صادرات ایزوگام هیرمان به تفلیس گرجستان

بهترین مشاور برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان مجموعه هیرمان دلیجان با عنوان برند معتبر در صادرات ایزوگام به تفلیس و دیگر کشور ها است.
صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان کشوری در منطقهٔ قفقاز اوراسیا، در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی قرار دارد، از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم‌مرز است.

تولید باکیفیت ایزوگام در ایران

تولید با کیفیت ایزوگام در ایران همراه با گروه تولیدی هیرمان دلیجان با یک سطح مطلوب و حداکثری از کیفیت یا کیفیت انجام کار با برنامه ریزی دقیق، استفاده از ماشین آلات مناسب و مدرن برای تولید یک ایزوگام درجه یک در فرایند تولید نظارت و بازبینی است، برای داشتن یک ایزوگام با کیفیت صادرات ایزوگام به تفلیس برای مصرف کننده و خریدار رضایت بخش و مطمئن سازد.
مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با کمک مهندسین مجرب و متخصص در فرایند تولید و دستگاه های دقیق در آزمایشگاه پیشرفته شرکت هیرمان عایق رطوبتی را مورد ازمایش قرار می دهند تا بهترین کیفیت برای صادرات ایزوگام به تفلیس را به خریداران و مشتریان خود عرضه کنند.
مجموعه آزمایش های که در محیط آزمایشگاه به منظور تنظیم و کنترل کیفیت ایزوگام و رسیدن به یک عایق رطوبتی با استاندارد های تنظیم شده ی ملی و بین المللی انجام می گیرد، کنترل کیفیت گفته می شود.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با کمک مهندسین مجرب و متخصص در فرایند تولید با دستگاه های دقیق در آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفیت ایزوگام بر عهده دارد.[/box]

تولید باکیفیت ایزوگام در ایران

مراودات تجاری بین ایران و گرجستان

صادرات ایزوگام به تفلیس از مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان سابقه ی تاریخی مراودات تجاری بین ایران و گرجستان یا قبایل گرجستان در زمینه‌های مختلف به‌طور خاص، تجاری از زمان مادها شروع شد، توسط هخامنشیان گسترش داشته تا صفویه و زمان قاجاریه ادامه داشت.
در زمان حال و بعد از فروپاشی شوروی ایران اولین کشوری بود که گرجستان را به رسمیت شناخته و یکی از شرکای اقتصادی ایران کشور گرجستان است که کمسیون اقتصادی مشترک بین کشور بر قرار است.
مرودات تجاری بین ایران و گرجستان با برقراری توافقات در زمینه های گوناگون اقتصادی و تجاری برای استفاده بیشتر دو کشور از پتانسیل ها برای پشبرد اهداف اقتصادی در دو کشور برقرار شده از جمله می توان حمل ونقل و سرمایه گذاری در صنعت انرژی و دیگر حوزه های اقتصادی از جمله صادرات ایزوگام به تفلیس می توان نام برد.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]سابقه ی تاریخی مراودات تجاری بین ایران و گرجستان تا صادرات ایزوگام به گرجستان از مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان ظرفیت هم جواری دو کشور است.[/box]

مراودات تجاری بین ایران و گرجستان

استانداردهای صادراتی ایزوگام هیرمان

عایق رطوبتی خوب و با کیفیت بتواند برای پیشگیری از رطوبت در ساختمان استفاده شود نیاز به رعایت استانداردهای ملی و بین المللی در صنعت عایق های رطوبتی یکی از مهمترین نشان های شناسایی ایزوگام با کیفیت و مرغوب در حوزه صنعت تولید ایزوگام در ایران شناخته شده و برای صادرات ایزوگام به تفلیس آزمایشات کنترل کیفیت زیادی مثل: مقاومت کششی، پایداری حرارتی و نقطه نرمی قیر انجام داده تا کلیه استانداردهای تدوین و تنظیم سازمان استاندارد ملی و بین المللی برای صادراتی ایزوگام به تفلیس از مجموعه هیرمان دلیجان کنترل و اندازه گیری شود.
با انجام ممیزی های دوره ای تضمین کیفیت برای مجموعه هیرمان دلیجان استانداردهای کیفیت عایق های رطوبتی وظیفه تنظیم روش ها و دستورالعمل ها برای رسیدن به یک محصول با کیفیت و درجه یک را بر عهده دارد؛ باعث بهبود روابط بین فرایند تولید سازمان می گردد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]عایق رطوبتی خوب و با کیفیت برای پیشگیری از رطوبت در ساختمان استفاده شود نیاز به رعایت استانداردهای ملی و بین المللی دارد.[/box]

