومیت های قبیله های و ریشه ای از دوران کهن داشته سبب افزایش اعتماد این کشور به محصولات تولید شده در ایران به خصوص صادرات ایزوگام به میسان عراق است.

منابع انسانی متخصص و علمی که در صنعت تولید عایق های رطوبتی به عنوان یک پتانسیل برتر در تولید ایزوگام با کیفیت ایرانی است.

مصرف گسترده ایزوگام ایرانی در عراق

انواع ایزوگام باکیفیت شرکت هیرمان

طبقه بندی انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام با کیفیت گروه تولیدی هیرمان برای صادرات ایزوگام به میسان براساس محل مصرف ایزوگام از سوی سازمان استاندارد ملی ایران به سه نوع ایزوگام دسته بندی می شود:

  1. ویژه مناطق سردسیر
  2. ویژه مناطق معتدل با دو نوع ایزوگام C , H
  3. ویژه مناطق گرمسیر

اگر ایزوگام را براساس تعداد لایه های به کار رفته به عنوان بستر به دو نوع تک لایه و دولایه طبقه بندی می شود؛ فرایند تولید و مواد تشکیل شده آن باعث تفاوت نوع و تنوع عایق های رطوبتی برای صادرات ایزوگام به میسان عراق را سبب شده است، این تفاوت در ساختار ایزوگام خصوصیات گوناگونی را برای ایزوگام و انواع آن ایجاد می کند که هر خصوصیات کاربری جدای را برای هر ایزوگام تعریف می کند و برای سطح خاصی و منطقه آب و هوایی ویژه آن را می طلبد.

طبقه بندی انواع عایق های رطوبتی با کیفیت شرکت هیرمان براساس محل مصرف ایزوگام از سوی سازمان استاندارد ملی ایران به سه نوع ایزوگام دسته بندی می شود.

انواع ایزوگام باکیفیت شرکت هیرمان

صادرات ایزوگام به میسان عراق

صادرات ایزوگام به میسان هیجدهمین استان در کشور عراق بوده این استان در شرق عراق با ایران هم مرز بوده مرکز آن شهر عَمّاره است که بر کرانه رود فرات قرار گرفته و دومین شهر بزرگ این استان مجرالکبیر نام دارد،مرکز این استان از نقطه صفر مرزی ایران و عراق حدود ۷۰ کیلومتر فاصله دارد.صادرات ایزوگام به میسان عراق از گذرگاه مرزی مشترک شامل چذامه و شلمچه با کشور عراق دارد که مبادلات کالا و روزانه هزاران نفر زائر ایرانی و عراقی از طریق این دو مرز به زیارت عتبات عالیات در عراق و یا اماکن مقدسه در ایران سفر می کنند.

بازگشایی دومین گذرگاه مرزی بنا به درخواست رئیس شورای استان میسان، یک گذرگاه مرزی زمینی با استان خوزستان در استان میسان(شیب- چذابه)، پیشنهاد کرد که دومین گذرگاه مرزی میسان با جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها و ارتباطات میان این استان و ایران گشوده شود.

میسان هیجدهمین استان در کشور عراق بوده این استان در شرق عراق با ایران هم مرز بوده مرکز آن شهر عَمّاره است.

صادرات ایزوگام به میسان عراق

استاندارد محصولات ایزوگامی شرکت هیرمان

انجام مستمرر روش های کنترل کیفیت ایزوگام در مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان توسط مهندسین این امر با اندازه گیری و آزمون های تعیین شده انجام می گیرد تا محصول طبق استانداردهای تعیین شده سازمان استاندارد ملی ایران و جهان با کیفیت و درجه یک و در عین حال از قیمت مناسبی برای مصرف کلیه اقشار جامعه و صادرات ایزوگام به میسان عراق فراهم باشد.

استاندارد محصولات ایزوگامی شرکت هیرمان و بررسی کیفیت وکنترل کیفیت ایزوگام در جهت اطمینان مصرف و اعتماد بخشی خریدارن و مصرف کنندگان این برند برای یک محصول استاندارد و در عین حال سازگار برای محیط زیست و سلامت ملی و عمومی است.

برای صادرات ایزوگام به میسان و دیگر کشورها لازم است ورق های عایق طبق استاندارد EN 1850- عاری از گرونه عیوب قابل مشاهده مانند سوراخ، چروک، پارگی و روغن بر سطح، لایه لایه شدن، غیر یکنواختی در سطح و لبه های آن باشد.

انجام مستمرر روش های کنترل کیفیت در مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان توسط مهندسین با اندازه گیری و آزمون های تعیین شده سازمان استاندارد انجام میشود.

استاندارد محصولات ایزوگامی شرکت هیرمان

گارانتی فروش ایزوگام به خریداران عراقی

همجواری کشور عراق با ایران و استفاده از هرچه بهتر این مجاورت برای استفاده از پتانسیل های قوی منابع طبیعی، نیروی انسانی و مشترکات مذهبی و دینی دو کشور سبب راحتی مبادلات و اعتماد تجار دو کشور شده است، عوامل یادشده سبب شده تا گروه تولیدی هیرمان دلیجان برای مبادله با کشور همسایه شرط حسن هم جواری را اجابت کرده و بهترین خدمات پس فروش را برای خریداران و صادرات ایزوگام به میسان به همراه کلیه امتیازاتی که برای خریداران ایرانی در نظر داشته به خریداران عراقی این شرکت در نظر گرفته شود.

گارانتی فروش برای کلیه محصولات تولیدی هیرمان دلیجان نشان از اعتبار و کیفیت محصولات و اطمینان به خریداران در استفاده از محصولات ایزوگامی هیرمان است، قرار دادن ضمانت نامه های معتبر نشان از کیفیت محصولات هیرمان و احترام به مصرف کننده و شایستگی خریداران عراقی به استفاده از محصول با مرغوبیت درجه یک همراه ضمانت و گارانتی برای خریداران عراقی است.

گارانتی فروش برای کلیه محصولات تولیدی هیرمان دلیجان نشان از اعتبار و کیفیت محصولات و اطمینان به خریداران است.

گارانتی فروش ایزوگام به خریداران عراقی

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به تفلیس

صادرات ایزوگام هیرمان به تفلیس گرجستان

بهترین مشاور برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان مجموعه هیرمان دلیجان با عنوان برند معتبر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان