خانه / ایزوگام دلیجان / مسیر صادرات ایزوگام هیرمان به تکریت عراق

مسیر صادرات ایزوگام هیرمان به تکریت عراق

اگر قصد صادرات ایزوگام به تکریت را دارید، برای شناخت بهترین مسیر صادرات ایزوگام هیرمان به تکریت عراق را از مشاوران تیم بازرگانی هیرمان رایگان کمک بگیرید.

صادرات ایزوگام به تکریت شهری، در کشور عراق واقع در ۱۴۰ کیلومتری شمال غربی بغداد و بر کرانه راست رود دجله با ارتفاع ۱۱۰ متر از سطح دریا تکریت مرکز استان صلاح‌الدین عراق است و جمعیت آن در سال ۲۰۰۲ در حدود ۲۶۰٬۰۰۰ نفر برآورد شده‌است.

شرایط صادرات ایزوگام به عراق

شرایط صادرات ایزوگام به تکریت عراق طبق اعلام سازمان مرکزی استاندارد و کنترل کیفی عراق که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ اعلام شده کلیه شرکای تجاری این کشور مکلف به رعایت این قوانین و ضوابط برای تجارت و صادرات عراق است؛ مجوز COC گواهینامه انطباق محصول بر اساس استانداردهای تخصصی در صنایع متفاوت به انواع محصولات است.

انطباق شرایط و خصوصیات محصول با الزامات تخصصی آن محصول می باشد که به نوعی تضمینی بر مشخصه های کیفی مطلوب برای آن محصول است و روند اخذ آن مشابه CE می باشد.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با استعانت از خداوند منان و تلاش مستمرر کلیه پرسنل این مجموعه توانسته موفق به دریافت کلیه نشان های داخلی و بین المللی کیفیت و کنترل کیفیت محصول تولیدی شود.نشان CE و COC برای صادرات کالا به اروپا و صادرات به تکریت عراق به لحاظ تطبیق محصول با استانداردهای زیست محیطی و سلامت عمومی است.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با استعانت از خداوند منان و تلاش مستمرر کلیه پرسنل این مجموعه موفق به دریافت کلیه نشان های داخلی و بین المللی شود

شرایط صادرات ایزوگام به عراق

 

تولید ایزوگام باکیفیت بین المللی در ایران

بعد از انتشار اولین کتاب در زمینه کیفیت با نام کنترل اقتصادی کیفیت محصولات تولید شده توسط آقای والتر شوارت در سال ۱۹۸۰ به صورت مبنای آموزشی فرایند کنترل کیفیت قرار گرفت؛ کیفیت دارای تعاریف گوناگونی برای آن ذکر شده که مهمترین تعریف برای کیفیت تولید کالا یا ایزوگام با کیفیت بین المللی شده است، از سوی سازمان استاندارد بین المللی است: همه ی ویژگی ها و خصوصیات محصول یا خدمت که توانایی برآورده کردن نیازهای مشتری را داشته باشد.

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان برخورداری از نشان کیفیت CE و آگاهی از نقش منابع انسانی در ارتقا کیفیت تولیدات متخصصین تراز اول در این زمینه کمک گرفته تا با افزایش رضایت و قابلیت اطمینان مصرف صادرات ایزوگام به تکریت و مشتریان نسبت به محصول خریداری شده گذشت زمان دچار افت کیفیت و نقصان نمی شود.

بررسی کیفیت صادرات ایزوگام به تکریت با شماره ی ۷۱۲۰ از سوی سازمان استاندارد برای تعیین جذب آب بعد از غوطه وری بدست می آید.

بررسی کیفیت ایزوگام با شماره ی ۷۱۲۰ از سوی سازمان استاندارد برای تعیین جذب آب بعد از غوطه وری بدست می آید.

تولید ایزوگام باکیفیت بین المللی در ایران

ارائه قیمت روز ایزوگام به دلار

ارائه قیمت روز ایزوگام به دلاربرای صادرات ایزوگام به تکریت از طریق بازار بورس کالا برای شفاف سازی قیمت ایزوگام و تعیین یک قیمت واحد برای ایزوگام به صورت یک ارز ارزشیابی واحد در کلیه بازار های مصرفی اندازه گیری می شود،

الزام تولیدکننده به خرید مواد اولیه از بورس کالا می تواند یکی از نشان های اصالت محصول محسوب شده زیرا بورس کالا برای خریداران مقرراتی ازجمله داشتن پروانه بهره برداری و تولید دارد. بورس ایجاد اطمینان در بین طرفین معامله است.

بازار بورس کالا سبب کاهش ریسک پرداخت و تسویه شده زیرا خریدار و فروشنده از طریق اتاق پایاپای به پرداخت وجه و تسویه کالا انجام می گیرد.

ارائه قیمت روز ایزوگام به دلار برای صادرات ایزوگام به تکریت باعث حذف دلال ها و خرید مستقیم از تولیدکننده شده و خریدار به راحتی می تواند با بیان مستقیم سلایق و خواسته ها ایزوگام مد نظر با قیمت توافق شده را بدست آورد.