استانداردهای صادراتی ایزوگام هیرمان

سفارش خرید عمده ایزوگام ایرانی

سفارش کالا روشی برای تهیه کالا و محصول که نخستین سند رسمی در فرایند تامین کالا به عنوان نخستین پیشنهاد رسمی خریدار به فروشنده صادر شده که در آن نوع، مقدار و قیمت کالا و خدمات است؛ سفارش خرید برای خریداری محصولات و خدمات از تأمین کننده‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
زمانی که فروشنده این سفارش را پذیرد عقد قراداد بین فروشنده و خریدار صادر می گردد، در قانون تجارت سفارش و قبول آن در حکم قرارداد است.
سفارش خرید عمده ایزوگام ایرانی برای صادرات ایزوگام به تفلیس با سفارش ایزوگام مورد نظر خریدار که چه نوع از انواع ایزوگام های تولیدشده در مجموعه هیرمان به همراه تعیین مقدار متراژ ایزوگام مورد نیاز که با ذکر نام برند معتبر در فاکتور الزامی بوده، مکان و زمان تحویل کالا از موارد الزامی برای سفارش خرید صادرات ایزوگام به تفلیس از برند معتبر هیرمان دلیجان است.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سفارش کالا از سوی خریدار به برند معتبر هیرمان دلیجان روشی برای تهیه ایزوگام که نخستین سند رسمی در فرایند تامین ایزوگام است.[/box]

سفارش خرید عمده ایزوگام ایرانی

مسیر صادرات ایزوگام به تفلیس

گرجستان با مساحت ۶۹٬۷۰۰ مترکیلومربع و با برخورداری این کشور از مرزهای دریایی و زمینی، دسترسی این کشور را به آبهای آزاد را از طریق همجواری با دری سیاه در غرب گرجستان را فراهم آورده است، اهمیت مسیر دریایی برای ترانزیت کالا و صاردات ایزوگام به تفلیس به دلیل هزینه پایین و امکان استفاده در حجم زیاد این روش حمل ونقل بین المللی بسیار مورد توجه است.
شبکه راه آهن گرجستان از پتانسیل های قوی در این کشور به دلیل اینکه اغلب لکوموتیوها و واگن‌ها در همین کشور تولید شده‌اند، که ارتباط سه کشور قفقاز و روسیه را با گذر از سواحل دریای سیاه به سمت شمل از طریق آبخازیا ممکن می‌سازد.
انجام سفارش از مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان برای صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان که در هر دو قاره اروپا و آسیای قرار داشته گرجستان در حال حاضر عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتو است، به رشد صنعت تولید عایق های رطوبتی در ایران و شناساندن کیفیت برتر محصولات ایرانی به اروپا کمک کند.
[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]انجام سفارش از مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان به گرجستان که در هر دو قاره اروپا و آسیای قرار داشته به رشد صنعت تولید عایق های رطوبتی کمک کند.[/box]

