صادرات ایزوگام هیرمان به اسکندریه

گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان به عنوان مرجع صادرات ایزوگام هیرمان به اسکندریه و دیگر نقاط دنیا بهترین گزینه برای اطمینان صادرات ایزوگام به اسکندریه می باشد.

صادرات ایزوگام به اسکندریه عراق، شهری با دارا بودن فرودگاه در کشور عراق در منطقه جنوب ، مرز آبی کوچکی با خلیج فارس و دو رود مشهور دجله و فرات که منشأ تمدن‌های باستانی (بین‌النهرین) در طول تاریخ کهن این کشورند .

تولید ایزوگام صادراتی

گروه تولیدی بازرگانی ایزوگام هیرمان دلیجان با بهره گیری از نیروی متخصص و تکنولوژی روز دنیا به تولید ایزوگام صادراتی با کیفیت و طول عمر مفید بالا موفق به دریافت نشان برتر تولید و استانداردهای کیفیت جهانی و CE اروپا به لحاظ سازگاری با محیط زیست شده است.

تولید ایزوگام صادراتی در جهت صادرات ایزوگام به اسکندریه و دیگر نقاط دنیا با دانش روز عایق رطوبتی بسته به نوع محصول تیشو و پلی آستر وارد تشت قیر اصلاح شده با مواد پلیمری می شود، ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشت قیر تنظیم گردیده؛ ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می شود.

تولید ایزوگام صادراتی شرکت هیرمان دلیجان با ویژگی خاص هرنوع آب وهوایی با بهترین کیفیت و تنوع برای صادرات ایزوگام به اسکندریه، از شهرهای پرجمعیت کشور عراق که دومین کشور زیارتی پس از عربستان برای مسلمانان محسوب می شود.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهره گیری از نیروی متخصص و تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید ایزوگام با کیفیت و طول عمر مفید بالا برای صادرات به دیگر کشور ها است.[/box]

تولید ایزوگام صادراتی

انواع ایزوگام شرکت هیرمان

انواع ایزوگام شرکت هیرمان با توجه به ساختار و فرایند به کار گرفته شده در تولید آن دارای انواع مختلف و کاربری های گوناگونی در صنعت عایق های رطوبتی که هرکدام از انواع ایزوگام خصوصیات خاصی برای مصارف برای مشتری و صادرات ایزوگام به اسکندریه فراهم می آورند

انواع ایزوگام های مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه در نوع پلیمری و ایزوگام سنگریزه برای مصرف کنندگانی که به زیبایی ساختمان و سازه ها اهمیت ویژه ی داده تولید شده تا بتواند کلیه سلایق مصرف کننده را با استفاده از کارشناسان مجرب تولید و مدیران متخصص مجموعه هیرمان دلیجان فراهم آورد.

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با قابلیت تولید انواع ایزوگام سفارشی مطابق با سلیقه مشتری را برای رضایتمندی هر چه بیشتر و اعتمادسازی مصرف کنندگان و صادرات ایزوگام به اسکندریه را فراهم آورده است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با قابلیت تولید انواع ایزوگام سفارشی مطابق با سلیقه مشتری را برای رضایتمندی هر چه بیشتر و اعتمادسازی مصرف کنندگان فراهم آورده است.[/box]

انواع ایزوگام شرکت هیرمان

استانداردهای صادراتی ایزوگام

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان مفتخر است به تولید عایق رطوبتی که قابلیت اجرا برکلیه سطوح ؛ انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده؛ مقاوم در برابر انواع تنش ها مانند کشش و پارگی، طول عمرمفید و ماندگاری بالا را دارا است؛ و

مفتخر به دریافت انواع نشان های استانداردهای تولیدی و صادراتی ایزوگام درکشور بوده و به عنوان یک مرجع امین و مورد اعتماد در صادرات ایزوگام به نقاط مختلف جهان و صادرات به اسکندریه محسوب می شود.

مواد اولیه در تولید ایزوگام استاندارد نقش بسیار موثری داشته بخصوص قیر از جمله مواد لازم و اصلی برای تولید ایزوگام در استانداردهای کیفیت و مرغوبیت عایق های رطوبتی نقش موثر و ویژه ای داشته است.