ارائه قیمت روز ایزوگام هیرمان دلیجان به دلار از بورس کالا باعث حذف دلال ها و خرید مستقیم از تولیدکننده شده است.

ارائه قیمت روز ایزوگام به دلار

مسیر صادرات ایزوگام به سمت عراق

از عوامل مهمی که در بازرگانی بین المللی بعد از توافق معامله مطرح بوده، حمل و نقل کالا از کشور مبداء به کشور مقصد با کمترین هزینه و اطمینان کمترین خسارت است؛ با تکامل فرایندهای بازرگانی بین المللی و تخصصی شدن امور، حمل ونقل کالا نیز تخصصی و مطمئن تر شده است؛ بازرگانان با توجه به شرایط و نوع کالا روش حمل و نقل ومسیر صادرات ایزوگام به تکریت عراق را به توافق برسند.

آنچه که در روش حمل و نقل و انتخاب مسیر مهم است که مورد توجه قرار گیرد: شرایط جغرافیایی کشورهای مبدأ و مقصد، مسافت خریدار و فروشنده، زمان، ریسک، هزینه، نوع کالا، وزن، ظرفیت وسایل حمل و …

گروه تولیدیی، بازرگانی هیرمان دلیجان با انتخاب بهترین روش برای صادرت ایزوگام به تکریت به عنوان مرجع صادرات ایزوگام در ایران مجرب و متخصص پیچیدگی های این امور را به راحتی به درخواست مشتریان انجام می دهند.

گروه تولیدیی، بازرگانی هیرمان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام در ایران مجرب و متخصص پیچیدگی های امر مجوز صادرات را به راحتی به درخواست مشتریان انجام می دهند.

مسیر صادرات ایزوگام به سمت عراق

اخذ مجوزهای گمرکی صادرات ایزوگام

اخذ مجوز صادرات به تکریت عراق نیازمند یک روش های مشترک بوده که با تفاوت نوع کالا و محصول در ابعاد تخصصی کالا دارای تفاوت و تفارق می شود؛

به عنوان مثال: فاکتور فروش، گواهی مبدا، گواهی بهداشت از سازمان نظارت بر سلامت برای محصولات غذایی، تائیدیه بازرسی شرکت های, SGS BVلیست اظهار کالا (که شامل نام و مقدار کالا)، و اطلاعات کوتاهی در مورد کالا )اخذ استاندارد رضایت مشتری)، اخذ استاندارهای ایزو (در صورت امکان)، تهیه برچسب های کالا به زبان انگلیسی و عربی، گزارش تست ، نمونه برداری و بازرسی کالا به عنوان مدارک و مستنداتی برای صادرات کالا به عراق لازم الاجرا است.

مجموعه هیرمان دلیجان با ارائه خدمات گمرگی مربوط به صادرات کالا به کلیه نقاط دنیا و اشراف کامل به ضوابط و مقرارت صادراتی کلیه کشورها، صادرات ایزوگام به تکریت را با کمترین زمان، حداقل ترین هزینه از شرکت بازرسی کالا انجام می دهد.

مجموعه هیرمان دلیجان با ارائه خدمات گمرگی مربوط به صادرات کالا به کلیه نقاط دنیا با کمترین زمان، حداقل ترین هزینه از شرکت بازرسی کالا انجام می دهد.

اخذ مجوزهای گمرکی صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به تکریت

صادرات ایزوگام به تکریت از مهمترین اقلام صادراتی این کشور برای ساخت و توسعه مسکن و زیر ساخت های لازم توسعه اقتصادی در این کشور محسوب می شود؛ مهمترین اقلام صادراتی به عراق به مواد غذایی و مصالح ساختمانی از جمله ضرورت های مورد نیاز این کشور است.

یکی از بخش های مهم و قابل بازسازی عراق بعد از جنگ داخلی مسکن و زیر ساخت های آب و برق است، لزوم افزایش مصرف اقلام مصالح ساختمانی را در این کشور با اقتصاد بر پایه نفت را ضروری و لازم است.

افزایش تعاملات تجاری بین هر کشوری نیازمند رشد و توسعه زیرساخت های حمل ونقل و ساده تر کردن روش های تجاری تا کشورها به راحتی بتوانند به محصول و کالای مورد نیاز تامین و با اطمینان آن را به کشور منتقل کنند، صادرات

ایزوگام به تکریت نیازمند توسعه و افزایش امنیت و سیستم حمل ونقل کم هزینه با کمترین زمان است.

صادرات ایزوگام مهمترین اقلام صادراتی کشور عراق برای ساخت و توسعه مسکن و زیر ساخت های لازم توسعه اقتصادی محسوب می شود.

صادرات ایزوگام به تکریت

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به تفلیس

صادرات ایزوگام هیرمان به تفلیس گرجستان

بهترین مشاور برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان مجموعه هیرمان دلیجان با عنوان برند معتبر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
سایت هیرمان