مسیر صادرات ایزوگام به تفلیس

استعلام قیمت ایزوگام جهت صادرات

استعلام قیمت ایزوگام جهت صادرات ایزوگام به تفلیس گرجستان به راحتی و در هر زمان با مراجعه به وب سایت اینترنتی همیشه روشن مجموعه هیرمان دلیجان با آخرین به روز رسانی ها و اعلام جدیدترین انواع ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان بدست آورید.
تعداد لایه ها و کیفیت قیر استفاده شده در قیمت ایزوگام نقش اساسی و مهمی داشته هرچه تعدا لایه های ایزوگام بیشتر باشد از کیفیت بهتر و بیشتری بر خورداراست و رد نتیجه قیمت بیشتری دارد، ایزوگام تک لایه در ان فقط پلی استر و فیل پلی اتیلن استفاده شده که از عوامل قیمت ارزان ان نسبت به ایزوگام سه لایه با روکش آلومینیومی است که در آن از دولایه پلی استر سوزنی نبافته و تیشو استفاده شده ضخامت بیشتر و استحکام بالاتری داشته برای صادرات ایزوگام به تفلیس شناسایی نوع ایزوگام در استعلام قیمت نقش مهمی دارد.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]استعلام قیمت ایزوگام به راحتی و در هر زمان با مراجعه به وب سایت اینترنتی همیشه روشن مجموعه هیرمان دلیجان با آخرین به روز رسانی ها بدست آورید.[/box]

استعلام قیمت ایزوگام جهت صادرات

صادرات ایزوگام ایران به کشورهای خاورمیانه

کشورهای خاورمیانه از جهت بازار صادرات و واردات در بین کشورهای جهان از اعتبار و حساسیت خاصی برخوردار هستند. شرکت های تولیدی و بازرگانی در این کشورها فعالیت بسیار زیادی دارند و از جمله محصولاتی که برای صادرات به کشورهای خاورمیانه در ایران تولید می شود می توان به انواع عایق های رطوبتی اشاره نمود.
کشورهای خاورمیانه از جمله:

 • بحرین
 • مصر
 • عراق
 • اردن
 • کویت
 • لبنان
 • اسراییل
 • عمان
 • فلسطین
 • قطر
 • عربستان سعودی
 • سوریه
 • ترکیه
 • امارات
 • یمن از کشورهایی هستند که مراودات و معاملات ارزی بین ایران و تعداد زیادی از این کشورها در جریان است.

[toggle title=”” state=”open”]صادرات ایزوگام به تفلیس و دیگر شهرهای واقع در کشور گرجستان بازار مناسبی برای این محصول به وجود آورده است و گروه تولیدی بازرگانی هیرمان در این مسیر تلاش بسیار کرده است.[/toggle]

صادرات ایزوگام به تفلیس

صادرات ایزوگام هیرمان با مجوزهای گمرگ

داد و ستد کشور ایران با کشورهای خاورمیانه و صادرات ایزوگام به اروپا، صادرات به آسیا و همچنین صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای افریقایی و شهرهای بسیاری در خاورمیانه نشان از توانمندی این شرکت تولیدی بازرگانی است.
شرکت هیرمان دلیجان تولیدات خود را به مراکز مهم و شهرهای کوچک و بزرگ کشورهای منطقه ای صادر می کند و این کار با انجام تشریفات گمرکی صورت می گیرد.

 • استانبول
 • امان
 • بغداد
 • بیروت
 • دبی
 • دمشق
 • مکه و مراکز مهم در کشورهایی مانند افغانستان، پاکستان؛ گرجستان؛ ارمنستان؛ آذربایجان مقصد نهایی ایزوگام دلیجان هیرمان هستند.

[toggle title=”” state=”open”]مراحل انجام صادرات ایزوگام به تفلیس و یا دیگر مراکز در کشورهای مختلف از طریق گمرک و با انجام تشریفات استاندارد و اجباری در سریع ترین زمان تویز کارشناسان هیرمان هماهنگ شده و رول های ایزوگام پس از بارگیری پلمپ و آماده ارسال می شوند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به تفلیس

اهمیت مبادلات مرزی و رعایت تشریفات گمرکی

برای ورود و خروج انواع محصولات و کالاها انجام تشریفات قانونی و داشتن مجوزها امری اساسی و اجباری است و در این میان ترخیص کالاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
طبق آئین نامه ساماندهی مبادلات مرزی کلیه اهالی ساکن در مناطق مرزی با دریافت کارت مبادلات مرزی مشمول تسهیلات مبادلات مرزی خواهند بود. خرید و فروش کالا توسط ساکنان مناطق مرزی و تعاونی های مرز نشینان دارای مجوز، پیله وران، بازارچه های مرزی، ملوانان، خدمه و کارکنان شناورهای دارای حداکثر 500 تن ظرفیت در حجم و درسقف تعیین شده از جانب وزارت بازرگانی صورت می گیرد.