کسب نشان های استانداردملی ایران و استاندارد CE اروپا از عوامل اطمینان بخش به مصرف کنندگان برای انتخاب یک محصول با کیفیت و برتر در صنعت تولید و صادرات ایزوگام به اسکندریه و دیگر نقاط دنیا است.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی هیرمان دلیجان با دریافت انواع نشان های استاندارد تولیدی و صادراتی ایزوگام درکشور به عنوان یک مرجع امین و مورد اعتماد در صادرات ایزوگام محسوب می شود.[/box]

استانداردهای صادراتی ایزوگام

صادرات ایزوگام به اسکندریه عراق

صادرات ایزوگام با اسکندریه عراق با توجه به نوع آب و هوای این منطقه که گرم و خشک برای عایق بندی سازه های ساختمانی در این کشور جنگ زده پس از تحولات سیاسی از رشد و رونق مناسبی برخوردار شده است، نزدیکی مرزی ایران و عراق و روابط دوستانه دو کشور سبب افزایش مبادلات تجاری و صادراتی میان این کشور ها شده است.

گروه تولیدی هیرمان دلیجان با افتخار به رسم ادب و آداب ایرانی در پاس داشت حرمت همسایه صادرات ایزوگام به اسکندریه عراق با بالاترین کیفیت و مرغوبیت در تولید عایق های رطوبتی در جهت اعتمادبخش مصرف کنندگان از کیفیت و مرغوبیت محصول پرداخته است.

رضایت مندی مصرف کنندگان از مهمترین دغدغه های گروه تولیدی هیرمان دلیجان بوده از این رو تیم متخصص و مجرب فروش شرکت هیرمان دلیجان در کلیه ساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به پرسش های مصرف کنندگان و مشتریان است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]گروه تولیدی هیرمان دلیجان با افتخار به رسم ادب و آداب ایرانی در پاس داشت حرمت همسایه صادرات ایزوگام به اسکندریه عراق با بالاترین کیفیت و مرغوبیت اقدام کرده است.[/box]

صادرات ایزوگام به اسکندریه عراق

قیمت ایزوگام به دلار

صادرات ایزوگام به اسکندریه با ارائه قیمت ایزوگام به نرخ روز دلار الزامی است، مواد اولیه در تولید ایزوگام با قیمت بین المللی یا همان دلار محاسبه می شود، قیر به کارگرفته شده در تولید ایزوگام که مهمترین نقش را در کیفیت و استقامت ایزوگام داشته و یکی از فراورده های نفتی محسوب شده و لازم است از طریق مرجع خرید بورس کالا خریداری شده باشد.

اگر قیر استفاده شده در تولید از طریق تولیدات داخلی تهیه شده باشد لازم است که با قیمت دلار ارز بین المللی از طریق مراجع رسمی اخذ و ارائه شود قیر یک فراورده نفتی دسته دوم بوده در قیمت بورس جهانی قیمت گذاری می شود لازم است به قیمت دلار محاسبه شود.

قیمت ایزوگام به دلار برای صادرات ایزوگام به اسکندریه متوسط قیمت عرضه فرآورده های نفتی در کشورهای منطقه است که هر ماه توسط وزارت نفت اعلام می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیر یک فراورده نفتی دسته دوم بوده در قیمت بورس جهانی قیمت گذاری می شود لازم است به قیمت دلار محاسبه شود.[/box]

قیمت ایزوگام به دلار

شرایط صادرات ایزوگام به شهرهای عراق

طبق آمارها کشور آمریکا، چین و ایران از بزرگترین صادرکننده های کالا به کشور عراق محسوب می شوند، در این بین گروه تولیدی هیرمان دلیجان با افتخار مرغوبیت و کیفیت انواع ایزوگام تولیدی این مجموعه توانسته است بازار مصرف صنعت عایق رطوبتی عراق را با شناسایی نوع بازار و سلیقه مصرف کنندگان، تنوع محصولات تولیدی توسط تیم بازرگانی و فروش مجرب و متخصص هیرمان دلیجان برای صادرات ایزوگام به اسکندریه را فراهم آورد.

ارتباط دوسویه مشتری و تولید کننده یکی از رسالت های مهم در صنایع کنونی به خصوص بعد از انقلاب صنعتی بوده و این موضوع برای گروه تولیدی هیرمان دلیجان بسیار مورد توجه بوده تا با ارائه خدمات پس صادرات به مشتریان، سهولت

ارتباط با مجموعه هیرمان در سراسر کشور و جهان اطمینان در مصرف و آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان صادرات ایزوگام به اسکندریه هدیه نماید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]سهولت ارتباط با مجموعه هیرمان در سراسر کشور و جهان اطمینان در مصرف و آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان صادرات ایزوگام به اسکندریه هدیه نماید.[/box]

شرایط صادرات ایزوگام به شهرهای عراق

0

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

error: Content is protected !!