فرم های مورد نیاز برای مبادلات مرزی

 • فرم 022-2-م اظهارنامه کالاهای ورودی
 • فرم 23 اظهارنامه واردات
 • فرم 24 در صورتیکه اظهارنامه بیش از یک قلم کالا باشد

مدارک مورد نیاز برای مبادلات مرزی

 • اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
 • گواهی حمایت در صورت نیاز
 • گواهی استاندارد در صورت نیاز
 • مراحل ترخیص کالا

[toggle title=”” state=”open”]برای صادرات ایزوگام به تفلیس و یا دیگر شهرها در کشورهای مختلف استفاده از بازارچه های مرزی بر سرعت کارها می افزاید و همچنین استفاده از بنادر و کشتیرانی هم در این امر بسیار ضرورت دارند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به تفلیس

ارسال ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی

بازارچه مرزی محوطه ای واقع در نقاط مرزی است که تشریفات ترخیص کالا بین ایران و کشورهای همجوارش با حضور نماینده گمرک انجام می شود و مبادلات مرزی صورت می گیرد. هر مرزی یک سقف تعیین شده برای صادرات در مقابل واردات دارد.
به تعدادی از بازارچه های مرزی ایران که نقش اساسی در جابجایی و ترانزیت محصولاتی مانند انواع ایزوگام دارند اشاره می کنیم :

 1. باراچه مرزی تمرچین
 2. بازارچه مرزی صنم بلاغی
 3. بازارچه مرزی رازی
 4. بازارچه مرزی ساری سو
 5. بازارچه مرزی سیف
 6. بازارچه مرزی شوشمی
 7. بازارچه مرزی باجیگران
 8. بازارچه مرزی دوغارون
 9. بازارچه مرزی اروند کنار
 10. بازارچه مرزی مهران
 11. بازارچه مرزی ریمدان
 12. بازارچه مرزی پرویزخان
 13. بازارچه مرزی خسروی

[toggle title=”” state=”open”]با توجه به صللاحدید و تصمیم های اداره بازرگانی تعدادی از مرزها بسته و یا باز می شوند و فعالیت بازارهای مرزی به صادرات ایزوگام به تفلیس و دیگر مناطق خارج از مرزهای کشور کمک می کند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به نفلیس

 • عراق
 • نخجوان
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان از طریق همین بازارهای مرزی و دیگر کشورها از طریق مرزهای آبی محل ورود و خروج انواع محصولات هستند.

برای این که رول های ایزوگام در حین حمل و نقل و بارگیری دچار آسیب دیدگی نشوند کارشناسان نهایت دقت را اعمال می کنند و ضمانت و نامه و بیمه نامه و خدمات پس از فروش از جمله مواردی است که در صادرات ایزوگام به تفلیس از طریق شرکت هیرمان مورد توجه کامل قرار می گیرد.

صادرات ایزوگام به تفلیس

نحوه ارتباط با شرکت هیرمان دلیجان

شرکت تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان با تولید انواع محصولات قیری و عایق های پیش ساخته رطوبتی توانسته است در بازارهای داخلی و همچنین در صادرات ایزوگام به تفلیس و دیگر کشورها بسیار موفق عمل کند. صادرات مستقیم از کارخانه هیرمان روزانه و سریع خواهد بود.

 • فروش از درب کارخانه بدون واسطه و به صورت مستقیم
 • فروش از دفتر مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران
 • تماس های تلفنی
 • فیس بوک و صفحه رسمی فیس بوک هیرمان
 • کانال تلگرام ایزوگام هیرمان
 • صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و دریافت اطلاعات از طری وب سایت برای شرکت ها و بازرگانان بسیار قابل توجه است.

[toggle title=”” state=”open”]فروش ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان راه های خرید ایزوگام غیر استاندارد را مسدود می کند و فروش مستقیم از درب کارخانه با قیمت بسیار عالی و در زمان مناسب می تواند مورد دلخواه هر شرکت و یا صادرکننده ایزوگام باشد. بهترین تولید کننده ایزوگام تمام تلاش خود را در این مسیر انجام می دهد.[/toggle]

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!